Projevuje se takhle rakovina?

jurinka12
31. led 2020

Nemůžu strachy spát a úplně se klepu :(
Při zatlačení mi z konečníku teče žlutý hlen nechápu to okolo řitního otvorů mám asi hemeroidy nevím jestli jsou vnitřní nebo vnější ale jdou zastrčit zpátky dovnitř tak nevím :( a teď byl hlen i s krvi já se zblaznim :( je mi 22 :(

jitka_cv
31. led 2020

Zajdi si k lékaři.

janiczka16
31. led 2020

@jurinka12 nestresuj se,doktor ti poví víc..nemysli na nejhorsi,hlava je potvora,aby sis to nakonec nevsugerovala(aspon ja to tak mam)...držím palce,ať je vše v poradku

neomenia
31. led 2020

Proč píšeš sem a nejdeš k lékaři?

lv
31. led 2020

Nejpíš píštěle, zajdi brzy lékaři

jjasmina
31. led 2020

Já fakt nevim , proč stale o tom polemizujete tady, jděte k lékaři, ten vám řekne více.Nevim , proč každej člověk myslí na to nejhorší hned...

leniczka23
31. led 2020

Fuj..zrovna kdyz snidam🤣🤣
Hlavne klid a mazej k doktoru, rakovina to spis neni..

jurinka12
autor
31. led 2020

Budu muset :( je mi hrozně nemůžu spát jíst nic prostě nedokážu se starat ani o děti :( ...nejhorší na tom je že když někam půjdu stejně mě nikdo nevyšetří hned ..kolikrát si přeju se už neprobudit :( už to nemůžu vydrzet

jurinka12
autor
31. led 2020

@janiczka16 jak to myslíš nevsugerovala?

sardelka15
31. led 2020

@jurinka12 Vážně si zajdi k lékaři, ale hlavně k psychologovi a možná i k psychiatrovi. Ve tvém věku není normální se neustále tak úzkostlivě sledovat a bát se rakoviny. Máš tyto diskuze i na emiminu aspoň 4. Mysli na děti, potřebují zdravou a normální maminku a ne uzlíček nervů, který pořád a za vším hledá příznaky rakoviny.

jurinka12
autor
31. led 2020

@sardelka15 já to vsechno vím :( je mi moc líto děti ale já to nezvládnu jak mám tu krev přehlížet a dělat že se nic neděje a než se dostanu k nějakému lékaři to potrvá a co celou dobu :( a to nedej bože že by mi řekl něco zlyho to by byl konec úplně definitivní

not_blond
31. led 2020

Já myslím, že potřebuješ spíš chocholouška. Ale máš pravdu, dokud se k lékaři neobjednáš, tak se k němu opravdu nedostaneš. Pokud máš hemeroidy, tak je nejpravděpodobnější, že ti krev a ten hnuj teče z nich. Víš, že je spoustu druhů rakovin, které ani neznáš a které nezpůsobují žádné obtíže a které klidně můžeš mít? Víš, že i v tvém věku ti může rupnout cévka v mozku a mít mrtvici? Nebo můžeš dostat plicní embolii, dokonce i infarkt, pokud máš nějakou skrytou srdeční vadu. A nebo si představ, že tě může přejet auto, nebo někdo zastřelit, když vystrčíš nos na ulici. A když zůstaneš doma, tak ti zase může pod zadkem bouchnout plyn...... Prober se proboha....

jurinka12
autor
31. led 2020

@not_blond já vím je to peklo nemůžu to ani nikomu říct stydím se ..jen přítelovi a toho to asi vůbec nezajímá říká že on by si z toho nic nedělal a tě by prý nekontroloval stolici ještě kord kdyby si tam také našel ty hemeroidy ( viděl je u mě) říkal že je jasný že to jde z nich že je to úplně fialový chtěla bych mít jeho povahu :( a víš co si říkám? Klidně ať umřu jenom ne na rakovinu nevím proc jiných nemoci se nebojím ..nebo radši ať chytnu ten koronavirus kterýho se teď všichni boji a mě vůbec nezajímá a nebojím se ho.:(

amazonkajanik
31. led 2020

@jurinka12 už jsem ti psala v předchozím příspěvku a píši zas. Dojdi si k lékaři. Jak k tomu přes hlavu,taky i přes zadek ! A jak máš ignorovat tu krev? Snadno, ja ji ignoruji skoro 16let každou zimu. Vždy,když mi jakoby nastydne zadek, tak se hemeroidy zhorší. A letos jsem to měla brutální po porodu. A teď jsem v pohode. Ale řešit to musim,abych měla klid,ne v hlavě,ale na záchodě.

jurinka12
autor
31. led 2020

@amazonkajanik A jak to ignorujes? Nedivas se ? ...ale já jako nemůžu říct že bych nějak krvácela ale vždycky najdu třeba po 5 ti dnech klidu zase vlásek krve nebo ten hlen s teckama krve a mě to vždycky dostane a říkám si to jsou t, hemeroidy vždyť už jsi to měla! ..neee stejně cítím jak mi tělem prochází ta úzkost a je zase zle..achjo :(

lv
31. led 2020

Už ses objednala? Psychiatr,+psycholog, dnes praktik?

jurinka12
autor
31. led 2020

@lv ne a k čemu praktik?

lachipie
31. led 2020

Hemoroidy. Neblbni. Mám totéž už od porodu před 5 lety. Zajdi na chíru a nestresuj.

jurinka12
autor
31. led 2020

@lachipie vazne? I ten nažloutlý hlen?

lachipie
31. led 2020

@jurinka12 ano nepravidelně ale ano. Skoč si určitě na chíru, hemoroidy dovedou potrápit ale nestresuj a nepřivolávej hned nejhorší.

lv
31. led 2020

@jurinka12 myslela jsrm praktik, co te odešle na chirurgii.

jurinka12
autor
31. led 2020

@lachipie já to mám také nepravidelně před asi 10 měsíci jsem to měla také ale to jsem neřešila pak mi praskl a bylo to ok až do teď v prosinci jsem měla menší střevní chřipku když už to bylo ok dostala jsem ATB na zub a věděla že mi zase začnou průjmy taky že jo a pak už jsem při koupání cítila boulicku a říkám a je to tady zase nezačalo to hned krvácet ale měla jsem pak zase zácpy a pak už to začlo zlobit no už je to měsíc ale ne každý den ..třeba den dva jo pak když mám fakt dobrou stolici i týden ok pak zas nejdu den dva na WC no zase prostě pořád dokola :( beru ten detralex ale jen 2 prásky denně nezabírá to ale četla jsem že je to málo tak já nevím .

jurinka12
autor
31. led 2020

@lv aha to už mám zadanku k proktologovi..na chirurgii jsem už byla prej mám nějakou vychlipku no a ty fialový uzlíky ..

jade85
31. led 2020

@jurinka12 jestli se bojíš rakoviny, tak se o sebe začni starat - žádný alkohol ani cigarety, zdravá strava s velkým množstvím čerstvé zeleniny a ovoce, zdravý tuky, hodně pohybu ideálně venku na vzduchu, udržuj si zdravou váhu. A hlavně se hoď do klidu, v tvém případě nejspíš za pomoci psychologa/psychiatra. A s těmi hemeroidy si zajdi k doktorovi, teď hned můžeš k praktikovi, nasměruje tě kam dál. A přestaň se rouhat blbejma kecama, že chceš chytit koronavirus, máš děti, tak se seber!

not_blond
31. led 2020

@jade85 Myslíš i alkohol? Já měla za to, že dobré víno je jedině ku prospěchu 🙂

jurinka12
autor
31. led 2020

@jade85 alkohol nepiju vůbec ..nekourila jsem nikdy venku jsme pořád akorát ta strava no tu hodně flakam a je dost nezdravá

jurinka12
autor
31. led 2020

@jade85 u praktika jsem už byla i na chirurgii říkal že nějaký uzlíky tam jsou a nějaká výchlipka

lv
31. led 2020

@jurinka12 no bezva a kdy tam jdeš? Zatím si můžeš dávat gel z dubové kůry

jurinka12
autor
31. led 2020

@lv neobjednala jsem se nám strach :( nejradši bych chtěla hned ale to mě nikdo nevezme

kejt29
31. led 2020

@jurinka12 vem ten telefon a objednej se nebo cekas, ze se to nejak vyresi samo? 🙄

lv
31. led 2020

@jurinka12 tak to vyřeš tím, že nezavolas, budes mit strach dele, trvale, ochromena jim, to budes bezva fungovat pro deti, totalne ve stresu, kdyz uz ted se trapis, ze se o ne nestaras (znaky deprese, nejist, nespat, nemoznost péče o rodinu, nic co by psychiatr nefokazal vyřešit). Stav hemeroidu, nebo pistele se bude zhoršovat, bolet, pujde pak hůř uzdravit. Je tohle podle tebe dobry plán? Nebo to řešit bude lepší?