Zpoždění MS a silná bolest v podbřišku

adela123r
12. únor 2017

Ahoj, potřebovala bych poradit. Dnes je to již 5 den co se MS nedostavila (vždy se dostaví včas max. s jednodenním zpožděním). Zhruba 2-3 dny před MS pociťují že se dostaví, ale teď nic.
Po sexu s přítelem mě silně začalo bodat v podbřišku (to se mi nikdy nestalo), bylo to jako křeče při MS, ale bylo to mnohem silnější. Mohla jsem jen ležet na zádech a při každém pohybu to bylo mnohem horší. Přes noc se to zmírnilo, ale pořád pociťuji menší tlak v podbřišku. Dále se mi občas zamotá hlava a je mi zle.
Nechci ještě plašit a dělat si test proto píšu sem.
Nevím si rady.
Předem děkuji za odpověď.

lv
12. únor 2017

Test si udělej, pokud bude negativní, běž raději k lékaři, ať to není nějaký zánět.

absintka19
12. únor 2017

@adela123r 5 dni po vynechani MS by jsi mela v pripade 'uspechu' jiz vysledek videt.

verunkanatalka
12. únor 2017

@adela123r Ahoj,test nebo gynda tě stejně asi nemine..řešit by jsi to měla co nejdřív..

adela123r
autor
13. únor 2017

@verunkanatalka dnes jsem si dělala test, byl negativní.. křeče v břiše a v podbřišku stále trvají..

stuplakova
13. únor 2017

Test může být negativní a stejně můžeš být těhotná, někdy se to prostě ukáže až později. Nejdříve duch a pak čárka 🙂 Pokud si nejsi jistá a bolesti stále trvají, tak si zajdi k lékaři ať tě vyšetří, může ti udělat test z krve a budeš mít jistotu a vědět jestli jsi nebo nejsi těhotná.

verunkanatalka
13. únor 2017

@adela123r opravdu si zajdi na gyndu,nebudeš se nervovat a budeš vědět co se děje..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru