Golfky nebo sporťák. S jakým kočárem jste spokojení?

luckaa
16. pro 2007

Ahoj holky,jaký máte kočárek a jak jste s ním spokojeni?Brzo budem potřebovat golfky nebo sporťák a hledám infomace.Díky 🙂

vrtule83
6. led 2008

Tak jsem zjistila že Piuma nemá polohovací opěrku nohou, škoda.
luckko ten cam ji má?

aponchie
6. led 2008

ja taky na druhy uz jen hluboky a pak prejdu na chitto c04zrovna uz kombinaci nechci

krikri27
6. led 2008

Ahoj, Vrtule, cam je stejný jak piuma, takže nemá 😒 Mám Piumu, budu ji brát na dovču, bude super v létě, do busu a až bude malá běhat, bude ideální jako lehké golfky do jedné ruky, je fakt super skladná a lehoučká a lehounce jezdí 😉 Mám 1,67m a do brzdy nekopu, mám ráda nízké kočárky 🙂 Ale vyšší maminy často píšou, že kopou do té brzdy, asi je to fakt tím nebo tím, jak držíš kočár..
Ale na zimu na sníh asi moc nebude, to chce mít ještě něco bytelnějšího 😉
Spaní bez podnožky řeší kamarádka tak, že když usnou, pošupne malého dozadu, zatím vlezou, mají asi rok a čtvrt, ještě se dá přepnout nánožník o čudflík dál a tím prodloužíš lůžko, že miomču drží nožičky, ale v létě to samo není nic platné 😉
Takže tak 😉

krikri27
6. led 2008

Na zimu se mi moc líbí Ing. magnum jako sporták, ten nánožník schová dítě opravdu až po uši a projede všecko 😉
Já chtěla magnum v těhu, pak jsem si koupila jinou trojkomb, ale přecházím na Magnum plus piuma jako golfák 😉 A těším se, jak budu mít magnum jako sporták, prostě má všecko, co chci 🙂

luckaa
autor
7. led 2008

Vrtule krikri odpověděla za mě,nemá polohování nohou

vrtule83
7. led 2008

sporťák chci kupovat až na jaře tak mám dost času na vybírání

mám přibližně tyto požadavky: lehký a zároveň prostornější, ne 3kolka, polohovací, ne pidi nákupní koš, ne pidi kolčka s nánožníkem a pěkný vzhled v pesřejších barvách, cena do 3500,-
Znáte někdo takový který by splňoval mé požadavky?

krikri27
8. led 2008

Explorer""""asi Free line 😅 Ten to má, váží asi do 10kg...Lehčí s těmito parametry není....ještě golfáč Chiccoct04? na ten pějí mamči ódy, taky má k 10kg 😅

dhav
28. led 2008

holky mě zaujal, chicco ponee....nemáte některá zkušenost? Přesně splňuje to co píše vrtule83. švagrová ho má a vychvaluje ho, tak sháním info ještě někde jinde.Dávám odkaz:
http://www.babylife.cz/zbozi/98-chicco-ponee-xs...

dhav
28. led 2008

...ještě pak je pěkný peg-perego Aria, nemáte ho někdo? je hodně podobný jako chicco, ale trošku dražší!

cermonca
28. led 2008

Mate nekdo Cam Apolo?Chci bud ten a nebo Chiccoct4,ale nevim s kterym se nam bude lip jezdit.Jo a co ta nova ct4?Ta ma pry i zatepleny nanoznik 😕 ze by to mohlo byt lepsi na zimu 😕

dadla
3. únor 2008

Ahojky holky, máte někdo osobní zkušenost s golfáčkem Explorer FreeLine??? Mám na něj zálusk ale nechtěla bych koupit nějaký vehykl 🙂

sakura77
3. únor 2008

dadla,aj ja som ho pozerala,tiez zvazujem co kupit,maly bude mat rok.a nasla som velmi podobny, teraz novinka od ZAPA-fusion,su to nejae nove a maju krasne farby.aj ked som bola rozhodnuta nad ciernou,normalne vaham teraz.ale nikde nebola uvedena vaha,tak neviem.chcela by som tak maximalne okolo 10kg.

vrtule83
3. únor 2008

tak zatím se mi líbí ten chicco ct4 ale je těžší než bych chtěla, teď je nový chicco multiway, je podobný jako ct4 i stejná výbava a je asi o 2 kilča lehčí, ale naživo jsem ho ještě neviděla.

kristi
3. únor 2008

sakuro,hod odkaz na ten Fusion

vrtule83
3. únor 2008

tu je link na ten fusion, jinde je cena i nižší, zajímaly by mně parametry a hlavně hmotnost, ale tu nikde nepíšou

http://www.babydirekt.eu/kocarek-fusion-hrazda

dadla
4. únor 2008

Vrtule 83 - jukni se sem na ty parametry. Taky jsem je hledala 🙂
http://www.caryfuk.cz/category/Kocarky-detske-S...

