Zpoždění menstruace 10 dní a těhotenský test negativní

ajronka
5. bře 2017

Ahoj holky, poslední ms byla 23.1. a další měla dojít 27.2. Vždy jsem měla pravidelný cyklus a teď 10 dní zpoždění. Tento cyklus jsem se zařekla, že nebudu nic hrotit, měřit a nechám to osudu. Nevím, jestli ovulace proběhla, tt jsou stále negativní a před chvíli jsem si udělala ze sranduy ovu test a čárka je silnější jako kdyby mi měla ovulace dorazit.. nerozumím tomu. Nemá někdo zkušenost? Je možné, že bych mohla být ještě těhotná? K dr. se chystám zřejmě příští týden.

moncici89
7. bře 2017

@absintka19 Jo tak. Snad jen to ne. Dnes je to 6.den meškání. Takze lékaře navštívim až příští tyden a uvidí se. Jinak myslim ze se mě stres a hromonový disbalanc snad netýká 🙂 Chodím se štítnou zlazou uz několik let k MUDr. A tak vím ze teď mam hormony v nejlepší hladině 🙂

janajens
7. bře 2017

Můžu se přidat k vám holky meskam 5ty den dneska jsem slabé zakrvacela od té doby nic jen slabé špinění

moncici89
7. bře 2017

@janajens A dělala jsi si test? 🙂 Já jooo, nemuzu to vydržet a testují každy den a stále negativnííí

janajens
7. bře 2017

@moncici89 ano udělala vypadalo to jako slaby duch ale teď trošku krvácím tak snad se to rozjede nebo to přestane

janajens
7. bře 2017

@moncici89 tak jsem to nejspíš už dostala po pěti dnech ☹

lentixx
7. bře 2017

Já poslední MS 4.2. Cykly mívám pravidelné 25-26 dnů, MS tedy měla přijít 1.3. nebo 2.3 (tz. 5-6den zpoždění). Do dneška nic, tt negativní.
13.2. jsem byla na gyndě kvůli běžné kontrole a dr. říkal, že dle velikosti vajíček a délce cyklu bude ovulka určitě o víkendu 17.-19.2. Protože jí testy nehlídám, ani nijak nekontroluju, netuším, zda byla.

flamarion
7. bře 2017

@moncici89 A testuješ hned ráno z první ranní moči? Používáš desítkový (citlivější) test? Ovulace se mohla třeba zpozdit...

moncici89
7. bře 2017

Jak kdy. Někdy rano nekdy vecer. Treba po sluzbe. A testy mam ten 10 i 25 citlivost.
Pořad me pobolivá podbrisek. Dnes jsem mluvila se sestřičkou a MUDr me vezme až 17.3. Takze budu čekat. A teď mam strach, Jedtli muzu mít styk s pritelem. Jestli by mi tím neublížil?

moncici89
7. bře 2017

@janajens To je mi líto ☹ Těeba to je poslední 🙂 A další to bude jasné 🙂

janajens
7. bře 2017

@moncici89 uvidíme jako moc silné to nemám no u prvního mimco jsem to měla do 3m

moncici89
7. bře 2017

To je prima 🙂 Neztrácet hlavu 🙂 Ja musim ještě 10 dni vydržet k doktorovi 🙂

janajens
8. bře 2017
moncici89
8. bře 2017

@janajens vydrrrrrrž 🙂 i ja dnes rano jen / 🙂

janajens
8. bře 2017

@moncici89 ale tys to nedostala ne já jo po pěti dnech ale mám to všelijak u prvního jsem to měla do 3m

moncici89
8. bře 2017

@janajens Zatím jsem to stále nedostala 🙂 Už jsem z toho nervózní. Protože me bří ho pořad pobolívá. Někdy méně, nekdy více. Nekdy vubec. Test negativní. Další zkusím v sobotu 🙂 nebo v nedeli 🙂

janajens
8. bře 2017

@moncici89 tak držím palečky ať už nepřijde MS a ukážou se ti dvě čárky

moncici89
8. bře 2017

@janajens keeeezby 😍 Mam strasny strach ☹

janajens
8. bře 2017

@moncici89 neboj když už dlouho meskas je to na dobré cestě já se taky těšila a bohužel 😢

moncici89
8. bře 2017

@janajens když ony se ty bolesti zase zesilují. Tak chodila pořad na záchod se kontrolovat Jestli to neni MS 😢

janajens
8. bře 2017

@moncici89 já měla taky bolesti pak jsem začala spinit a v pět ráno pátý den zpoždění sem začala krvácet tak tfuj tfuj ať to není i u tebe

janajens
8. bře 2017

Tak jsem po 5dennim zpoždění krvacela jeden den teď už zase ne a test negativní tak už nevím 😔

moncici89
9. bře 2017

@janajens Nějak to dopadne 🙂 Amy snažili s jedny 😉 Hidně pomáhá dělat něco a nemyslet na to 🙂

ajronka
autor
10. bře 2017

Tak holky, podávám hlášení. Dnes 42 DC, tt bílý (i když tam pořád lovím pidi duchy 😀 ), dělám si několik dní ovu testy a ty sílí ( nevím, jestli si to s těmi těhu testy náhodou nevyměnily 😀 ), a včera úplně pidi malinký na toaleťáku hnědorůžový hleníček.. tak teď babo raď. Samozřejmě když jsem se chtěla vydat k dr. tak ji nenapadlo nic lepšího, než si vzít celý týden dovolenou.. 😀

slzastesti1993
10. bře 2017

@ajronka tak jak jste dopadla 🙂???

ajronka
autor
10. bře 2017

@slzastesti1993 před chvíli jsem to napsala výše 🙂. Nic víc zatím nevím. Budu muset počkat do pondělí a zajít si za dr. pro verdikt 🙂

moncici89
10. bře 2017

@ajronka Holky? Proč si děláte testy tak brzy? Vdyť to je strašně brzy.

ajronka
autor
10. bře 2017

@moncici89 brzy??? já mám 15 dní zpoždění 😂. Normálně mám 27 dní cyklus a teď 42

majaaa82
10. bře 2017

@ajronka covece, to nevypada.. to bys musela mit uplne rozhozeny cyklus a ovulovat teprve treba pred osmi dny, aby bylo zpozdeni logicky vysvetlitelne a zaroven tehu testy jeste negativni. Spis mas nejak rozhasene hormony a teprve budes mit ovulaci (viz ovu testy). Ms dostanes od ovulace do max sestnacti dnu, pokud ne, jsi pravdepodobne tehu.

majaaa82
10. bře 2017

Respektive cyklus asi rozhozeny mas tak jako tak, ale priklanim se k tomu, ze te ovulace teprve ceka.

ajronka
autor
10. bře 2017

@majaaa82 já už jsem se smířila s tím, že to nedopadne.. v pondělí naklušu k doktorce. Docela mě to štve, pobolívá mě pořád v podbřišku, příznaky jsou, ale už to mám spíš v hlavě.. no co už 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru