Mohu být těhotná? 🙂

dendasubaristka
9. zář 2016

Krásný den holky. Mám takovou prosbu. Už je to 3 týdny co jsem vysadila antikoncepci. S manželem chceme miminko a od minulého čtvrtku mne bolí podbřišek. Spíše při chůzi. Teď už i bradavky spíše na dotyk jsou citlivé,včera když jsem zmáčkla tak se mi objevila taková tekutina do bílá. Jen trošku. Tlačí mě na mocak,curani. Piju víc. A od včerejška začali bolet záda. A nějaké ty změny nálad jsou taky. Myslíte že můžu být těhotná? Není to ještě brzo na příznaky ? 🙂 díky moc.za cenné tipy

evulina77
9. zář 2016

@dendasubaristka můžeš a taky nemusíš, kup si test a udělej ho. Nebo se tvoje tělo vzpamatovává z braní HA. Nechápu tyhle otázky, zvláště v dnešní době, kdy jsou k dispozici testy... Tady nikdo nemá věstecnou kouli...

dendasubaristka
autor
9. zář 2016

Test jsem si dělala a ukázal se negativní. Na testu bylo napsáno že nejdřív 4 dny před menstruaci ukáže a je to tedy ještě brzo. zajímají mne názory a zkušenosti ostatních proto jsem sem napsala.

anomisv
9. zář 2016

Upřímně bych si koupila test..všechny "maminky"uvádí příznaky které sem já měla až po dost dlouhé době.treba bradavky mě začali bolet až teď kolem osmého měsíce😊 mocak mě tlačí tak od pátého až tam to miminko je větší a ne že je o velikosti rýže. Podle mě si všechno můžeš navodit psychicky že moooc chceš, ale to nevylučuje že nemůžeš být.. po ovulaci sem měla do deseti dnů pozitivní test. 😉

dendasubaristka
autor
9. zář 2016

Děkuji moc 🙂 dnes je to právě 10 dní po ovulaci 🙂

anomisv
9. zář 2016

@dendasubaristka tak zkus zase zitra..bohužel ne nadelas nic jen že budeš čekat..kamoska se třeba nemohla dočkat a šla na krev ale den sem den tam ... uvidíš zda to dostaneš.

dendasubaristka
autor
9. zář 2016

@anomisv no bohužel nic jiného nezbývá,ale jsem vděčná za každou radu 🙂

katgatoo
9. zář 2016

Někomu to jde po vysazení HA hned, někoho to zablokuje na několik let. Taky jsem po vysazení HA myslela, že jsem hned těhotná a nakonec jsme skončili v CARu a těhotná jsem až teď po třech letech.

dendasubaristka
autor
9. zář 2016

@katgatoo tak hlavně že se nakonec povedlo 🙂 🙂 no uvidíme 🙂

kkatee
9. zář 2016

@dendasubaristka Ahoj 🙂 Já jsem měla 10DPO taky měla bílo, to je ještě hodně brzy, ale 11 den už tam byl duch a 13 den jsem si dělala clearblue (pozitivní). 🙂
Jinak mě už od 3DPO bolelo podbříško, byla jsem hodně nafouklá...jinak prsa, wc, ptí - jak píšeš až o pár týdnů později, ale každá jsme jiná. Jen jsem někde četla, že by sis neměla prsa takhle mačkat - nevím proč.
Držím palce!! 🙂

dendasubaristka
autor
9. zář 2016

@kkatee jee to mě potěšilo a zase dalo trochu naději 🙂 no a mačkat bych si neměla no to jsem se taky dočetla. Tak už radši nesaham 🙂 díky moc

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru