Antibiotika během IVF, máte zkušenost?

adrusenkaaa
17. bře 2015

Ahojte holky, chtěla jsem se zeptat, zda jste některá užívala antibiotika během stimulace. Nedávno jsem měla jak naschvál zánět močových cest, který se vylečil. tedka mám nějakou bakterii. Doktor říkal, že během stimulace mi raději nasadí antibiotika aby popřípádě zánět nezkazil ivf. Máte někdo zkušenot, že užíval antibiotika během ivf?????

nov777
18. bře 2015

@adrusenkaaa Ahoj, resila jsem to, protoze na me tehdy neco lezlo a doktor mi rekl, ze kdyz se to do dvou dnu rozjede, tak se pokus stopne a zacneme znovu, az budu v poradku. Takze podle me to idealni neni.

kuc
18. bře 2015

Ahoj, já tedy byla na IVF před více jak 15 lety, a tehdy jsme všechny ihned po odběru vajíček dostaly preventivně antibiotika , prý jako prevenci zánětu vaječníků. A to moje tehdejší vajíčko si jde dnes zažádat o občanku,
Přeji úspěch ve Vašem snažení a brzy //.

nov777
18. bře 2015

@kuc To je strasne krasny 😉

sasanka033
18. bře 2015

@adrusenkaaa ahoj, jedno z IVF jsem absolvovala v Cube a tam mi na par dni antb taky nasadili - konkretne doxybene. takze bych spis rekla, ze jde o to, jaka je diagnoza, proste na co ty leky jsou a jaky jsou.

adrusenkaaa
autor
18. bře 2015

@kuc jéé to je skvělá zpráva. Člověk má aspon naději. A co jsem si četla na netu, tak antibiotika při stimulaci nevadí.

adrusenkaaa
autor
18. bře 2015

@sasanka033 děkuji za odpověd, aspon je člověk klidnější.

adrusenkaaa
autor
18. bře 2015

@nov777 děkuji za info.