Zpoždění menstruace 10 dní a těhotenský test negativní

ajronka
5. bře 2017

Ahoj holky, poslední ms byla 23.1. a další měla dojít 27.2. Vždy jsem měla pravidelný cyklus a teď 10 dní zpoždění. Tento cyklus jsem se zařekla, že nebudu nic hrotit, měřit a nechám to osudu. Nevím, jestli ovulace proběhla, tt jsou stále negativní a před chvíli jsem si udělala ze sranduy ovu test a čárka je silnější jako kdyby mi měla ovulace dorazit.. nerozumím tomu. Nemá někdo zkušenost? Je možné, že bych mohla být ještě těhotná? K dr. se chystám zřejmě příští týden.

ajronka
autor
10. bře 2017

@majaaa82 jestli máš pravdu s tou ovulací, tak myslíš, že je po ní nějaká šance? Po tolika dnech? Teď jsi mi dala brouka do hlavy a nevím, jestli k té doktorce jít 😀

majaaa82
10. bře 2017

@ajronka sleduj, jak se ti bude menit vytok (resp. hlen), pokud bude ridnout a bude elasticky, opravdu teprve ovulovat budes. Obcas se to stava i pri bezne pravidelnem cyklu, ze se ovulace nekde zatoula. Muzes mit taky anovulacni cyklus, ale to by testy nesilly, takze to neni moc pravdepodobne. K doktorce bez, udela ti ultrazvuk a bude jasno, podle toho, jak vysokou delozni vystelku budes mit, v takove jsi fazi cyklu. Ale tehotenstvi to dle me neni, protoze tehu testy by uz musely neco ukazat. A nezapomen, ze i tehu testy reaguji na LH ovulacni hormon a delaji pididuchy. Takze pokud ovulacni sili a na tehu je po patnacti dnech zpozdeni pididuch, bude to asi blizici se ovulace. Vem si, ze pokud bys mela bezny cyklus, byla bys ted uz v patem az sestem tydnu, a to bys mela na tt dalnice.

moncici89
10. bře 2017

@ajronka ahaaa, jejda tak ro jsem špatně pochopila. To se omlouvám. Já ze ro zkoušíte ještě před menstruací. To mi prijde strašně brzy. 15 je krásné 🙂 Já mám 9. No a cítíš na sobě něco?

janajens
11. bře 2017

@moncici89 tak co jak jsi na tom

slzastesti1993
11. bře 2017

já byla mimoděložně :(

slzastesti1993
11. bře 2017

ňak mi to pan bůh nepřeje nechám to už na osudu

janajens
11. bře 2017

@slzastesti1993 tak to mě moc mrzí určitě se brzy zadari já měla zpoždění pet dní a pak jsem ti dostala na tři dny a měla to všelijak ale test je negativní takže jedeme další kolo

moncici89
11. bře 2017

@janajens Taaaak teď jswm dojela domů. A začíná mi výtok světlé hnědý. Bude to asi menses ☹ Nechápu, toto je situace která se mi v životě nestala ☹

moncici89
11. bře 2017

@janajens Tak uvidim jak se vyvine situace přes noc. Bolí mě v křížich a trochu spodek břicha a prsa. To začalo uz včera vecer. Pokud se mi rozjede MS. Tak budu muset nastudovat jak zjistím ovulaci v dalším mésici? Jako já zadné ovulacni testy nezkoušela. To jsem zjistila snad až tady na těchto stránkach ze něco takovéhoto je. Udelala jsem si jen kalendář, který mi vypočítá plodné dny. Achjoooo ☹

janajens
11. bře 2017

@moncici89 třeba jen spinis a ne rozjede se to držím palečky já měla zpoždění měla to tři dny teď dva dny nic a teď zase krvácím

moncici89
12. bře 2017

@janajens holky, tak zatím nic. Test jsem si teda nedělala. Bolí mě kříže a podbrisek. Stále jako menses. Včera m to bolelo moc, byla jsem totiž přesvědčena ze to dostanu. A tak jsem si Sala tampon. A díky tomu jsem zjistila to zbarvení hlenu. Dala jsem si ho i na nic a nic, děťátko čistý. Takze ..... uvidíme jestli se to rozjede. Zkusím ze zítřejší ranní mlčí test. Pokud se mi to nerozjede 🙂

janajens
13. bře 2017

@moncici89 tak jak jsi na tom

moncici89
13. bře 2017

@janajens Ranní test negativní. Bolesti krizi a podbrisku silné. Trochu naržovělý výtok. Rikam si ze je asi něco špatně.

janajens
13. bře 2017

@moncici89 tak bez k dr když se ti něco nezdá jak dlouho už máš zpoždění?

moncici89
14. bře 2017

@janajens Tak je to vyřešené - menses dorazila.

janajens
14. bře 2017

@moncici89 tak to mě mrzí asik to tak mělo být tak jedeme spolu další kolo a třeba se příští měsíc zadari 😉

ebh
14. bře 2017

@moncici89 Měla jsem to podobné...už jsem myslela,že jsem konečně těhotná...jenže pak růžový výtok...a za další 3 dny MS...to čekání je tak dlouhé...

moncici89
16. bře 2017

@janajens Jasně 🙂 Ono by to bylo divné, kdyby se zasarilo na poprvé 😀 Muj doma teda všechno ví, protože hormony semnou zacloumaly neskutečně. To snad více jak v pubertě 😅 Dnes muzu komecne říct, už je to lepší 🙂 Ale nestačila mi ani běžná dávka analgetik. Tak jsem se přepbjednala nam prohlídku k lékaři 👍 Aaaa uvidime co nam přinese další mesic 🙂 Asi si koupím ovulacni testy. Zkoušela jsi je? Já jsem teda neplánovala, ze bychom to až tak hrotili s mojím. Ale spíše jsem zvědavá 😎

moncici89
16. bře 2017

@ebh To je mi líto. To tělo nám někdy dává zabrat že? Já osobně si myslím, že těhotenství se na testu ukáže brzy. Nejpozději třeba 10.den. Jak už ne později, tak je prostě něco špatně. Holt nedá se. Snad jsme se teď pročistily a clovek se musí dát pohody 🙂 A schůzí pokračovat dál 🙂 Zvládli to jiní, my také ❤

janajens
16. bře 2017

@moncici89 tak jedeme další kolo spolu držím ti palečky ať se miminko brzy podaří

bara34
8. dub 2018

Ahojky ja uz mam spozdeni 8dni mam jen jeden vejcovod tt negativni tak jsem v rozpacich pristi tyden jdu k dr

raduushka
8. dub 2018

Neves hlavu... ja jsem mela 9ty den zpozdeni test uplne snehobily, tak jsem se na to vyprdla s tim ze ms proste dojde pozdeji a jelikoz bylo pred vanoci a v praci toho bylo hodne tak jsem na to dalsich 10 dni uplne zapomnela a dalsi test delala az 21.prosince 😀 tam dalnice jako blazen a dneska jsem uz ve 22tt.

bara34
8. dub 2018

@raduushka moc dekuju snazim se na to nemyslet ale nejak mi to nejde je 34 a jeste mimi nemam a tak moc moc ho chceme no uvidimeco bude snad se nam postesti 😘

nun21
25. srp 2020

Ahoj, chci se zeptat.. 19.8. Jsem byla u gynekolozky... Ta mi řekla, že za dva dny budu mít ovulaci. Tudíž 21...
Tak mi řekla určitý dny, kdy s přítelem spolu máme spát, (19., 20.21. + 22. ).. Dala mi zároveň i léky gynprodyl.. Které užívám od 22.8. Po dobu 10 dní, takže 31. Poslední prasek... Podle výpočtu mám dostat MS, v pátek 28.8.. Co myslíte mužů být v tom??
PS: od dubna 2020 neberu antikoncepci, a měla jsem a o mimčo se snažíme od června 2020

misa9898
16. čer 2022

@ajronka ahoj, jak to tenkrat dopadlo? 🙂

ajronka
autor
16. čer 2022

@misa9898 ahoj, dopadlo to tak, že jsem otěhotněla po pěti letech snažení v prosinci ve stejném roce 🙂. V září bude mít syn 4 roky 🙂. A tehdy jsem to za hlavu fakt nehodila. Vykašlala jsem se na snažení až v listopadu, kdy mi došly ovulační testy. Šla jsem poprvé darovat krev, s manželem jsme měli sex každý den, celý den a ne jen v ovulační dny 🤦‍♀️, na své narozeniny se opila jak zákon káže a popravdě mám silný dojem, že tehdy to vyšlo 😅😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru