Nechci jít na mateřskou. Na co mám nárok?

2. dub 2020

Ahojky, za měsíc mám rodit, na mateřskou jít nechci osobní důvod...mám jít třeba týden před porodem na neschopenku? A jak je to s přidavkami? Budu na ně mít nárok? Hledala jsem na internetu, a moc moudrá z toho nejsem. Ještě mě napadá můžu zavolat na úřad práce a poradit se tam? Díky

veruuu_kubesovic
2. dub 2020

To sis vzpomněla brzo 😀 asi ti to břicho už evidentně překáží že? tak co s ním... ty budeš očividně zaměstnankyně roku 😀 když nechceš jít na mateřskou, není nic jednoduššího než počkat na jeden krásný den, kdy porodíš své dítě a tím dnem máš nárok na rodičák...

aselluska
2. dub 2020

@j.a.n.i víš co nechápu? Chce poradit, ale nemůže ti říct svojí soukromou věc. Tak na základě čeho jí má člověk poradit, když vlastně důvod je její soukromí.

cikitkapb
2. dub 2020

@j.a.n.i Už vím, proč nechce na mateřskou. Ona by nezvládla správně a bez chyb vyplnit tu žádost. 👍🏻

letalnica
2. dub 2020

@cikitkapb A teď TY napíše něco hnusnýho 🙂 🙂

jako_mala_holka
2. dub 2020

@cikitkapb jenze ona psala, ze je to ze soukromych duvodu... to, ze pise, jako kdyby nedochodila ani zvlastni skolu, je zcela ocividne, to neni tajemstvi 😒😉 v tom to nebude...

cikitkapb
2. dub 2020

@jako_mala_holka Ale když někdo nedochodí ani ZŠ, tak se to dá považovat za osobní důvod. 🤔🤷🏻‍♀️ Třeba si na základce jednou vrzla a už neměla kdy tu školu dochodit. 🤔😂

letalnica
2. dub 2020

@cikitkapb Ale to ty může být u zatku 🙂 Mně se spíš zdá jako absolvent Harvardu a nejlepší pracovnice u Louis Vuitton, všichni víme, o kom je řeč 🙂

cikitkapb
2. dub 2020

@letalnica a má vysokou školu života? Protože jestli ne, tak s ní odmítám diskutovat. 😱

letalnica
2. dub 2020

@cikitkapb Chachá, na to jsem zapomněla 🙂 Dokonce jsem jednou viděla Vysoká škola života a Nízká škola smrti 🙂

gracinka7
2. dub 2020

Mě nenapadá nikdo se zdravým myšlením, kdo by odmítl mateřskou. Jako proč když na ni má nárok? Proč jít rovnou na rodičák? To mi hlava nebere 🤔

letalnica
2. dub 2020

@gracinka7 Jedině že by ty dávky byly vyšší...

jako_mala_holka
2. dub 2020

@cikitkapb jasny, ja to myslela tak, ze soukrome duvody jsou tajne, ze je nechce sdelovat... tohle je videt na prvni pohled... ale jako v podstate mas pravdu 😀

cikitkapb
2. dub 2020

@jako_mala_holka třeba čekala, že si toho nevšimneme. 🤔

miba10
2. dub 2020

Holky je to troll. Prostě nás asi dotyčná chtěla pobavit a vědět naše reakce. Hold v karantene se lidi nudí 😂

kuttu
2. dub 2020

Jestli je to TA,co tady minule rozjížděla diskuzi o tom,ze nechce v žádném případě kojit tak je to fakt blbka...nad některými lidmi mi zůstává rozum stát 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

lenka3p
2. dub 2020

Me teda jako prvni napadlo, ze chce dat dite do babyboxu 😉

amazonkajanik
2. dub 2020

@jako_mala_holka mě to taky napadlo. Hrubky,urážky a v podstatě dotaz trochu mimo ...hned mi to připomnělo dvě diskuze,které podobným způsobem autorka vedla

amazonkajanik
2. dub 2020

@kuttu Jj, a ještě ta,co měla chůvu a její nejka byla Agata Hanychova 😁

autor
2. dub 2020

😅😅😅😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂. Moooooooooooooooooooooc všem děkuji!!!!!!!!!!!!! Vaše blbé názory mě prostě pobaví! Takže klidně pište dál, člověk se aspoň pobaví takovými debilnimi kravkamy! Ještě jednou děkuju! Mě prostě blbi lidí vždy pobaví. Takže milé dámy, pište si o mě co chcete, mě je to sice úplně u zadku, ale aspoň se od srdce zasmeju😀

amazonkajanik
2. dub 2020

Není zač,milá anonymko, my se též rády pobavíme 😂

gracinka7
2. dub 2020

My se zase zasmějeme tvému pravopisu 😂🤦
A díky za přirovnání ke kravám. Ty jsou na rozdíl od tebe vysoce inteligentní.

drep
2. dub 2020

Pokud naše diskuze vedla k tomu, že už víš, jak se píše zadek, tak nebyla marná!

jako_mala_holka
2. dub 2020

@cikitkapb jo, to me nenapadlo 😅

linee
2. dub 2020

ja jsem to cetla nekolikrat, ale uplne to nechapu....po porodu chces pracovat dale a pobirat plat a pobirat k tomu materskou? zatim to totiz chapu tak, ze "mam dotaz, ale vic vam neprozradim, protoze je to moje soukroma vec"

linee
2. dub 2020

@aselluska prave...chapu to upne stejne...."mam dotaz, ale vic ti nereknu"... clovek ani nevi, s cim uplne poradit, kdyz vlastne ani nic nevi (krome toho, ze by mela porodit)

amazonkajanik
2. dub 2020

@gracinka7 krávy nejsou jen inteligentní,ty jsou vychcany jak mraky 😂 ale rozhodně by dotyčné natrhly zadek v IQ testu. Škoda že už nežije Kousavá,ta by jí to vysvětlila ...

gracinka7
2. dub 2020

@amazonkajanik vím, jsem zootechnik 😉

amazonkajanik
2. dub 2020

@gracinka7 já bývala dojička 😂 a měli jsme tam krávu,co kopala hlavně po ženských, díky jedné z bývalých pracovnic. Ale pak si na nás zvykla,že nejsme zlé. Takže ta by to právě takovéhle vysvětlila ...

llluckaaa
2. dub 2020

Troooooooooooool! Napiš ještě něco, prosím tě, rády se ještě pobavíme 😀

llluckaaa
2. dub 2020

@miba10 Není to ta, jak její dcera trpí zoofilií? 😉