Projevuje se takhle rakovina?

jurinka12
31. led 2020

Nemůžu strachy spát a úplně se klepu :(
Při zatlačení mi z konečníku teče žlutý hlen nechápu to okolo řitního otvorů mám asi hemeroidy nevím jestli jsou vnitřní nebo vnější ale jdou zastrčit zpátky dovnitř tak nevím :( a teď byl hlen i s krvi já se zblaznim :( je mi 22 :(

makra1988
31. led 2020

Tak tuhle diskuzi jsem si přečetla až do konce, pac jsem byla zvědavá.
Abych vás trochu vyděsila a vy jste dostala jako každý normální dospělý člověk rozum, mám vám napsat, jaké je to vidět člověka umírat na rakovinu. Jaké je to když vidíte člověka bezradneho, nemocného, člověka, který byl celý život tvrdý, obětoval se pro ostatní a tahle hnusná nemoc ho zabila ve zralem věku?!?!jaké je to když děti přijdou o maminku a musí s tím žít i po zbytek života.

Tak se propleskejte a zajděte si k doktrovi a problém vyřešte. A jak píšete, že vám nikdo nerozumí, to tak někdy bývá, když to s dotyčným ostatní mysli dobře👍👍👍jak vy jste mohla přežít porod, to nechápu

aselluska
31. led 2020

@jurinka12 my jsme asi nikdy nikdo nebál jít k doktorovi s nějakým problémem! Máme v rodině rakovinu prsu. Každý rok chodím na kontroly na dvě vyšetření, kde mi doktor nic neřekne a pošle mě na ultrazvuk na který čekám měsíc. To je opravdu příjemný! Ale protože tu nemoc nechci, nebo bych ji ráda alespoň odhalila včas, chodím na kontroly. Nevím komu bych o tom měla říkat. Nikomu se nesvěřuji. Vyšetření stolice na krev trvá zhruba hodinu ani ne, vyšetření konečníku asi půl minuty. Dostaneš tyčku s vodičkou, namočíš tyčku do stolice, odneseš. Lékař zná výsledky velmi brzy. Potřebu vykonáš doma. Z čeho máš paniku? Tento typ nemoci mají v drtivé většině o dost starší lidé, to ale nepotvrzuje pravidlo. Měla jsi na to celý týden, určitě bych se chtěla užírat celý víkend.

jurinka12
autor
31. led 2020

@aselluska určitě se nebojíš tolik jako já když bys ji chtěla odhalit brzo ...já to nechci zjistit nikdy ano radši umřu v nevědomí nevím proc tuhle nemoc mám v hlavě od mala už jako malá jsem někdy říkala když mi něco bylo to je asi nádor ale nevítá jsem úzkost prostě jsem to jen řekla ...teď už to ale nedávám

jurinka12
autor
31. led 2020

@jjasmina já bych to nezvládla vím to na milion procent...jinak tohle říká i můj přítel lidí kteří mají doopravdy tu rakovinu na tom nejsou psichycky tak zle jako ty ..a já to vím ale sama nic nedokážu to by mě musel někdo vzít a dotáhnout mě tam já odvahu nemám ani ji nenajdu

aselluska
31. led 2020

@jurinka12 a co teda po nás chceš? Aby jsme tě tam dotáhli my? Každej ti tu napsal, aby jsi šla. Nechceš, utrápíš se, i když může jít jen o maličkost ...

kejt29
31. led 2020

@jurinka12 a proc teda nevyhledas odbornika a tu fobii neresis? To chces takhle fakt zit naporad? A takhle jdes prikladem svym detem? Jak by ti bylo kdyby ti jednou tohle udelalo dite? Vedela byste, ze musi k lekari, ale ono nepujde. Radsi umre. Chces ty vubec zit? Mam pocit, ze ne...

jurinka12
autor
31. led 2020

@kejt29 chci žít moc bych chtěla mít spokojenej život ale neměla jsem ho nikdy ani jako malý dítě a proc nejdu řešit fobií? Popravdě? Okolí rodina by mě měli za blázna každej by na mě ukazoval a dělali by ze mě že se nemůžu starat o děti hlavně přítelovo rodina všem bych byla k smíchu ..:(

jurinka12
autor
31. led 2020

@aselluska nic po vás samozřejmě nechci ..nevím jak jinak.si ulevit když si třeba přečtu že to co mám nejsou příznaky rakoviny bude se mi pro jednou líp spát :(

kristyn.g
31. led 2020

Prosím tě na hemeroidy ještě snad nikdo neumřel. Rakovina střeva je ve střevě. Ten hlen je normální k těm hemeroidům. Máš vnitřní. Hele tohle je strašně běžný problém jen se každý nechlubí. Tak se uklidni, přeháníš to. Objednej se na gastro.