Jinak mě se moc llíbí, ale posuzuju pouze zatím jen z obrázku. Potřebovala bych ho oběvit v kamenný prodejně a pořádně ho prošmejdit jaký je 🙂

krikri27
4. únor 2008

Ten Fusion vypadá stejně jak Explorer, ale je hezčí 🙂 🙂 pěkné barvičky, ale jak jsem jukla, nemá polohování nohou, , Explorer jej taky nemá, co jsem viděla, já bych do kočárku bez polohování nohou nešla, měla jsem doma a šel pryč 😎 teď jsem v pořadí se 3.sporťákem(CT 0.4)-magor, fakt 😎 spokojená 😅
A zkušenost- buď může být kočár lehký, nebo pohodlný a velký pro dítě, což je priorita, oboje dohromady sneexistuje, prostě se to vylučuje 😝 Ale může být středně těžký-únosně 🙂 a dobře ovladatelný, to jo 🙂

krikri27
4. únor 2008

A Explorer se dá koupit určo pod 3 000 😉

krikri27
4. únor 2008

ted jsem ještě jukla nea Fusion a nějaký čudl u nožiček má, třeba to jde polohovat, to by byl fajn 🙂 vypadá dobře, v té zelenomodré 🙂

sakura77
4. únor 2008

no,nieco sa tam javi 🙂 aj ja som na to pozerala,ale chcelo by to vidiet nazivo 😉

vrtule83
6. únor 2008

mě se moc líbí tento jané energy a docela si ho i chválí, ale zajímalo by mne zda se do něj vleze 18.měsíční drobnější mrně v zimě. Nemáte někdo zkušenost?
http://www.ecipisek.cz/detail/golfove-hole-ener...

viona
6. únor 2008

Vrtule,na tenhle kočárek jsem zrovna koukala dnes v obchodě a moc mě nezaujal,nemá nánožník,tak na zimu nic moc,jestli se dá dokoupit zvlášť - netušim,ani nemá to madlo vepředu,ale je docela skladnej a hezkej taky 🙂

kristi
6. únor 2008

vrtule, myslim ze v pohode se vejde.

viona
6. únor 2008

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...

Vrtule,tady máš diskuzi o tomhle kočárku,myslim,že dítko se ti tam bude v pohodě vejít 😀

vrtule83
6. únor 2008

vím že jané energy nemá nánožník a madlo, to bych dokoupila uni v černé barvě, prodávají nánožník i orig ale za ne malou cenu.
no uvidíme až obejdeme kamenné obchody u nás, ale velký favorit je jané a chicco, ale raději bych ten lehčí a rozměry jsme porovnávali a není ani moc malý.
viono díky za odkaz

dadla
18. únor 2008

Holky, tak jsem se jela osobně podívat na ten kočárek Explorer. Fakt se mi zamlouvá ale ještě se chci osobně juknout na ten fushion. S tím prvním kočárkem se mi dobře jezdí a má i polohovatelný ty nožky, i když jsem nepřišla jak se to sklápí nebo dá do roviny 😒 . Prodavačka tam měla hodně zákazníků tak jsem se ani neptala ať mi to předvede (stála jsem na zákazu s autíkem). Pak jsem zašmejdila na netu a tam to i píšou. Takže jsem asi rozhodnutá. No ale já ráda měním svoje názory na nějaké věci 😎

ronie
18. únor 2008

vrtulko jané enrgy je moje láska-nejlehčí kočárek a přitom polohovací krásně až do lehu 😵 😵 Nánožník máme neoriginální a madlo sem zatím nesháněla-to až budeme sedět, tak možná bude mít Oli zájem, pro mě byla stěžejní polohovatelnost a hlavně váha-nemáme výtah a jezdim mhd, chicco je mnohem těžší a hlavně větší. Vejde se ti tam dítko v zimě určitě v pohodě 😉

alenka83
18. únor 2008

ahoj holky, zkušenější maminky, právě se koukám po kočárkách pro červnové mimi a zatím přemýšlím nad trojkombinací, ale nevím, zda to není zbytečné vozit prcka přes léto v hlubokém a nebo autosedačce na podvozku. Myslíte, že se pak půlroční prcek vejde do hluboké korbičky nebo už mu bude malá a tak i zbytečná? Nejvíc zatím uvažuji nad cortinou cam. Co myslíte, poradte, prosím🙂

krikri27
18. únor 2008

Alenka, a v čem bys ho chtěla vozit přes léto, když ne ve vaničce?
Jestli vejde do korbičky, bys mohla najít v tématu Cortina X3....určitě se tam holky bavily i o tom 🙂
No my do korby vlezeme dlouho, protože ji máme obrovskou 😅
Vlezli byste yaky určitě třeba do Ingl. Magnum, tam si navíc rovnou v korbě napolohuješ záda do sedu podle potřeby 😉 A pak na další jaro,léto můžete jít do trojkolky a Ing. dobře prodat, navíc někdo s Cortinou jako sport. není spokojený-viz ta debata..třeba Peg Perego GT3, to je mašinka 😀
Ale obecně-výrobci sice uvádí věk do sportáku 6+, ale ideální, pokud vlezete do korby, je aspon o měsíc,2 později 🙂
A v zimě je to ještě nepraktičtější, žádný sporták, at má sebelepší nánožník, ti miminko tak neschová před zimou, jak dobrá korba 😉
Kdybych čekala mimi v červnu, brala bych tu Ingl. Magnum i proto, že má letní odvětrávání boudy a bude v ní i v létě miminku krásně 🙂 🙂 A bez houpání bych nepřežila 🙂 (Vidím ty mamči s nehoupacíma kočárkama, jak se s nima všemožně snaží drncat, protože občas je to prostě potřeba 😉 )

krikri27
18. únor 2008

A ta autosedačka se dá dát na podvozek i u Magnumky, ale to využiješ taky jen tak do těch 8 měsíců, pak nakoupíte se sportákem a sedajda vám bude malá 😉 Mě to přijde i tak zbytečnost 😨 Ale jestli třeba moc často nakupujete..ale na spinkání je nejlepší kočárek 😉 sedajda ne