Znáte značku Linola?

linola_pavlina
23. bře 2015

Hezký den, všem maminkám i tatínkům 😉 !
Přestože jsem tuto otázku před rokem a kousek již pokládala (a moc děkuji za spoustu podnětných informací), je tady jistě spousta nových maminek, které se s námi o svoji zkušenost se značkou Linola nepodělily 🙂.

megy
23. bře 2015

S linolou máme osobní zkušenost hlavně kvůli našemu druhému synovi, který má náběh na atopii, tudíž jakákoliv parfemace v ostatních značkách jde znát. Linola nám docela dost pomohla v začátcích 🙂

niccky.z
23. bře 2015

Linolu znam a i pouzivam 😉

marcicek84
23. bře 2015

nám linola neseděla, dostaly jsme ji do koupele a malou hodně štípala

kuratkol
23. bře 2015

Linolu známe a používáme pro ročního chlapečka, který má náběh na atopický ekzém...

kh
23. bře 2015

Mame, používáme, malý má exém. Zkusili jsme vše možné, spoustu penez to stálo a pomohla az Linola.
Máme šampon, sprcháček a olejíček do koupele. Dělá dobře i mne na suchou kůži. Jenom nám chybí pěna do koupele. kez by byla 🙂

svobodpetika
23. bře 2015

já sama jako atopik používám a chystám s používat i u miminka 🙂určitě olej do koupele pak se uvidí ráda bych vyzkoušela i jiné

ladatko
23. bře 2015

Linolu používám pro obě moje děti. Nejepší je Linola Oil do koupele a Linola Fett krém. Perfektní pro atopiky.

matyclaris
23. bře 2015

Od 4. měsíce se u mého chlapečka objevil ekzém. Doufáme, že to není atopický ekzém, ale přesto jsem na doporučneí naší pediatričky používala Linola krém, koupel, šampon,...
Používáme ho do dnes a já jako maminka, jsem spokojená, že mého chlapečka už ekzém netrápí.

zimkova
23. bře 2015

Ano, známe. Doporučil nám ji lékař. Linola Oil do koupele. 🙂

alcar
23. bře 2015

Linola olejova koupel - za me top! 🙂

pavlakosec
23. bře 2015

Linolu znám, používaly jsme jí v práci (kojenecký ústav) pro všechny děťátka a byly jsme moc spokojené. Teď čekáme miminko a budeme jí také používat. 🙂

evaamy
23. bře 2015

Neznám

punky
23. bře 2015

znam jen od vidění a od slyšení osobni zkusenost nemam

klustel
23. bře 2015

Používala jsem na syna do cca 8. měsíce, když měl od narození sklon k ekzému a velmi suchou pokožku. Na doporučení lékařky jsme měli olej do koupele a Linola Fett krém. Velmi nám to pomohlo, syn má nyní krásně hebkou pokožku. Občas ještě teď použiji jen když má třeba suchý obličej. Jen škoda, že Linola Fett krém se neprodává ve větším balení, protože když jsme tím museli mazat celé tělo, malá tubička byla hned vypotřebovaná, ale jinak spokojenost. 🙂

linola_pavlina
autor
23. bře 2015

@kh pěna do koupele bohužel od značky Linola nebude. Hodně pokožku vysušuje.
Taky to měli kluci rádi, tak jsem s Linola Fett Ölbad vymyslela, že jako čarují, když nalévají olejíček do koupele - jak se tam rozptylují lipidy, tak to vypadá jako malé kouzlo.... Zkuste 😉

kubisek1
23. bře 2015

Dobrý den,
my jsme používali Linolu oil do koupele a musím říci,že nám pomohla.
U mého dvouletého syna se teď objevil atopický ekzém.Pomůže nám linola znovu?
Máte s léčbou zkušenost?
Děkuji za rady,
Věra

simonceli
23. bře 2015

Na linolu nedam dopustit. Pouzivam u dcery, je atopik a ikdyz syn atopik neni. Tak ji pouzivam i na nej. S dcerou jsme bojovali s ekzemem vsim moznym. Jezdili jsme i do zahranici pro kremy, az nam pomohla linola. Je skvela, cenove dobre dostupna a hlavne ucinna. Kupuju ji i kamarádkam pro jejich mimca jako darek.

linola_pavlina
autor
23. bře 2015

@kubisek1 není důvod, aby Linola nepomohla i podruhé. Tendence k suché pokožkce nebo i k ekzému se bohužel hodně dědí.... I když vždycky je snášenlivost jakéhokoliv produktu hodně individuální. Začnšte zase s olejovou přísadou do koupele a uvidíte. Držím palce!

yvonneullmann
23. bře 2015

Linolu pouzivame do koupele od narozeni a mohu říct ze lepší vec neznám. I ja si ji semtam přidám do vany

ladie
23. bře 2015

Linolu mám moc ráda. Nepoužívám na děti, ale do koupele si ji dávám já sama.

rerycha
23. bře 2015

Vyhrála jsem minule balíček a malýmu se hned zlepšila pokožka,tak se těším na soutěže.pro mě je ta kosmetika bohužel drahá ☹

luckee
23. bře 2015

musím se přiznat, že bohužel neznám

linola_pavlina
autor
23. bře 2015

@rerycha Soutěže budou! A taky nějaký vzorčeky zdarma pro zájemce 😉

rerycha
23. bře 2015

@linola_pavlina To je super,zajímá mě právě ten olej do koupele.Jestli se musí pak ještě mimčo mazat nebo ne.

kubisek1
23. bře 2015

@linola_pavlina Děkuji za radu.
A čím mám mazat tělíčko?

kacikaci
23. bře 2015

Linola pomáhá mě i dceři, používáme jak koupelovou tak mast 🙂

lucifereeek
23. bře 2015

Linolu znám (v dětském olejíčku do koupele se koupou novorozenci u nás v porodce) tak jsem si pak taky pořídila pro miminko a teď pro druhé plánuju pořídit znovu 🙂

tulipenka
23. bře 2015

Znám a vybrala jsem si ji po dlouhé úvaze jako kosmetiku pro naše prvorozené miminko, které je na cestě 😉 .

tmejka
23. bře 2015

linolu zname,museli sme zacit mazat olejem pred koupanim a jen oplachnout ,syn nabeh na beh na atop.ted uz mazem obcas po koupani.Ja osobne se myju s Linola sprchovy gel a super.Muzu jen doporucit .a krasne voni.

gumovamedvidka
23. bře 2015

Ano a je výborná 🙂