Projevuje se takhle rakovina?

jurinka12
31. led 2020

Nemůžu strachy spát a úplně se klepu :(
Při zatlačení mi z konečníku teče žlutý hlen nechápu to okolo řitního otvorů mám asi hemeroidy nevím jestli jsou vnitřní nebo vnější ale jdou zastrčit zpátky dovnitř tak nevím :( a teď byl hlen i s krvi já se zblaznim :( je mi 22 :(

jurinka12
autor
31. led 2020

@lv no a nebo je to rakovina o který když se dozvím na místě dostanu infarkt takže pro mě lepší o ní nevědět až umřu tak umřu ..jestli to jsou jen ty hemeroidy na to časem určitě taky přijdu ale je pravda že se možná psychicky složim a nezvládnu ten neustálej strach ...

kejt29
31. led 2020

@jurinka12 mi se fakt nechce verit, ze mas deti, protoze takhle nezodpovedne se chovat je teda masakr. Tak mi rekni, proc to tu resis, kdyz k doktorovi nepujdes? Vsichni ti tu napsali at jdes k doktorovi a psychiatrovi, co sis z toho vzala? Nic....

amazonkajanik
31. led 2020

@jurinka12 prostě vím,od čeho to je a tečka. Ty máš pár kousků krve, mě když to fakt rupne, tak je to opravdu jak při menstruaci,akorát s tím rozdílem,že je to jasná červená krev a občas,když je hodně tuhá stolice,tak kousky sliznice. Po porodu jsem měla takový problémy,že to bolelo i hodinu po vyprázdnění,až jsem to musela rozdychat skoro jako kontrakce.

jurinka12
autor
31. led 2020

@amazonkajanik A byla jsi někde? Když to máš už tak dlouho proc sis je nenechala odstranit nebo tak něco

amazonkajanik
31. led 2020

@jurinka12 mám doporučenku od obvodaka a čekám,až malý trochu odroste. Zároveň se snažím uhnat bývalou kolegyni,byla na laserovem zákroku v praze,tak potřebuji zjistit kde. Čekala jsem takhle dlouho kvůli tomu,že jsem věděla, že se to po porodu zhorší. Jenže nám to první dítě trvalo dlouho a pozornost se ubírala jiným směrem. Ale za tu dobu, jsem zkoušela masti, čípky, dokonce mi lékař předepsal nějaký prášky, místo vloček jsem si dělala pohanku (ta pomáhá i na křečové žíly),atd

jurinka12
autor
31. led 2020

@amazonkajanik takže 16 let ti nikdo nepotvrdil hemeroidy? Jako myslím ten proktolog že by se přímo podíval tím přístrojem a prostě to potvrdil

amazonkajanik
31. led 2020

@jurinka12 to nemusí nikdo potvrzovat, proktolog jen určí míru závažnosti a navrhne léčbu. Mám na konečníku jednu velkou bouli a vedle jednu menší a ten vnitřní se udělal po porodu, byla to trhlina na stěně která se zhojila po užívání Faktu masti. Jen nechci,aby mě to řezali,nebo gumičkovali, je to na dlouhé hojení. Ten laser je ambulantně a kolegyně mohla do pár hodin sedět. Navíc, jak jsem psala, mě to trápí hlavně,když mi nastydne zadek. Ségra zas trpí v létě, když se to jakoby zapaří. Obě jsme delaly na poště a pěší doručování se dělá u nás na kole

amazonkajanik
31. led 2020
jurinka12
autor
31. led 2020

@amazonkajanik taky tam mám dvě boulicky ale.jdou zastrčit zpátky když je zastrcim tak konečník vypadá "zdravé,, jakmile povolim svěrač vyleze to nevím.jestli jsou vnější nebo vnitřní ...

amazonkajanik
31. led 2020

@jurinka12 mě jde zastrčit taky, ale to jsou ty vnější. Snad ti ten obrázek trochu pomůže si vysvětlit, co to tam máš.

jurinka12
autor
31. led 2020

@amazonkajanik aha takže to jsou vnejsi i když jsou zastrčit? Jinak moje Dr.rikala že můžu mít i vnitřní ale ty prstem prý neuciti protože jsou měkký to už prý zjistí jen ten proktolog přístrojem .

evee24
31. led 2020

@jurinka12 proboha. Zvedni telefon a res jako dospělej člověk. Pokud to budeš odkládat, tak tě ta úzkost přivede leda tak do blazince. To chceš, když máš děti? A určitě se s úzkostma začni lecit.

amazonkajanik
31. led 2020

@jurinka12 Jj, je to možný,že máš jen vnější a vnitřní se teprve tvoří,proto občas trocha té krve. Musíš hlavně začít normálně jíst a pít! Já jsem přesně ten případ,jak to nemá vypadat. Piju kafe,jsem kuřák, najím se,až když padám na hubu, zeleninu mám nejraději propasírovanou přes prase 😂 jen v těhotenství jsem žila tak nějak zdravě. Ale jinak jsem pozitivní člověk (když mě nikdo extra nevytočí) nejhorší je,nechávat se stravovat svými strachy. Tak prostě jdi a nech se vyšetřit, ať máš jistotu,že jsi v pohodě. Neustálým stresem si zadelavas na těžký zdravotní problémy, které můžou být ještě horší, jak nějaká rakovina. Měla jsem kamarádku, která dostala do vínku ,že se jí rakovina dělala od puberty. Měla to její máma,babička a ségra. Hele, nepoznala bys na ní, že zas s něčím bojuje. To byla pohodová a usměvavá holka do poslední chvíle. A když mám pocit,že je mi ouvej,tak si na ní vzpomenu, jak s náma parila na discu den po propuštění z nemocnice.

jurinka12
autor
31. led 2020

@amazonkajanik takový lidi taky moc obdivuji natož ty mladé vždycky mě to hodně veme když se dozvím o někom kdo to má a je mladej :( hned se totiž začnu bát taky ..

amazonkajanik
31. led 2020

@jurinka12 no,tak to zbytečně. Některé typy rakoviny jsou prostě genetické. Jedinec se narodil s vadným genem,který řídí bujení buněk a to se zmagori. Jiné si zas způsobujeme sami buď životosprávou, nebo je vliv vnějšího okolí (smog,azbest,radon,...) A právě že rakovina střev a konečníku bývá právě tou životosprávou, ale většinou u starších lidí,páč nějakou dobu trvá,než to ty toxiny,co se ukládají,způsobí. Jako životní styl je kontroverzní téma. Páč lidi,co žijí úzkostlivě zdravě,aby byli zdraví, si tím stresem a strachem nemoc způsobí. Je to hlavně o vnitřní pohodě. Stav mysli se velice často odráží na stavu těla

jurinka12
autor
31. led 2020

@amazonkajanik tebe nikdy nenapadlo že je to něco vážného když vidíš tu krev?

amazonkajanik
31. led 2020

@jurinka12 ne,jelikož je jasně červená. Kdyby byla tmavá,skoro do černa tak bych letěla hned do špitálu. Nevím, jestli to dělá to, že si o všem nejdřív přečtu, mám doma hasiče a teď i zdravotníka, znám spoustu lidí,kteří si něčím prošli,nebo jsem magor, co chce mít klid na duši a řeší věci,až když omezuji v běžném životě . Samozřejmě ráda říkám vtip " co má hypochondr na náhrobku? 'Já vám to říkal ' " ale nic se nemá přehánět.

ocetnicek
31. led 2020

@not_blond amen 👍

jurinka12
autor
31. led 2020

@amazonkajanik tak to já mám načteno až až..a právě jsem četla že i světla krev může znamenat nádor ale jako víc se píše že světla je dobrá ...já právě nemám vůbec s kým mluvit kdo by mi řekl to jsem měl taky je to tohle a tohle....magor určitě nejsi je dobře že si prostě řekneš je to hemeroid a toho se držíš ...já aniz bych chtěla ní jdou do hlavy ty nejhorší scénáře jako by mě někdo ovládal jen špatným myšlením a tak ..je to strašný

merope
31. led 2020

@jurinka12 Hele, mě takhle doktor už před lety řekl, že se mám stavit, až to bude zase krvácet, že když je to v klidu, tak to ani řešit nebude. Ale já trpěla primárně na trhliny v konečníku.

A jinak to, co popisuješ, to je opravdu velký náběh klidně na tu rakovinu - stres z toho, že bys mohla být nemocná, to je velký spouštěč a ten je potřeba řešit. Proti tomu je nějaké krvácení z konečníku pakatel. Takže šup šup, minimálně psycholog a psychoterapie.

not_blond
31. led 2020

Tak já ti holka nešťastná řeknu jak to bude. Buď půjdeš k doktorovi, jako normální, dospělý, ne úplně dementní člověk, ten ti potvrdí, že krvácení jde z hemeroidu a řekne ti, jak je léčit. Ty se vrátíš domů, budeš vědět, proč máš na bobku krev a za nějaký čas se ti prdelka vyléčí a bude klid úplně. A nebo nikam nepůjdeš, budeš se takhle psychovat a stresovat každý den, kvalita tvého života a tvých blízkých bude rapidně snížena a z toho psychického tlaku tu rakovinu nakonec opravdu dostaneš. Protože jak nejsem duchovně založená, tak zrovna tomuhle věřím, že spousta nemocí těla má původ v psychice.

jjasmina
31. led 2020

@not_blond výborně napsano

amazonkajanik
31. led 2020

@jurinka12 prostě hlavní je psychika. To ti řekne jak zdravý tak nemocný člověk

amazonkajanik
31. led 2020

@not_blond přesně 👍

aselluska
31. led 2020

@jurinka12 normální člověk by sem pořád nepsal a už byl dávno u doktora. Takovou diskuzi už jsi tu psala 27. Holky ti tam psaly, aby jsi šla k doktorovi. Za pár dní opět ten samý dotaz a nikde jsi nebyla? Co čekáš že tu napíšeme? Buď jdi k doktorovi nebo si tu nedělej pr***.

kejt29
31. led 2020

@aselluska a proc by mela? Ji prece staci napsat na Kone 😉😁

marcicek84
31. led 2020

holky, to je zase nějaký TROLL, nereagovat...

jurinka12
autor
31. led 2020

@marcicek84 troll? Haha kezby je vidět že jste nikdy nic takovýho nezažili nevíte co to je mít fobií z doktorů z vyšetření a výsledků neumíte si ani představit můj strach z každýho dne co zase bude jestli dokážu vstát a uvařit dětem jídlo a takový ty normální věci ..cítím se jako bych už ani nebyla ....:(

jurinka12
autor
31. led 2020

Nepředstavitelná úzkost která prostě nepřechází a nepřechází a nepřejde :( ...nejím nespím a určitě nemám daleko ke kolapsu..píšu sem protože nikdo jiný mě nevyslechne nikdo mi nerozumí nemam prostě nikoho jen děti pro který stejně nedokážu fungovat :(

jjasmina
31. led 2020

Upřímně možná byste spíše měla vyhledat psychologa. Moje kamarádka se cca od listopadu léčí s rakovinou a je to natolik silná osobnost, že jsem ji ještě neviděla se takhle litovat, spíše i na chemo pomáhá druhým. Vy se jen sebelitujete předem , asi bych nechtěla vidět ani, kdyby vám opravdu něco vážného bylo, těžko byste to s touhle psychikou zvládla popravdě. Takže bud jděte k doktorovi nebo to neřešte a užírejte se a polemizujte si .