ariadna12
31. led 2020

Chce to vazne zajit k odbornemu lekari, ktery rozhodne o lecbe, da ti seznam, co jist a co ne, muze ti dat leky na zmekceni stolice nebo doporucit treba vlakninu a pote treba operativni reseni. Ja mela takovy strach z vysetreni a zpravy gastro lekaru, ze jsem to par let odkladala. Pak jsem si rekla, ze kvuli diteti musim byt zdrava a sla na vysetreni. Strach ma velke oci a hysterie ho zvetsuje. Jesti tu chces byt pro partnera a deti, jdi do toho. V opacnem pripade si muzes sama vedomou nelecbou zpusobit rakovinu. Nektere nelecene vredy na strevech mohou prejit do karcinomu, pritom chirurgicke ci jine reseni tento prechod zastavi. Je tedy mnohem vyhodnejsi k lekari jit.

kejt29
31. led 2020

@jurinka12 a proc by o tom museli vedet? Kdyz chci zit neco pro to udelam. Ten spokojeny zivot mit muzes, jen je pro to treba neco udelat. A jestli ti to pomuze, tak moje mama mela rakovinu tlusteho streva a zadne hleny z ni nesly. Nic z toho, co popisujes nemela a to mela konecne stadium.

jade85
31. led 2020

@not_blond Ano, i alkohol. Četla jsem nějakou studii, podle které ta domnělá prospěšnost vína souvisí spíš s životním stylem a způsobem stravování, který mají typicky lidé, kteří pijí kvalitní víno v porovnání s těmi, co preferují třeba pivo. Navíc ta domnělá prospěšnost má být pro srdce a oběhový systém, pro trávicí trakt a játra je alkohol špatně v jakékoliv formě. Já víno taky miluju, ale do zdravého životního stylu pravidelná konzumace prostě nezapadá 🙂

ajronka
31. led 2020

Troll jak vyšitý

misula.g
31. led 2020

Ano, ten samý troll, co založil diskusi "žárlím..." (protože "kord")... To už je hustý trolling tady

mourovatakocka
31. led 2020

A nestačí jedná diskuze na toto téma tebou založena pár dní zpátky?

orisek56
31. led 2020

Jen doufam, ze nejses ta exotka, co tu vypravela tenkrat, ze ma nador v hlave a umira.... Tu bych za to rouhani propleskla, ze by se ji kousani otocilo dozadu.

Rakovina neni nic k zertovani. A jestli chces mit z toho prd. el.... Tahni na ldn ku podivat se tem lidem do oci, krmit je, videt je umirat a, drzet za ruce... Potrebujes to jako prase drbani. Ja si tim prosla, takze hanba by me fackovala jen neco, jako rakovina, si vsugerovavat a vyslovovat, kdyz nemam vunec jistotu, co mam vlastne za obtize.

Neverim tomu, ze tenhle dotaz je realny. Kdyby jo uz davno je u lekare a nepleveli tu uz pomalu druhy den svuj slovni prujem bez vysledku. Tim bych to asi ukoncila.

Ty nemas rakovinu, ty mas mentalni chybu v centralnim mozku lidstva a potrebujes ji napravit kdesi u cervenych strech.

kaja2016
31. led 2020

@jurinka12 Nechapu proc by te nevysetrili hned. S timhle bych sla normalne na pohotovost, vysetri ti konecnik a je to. Neni co resit. Urcite to nenechavej. Protoze rakovina se ti z toho klidne muze casem udelat.

jurinka12
autor
1. únor 2020

@misula.g pane bože nejsem žádný troll a žádnou takovou diskuzi jsem nezakládala ...prostě se bojím rakoviny co je na tom k neuvěření? Tomu se říká karcinofobie ...už jednou jsem to zažila šla jsem na vyšetření s tím že hnatam boulicku po ultrazvuku mi Dr řekla nádor nemůžu vyloučit v tu chvíli mi skončil svět měla jsem sebou malou dceru myslela jsem si že umřu na miste ale jako kdyby mi někdo řekl jako kdybych slyšela nějakej hlas v hlavě co řekl nemáš to není to tak..no stejně psichycky jsem to nedala nebudu tu psát co všechno jsem zažila ale od ty doby vím že tohle už nikdy zažít nechci...žádný diskuze co tu píšete jsem nezakládala jen teď tyhle..neměla jsem tu ani profil nikdy...

jurinka12
autor
1. únor 2020

@kaja2016 já už ale byla na pohotovosti řekli mi že to jsou hemeroidy a že mám nějakou vychlipku ale prostě co když to není hemeroidem. když to někdy furt mám? To mi běží v hlavě prostě ..

jurinka12
autor
1. únor 2020

@orisek56 Ver že já bych si tohle nikdy nedovolila já fakt ne ...

marcicek84
1. únor 2020

@jurinka12 bez k psychologovi

barcamoravcova
1. únor 2020

@jurinka12 Ahoj určitě si zajdi k psichiatrovi rozhodně ti pomůže tohle není problém co by jsi měla přehlížet. Mysly na své děti ze potřebuji mámu co nebude za vším furt hledat rakovinu a bude chtít snimi žít naplno. To že chodíš k psichiatrovi nemusí ani nikdo vědět a rodina by to určitě pochopila a hlavně byli by rádi že budeš v pořádku a nebudeš řešit furt blbosti. Chodit k psichiatrovi není žádná ostuda naopak je to obdivuhodné jelikož si problém uvědomí a chceš ho řešit. PS. Přečti si občas nějaké příspěvky jiných mamin čím si v životě prošli, co musí zvládat... A rozhodne nemluví o tom že chtějí umřít. Když už nemyslíš na sebe a své blízké zamysli se nad tím jak by bylo tvim dětem když by jim umřela maminka. Neber můj příspěvek jako útok jen jako radu.

jurinka12
autor
1. únor 2020

Už nevím co mám dělat mám jít na pohotovost? Jsem tu sama s děti sotva se držím na nohou jakej mám stres ještě do toho jsem teď měla promiňte za popis žlutou kašovitou stolici :( nevím jestli že stresu protože jsem včera jedlá jen jablko nebo je to další příznak? :( Nezvladam to jinak byla tam i kapka čerstvé krve :(

malenka3
1. únor 2020

Proč sis pořídila děti? Jsi neskutečný sobec. Myslíš jenom na sebe. Kdyby to tak nebylo, snažila by ses dát dohromady, abys byla dobrou mámou a ne psychickou troskou. Mazej k psychiatrovi řešit svůj problém, protože jinak dojde k tomu, že tě tam někdo za pár měsíců odveze a zavřou tě do blázince, protože budeš mít úplně vykloktanej mozek. Nechápu, proč sem furt píšeš, když žádné rady neposloucháš. Strach z rakoviny je normální. Ale má své meze, potřebovala bys fakt dostat od někoho, kdo s tou mrchou opravdu bojuje, aby ses probrala.

jurinka12
autor
1. únor 2020

@malenka3 máš pravdu já vím že nejsem dobrá máma :( nevěnují se dětem protože myslím jen na sebe co když mi neco je nenávidím se za to :( já to prostě nezvládnu jsem úplně k ničemu jsem troska máš pravdu ...

ajronka
1. únor 2020

Holky, vždy to je jasný troll. Kašlete na to.

jurinka12
autor
1. únor 2020

@ajronka můžu vědět proc si to myslíš?

paturik
1. únor 2020

Čím dřív se objednáš tím dřív půjdeš k lékaři a budeš v klidu.... Takhle se zbytečně stresujes...

marcicek84
1. únor 2020

Ten troll ať už zajde k psychiatrovi!!! a ostatní už nereagujte, má tady rady na 3 strany a stejně se jimi neřídí a trollí dál...

ariadna12
1. únor 2020

@jurinka12 jezis, tak bez se objednej na poradne vysetreni na gastroenterologii, k psychologovi a aktualne si kup v lekarne psyllium dr. Popova a pij denne na lacno, treba denne 2 az 3 lzicky do sklenice s vodou a pak zapit dalsi sklenici vody. Zmekcuje to stolici, tudiz nemusis tak krvacet. Po pul hodce se najez a cely den jez zdrave a pravidelne. Nepij caj, kafe, colu, akohol, nejez moc smazene, pecene, tucne, a dej se psychicky do kupy. Vypisovani na konikovi ti muze pomoct jen velmi malo. Tohle uz neni normalni. Koncim diskutovani, vse podstatne vis.