• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Golfky nebo sporťák. S jakým kočárem jste spokojení?

30. prosince 2011 
Ahoj, my hodně cestujeme, takže převážet velký kočárek, žádná sranda..jakmile malý začal sedět, koupili jsme golfky, které mají kvalitní kolečka a dají se úplně položit na spinkání..nemůžu si je vynachválit. Nejsou těžké, složené jsou za chvilku.. Podle mého názoru, nejvíc času stráví dítě v golfkách..i když už chodí, často v nich odpočívá nebo usne :wink:
18. únor 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, ale určitě by právě proto měli být pohodlné a prostorné pro mimičo :wink: Ale pro novorozeně podle mě sporták není, na něj přijde řada až pak :wink: Já si taky koupila do auta golfky a na ježdění mám pořádný hlubokáč a nikde jinde Adelka tak dobře nespí, už nám i párkrát "zachránil život", tam prostě vytuhne i když je nejhůř :wink:
18. únor 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za nás to vyřešil Ježíšek:slight_smile: Dostali jsme golfáč babywelt jersey a jsem celkem spokojená. V autě zabere minimum místa, do autobusu si ho vynesu sama, protože je lehoučký, mimčo se vejde i v kombinéze a fusaku a dá se polohovat až do lehu, takže paráda.. Je fakt, že do sněhu moc není, ale na popojíždění po městě a s tímhle stylem zimy mi přijde akorát.. No a když jedu do terénu, beru si starý deltim, sporťák a je.. Myslím, že to není o značce, ale o nárocích.. Já si vypsala seznam, co by měl kočár určitě mít + co bych uvítala, ale být nemusí a tenhle je takový střed všeho..
18. únor 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
krikri souhlas-mám inglesinu a donedávna sme v ní jezdili , ale bála sem se s ní do metra, přestože je lehká oproti jinejm kočárkům, tak mi málem slítla jak sem ji nemohla udržet :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže sme začli zase jezdit mhd až s golfkama, ale inglesina byla super, do lesa do terénu k nezaplacení a určitě ji zase do lesa vezmem a jelikož je Oli obřík, tak sem byla ráda, že sme měli velkej kočárek :wink:
18. únor 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Very, můžu se zeptat jaký golfky máte??? Já bych chtěla kočárek, který má všechno a zalevno, což asi takový neexistuje :wink: . Mám v plánu prodat celý set kočárku co teď máme i s autosedačkou a s adaptérem a za prašulky koupit novou autosedačku pro větší dítka a ty golfky. Já vybrala jeden kočárek a manžel druhý.....no a teď se dohodnout :slight_smile:
19. únor 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nam vcera dorazil free line fusion,je tam fajn zatepleny nanoznik,aj polohovanie na nohy,ma 8,5kg a farby su ozaj pekne.mame ten modro-limetkovy.ale taska,prsiplast treba dokupi,aspon ze madlo tam je,a aj na rucke je premna taky fajn pultik na napoje a v strede taka skrinka-na mobil,kluce a podobne.tak uvidime,zatial to vyzera dobre. :slight_smile: a sklada sa lahko a rychlo.
20. únor 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Tak ja jsem po desive dlouhem vybirani koupila JANE ENERGY. Jsem max.spokojena. Maji vetsi kolecka a vaha 5,6kg super. Polohuji jak zada, tak nozicky. Vejdou se mi do auta za sedadla, tak usetrim misto v kufru. Vynesu je i s ditkem do schodu. Ted v zime se tam Adi vejde pohodlne i s fusakem. Bez fusaku ma jeste slusnou rezervu. Kupovala jsem ho pres net a cena 4500,- s nanoznikem, plastenkou a slkunecnikem v cene. Doukopila jsem uni madlo za 500,- Jsem rada, ze uz je doma, protoze to rozhodovani byl des. Mela jsem jeste vyhlidnute CAM portofino, Moon bugy kiss 4wheels, Zippy, Neonato. Energy splnuji to, co jsem ocekavala a chtela. Hauk....domluvil jsem :grinning:
20. únor 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
seymi tak jsem o energy také přemýšlela a po tvém příspěvku ho na 100% chci, jen si musím pospíšit abych ho sehnala v barvě co chci, začíná kolekce 2008 a barvy nic moc a malý výběr, jelikož se už vyrábí jen pro ČR. Původně jsem ho chtěla kupovat na jaře.
21. únor 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky seymi, tak jsem koukala na ten kočárek energy, je fakt hezký...... tak už mám zase brouka v hlavě :astonished: Tu sluneční střížku bych taky uvítala a 8 koleček taky :slight_smile:

Sakura i na tenhle kočárek jsem se dívala akorát nevím rozdíly mezi explorem a tím tvým :sunglasses: Příjdou mi stejné a popravdě řečeno tak jsem měla na něj taky zálusk.

..... tak teda už nevím jaký. :unamused:
21. únor 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja vam ho muzu jen doporucit. Jsem max. spokojena. Sice bych jeste privitala spojenou rukojet, ale neco se ozelet musi. Zase je lehky a jednou rukou celkem ridit lze. Ale v desti si radeji nasadim plastenku, nez abych tlacila jednou rukou kocar a jednou drzela destnik. A navic se desne libi male. Koupili jsme oranzovo modry a je z nej nadsena. Nejradeji by se vozila i doma :sweat_smile: Na ty nove barvy jsem nekoukala.
Tak preju pevne nervy pri vyberu a hura do toho!!! :sunglasses:
21. únor 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu jsem je kupovala. Slunecnik jsem si vybrala drazsi a rozdil ceny jsem priplatila, ale super v pohode jednani :wink: http://www.detskyraj.cz/zbozi/2959-jane-energy-07-+-uni-dr-nanoznik-+-zdarma-slunecnik
21. únor 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes jsme byli v obchodě juknout na ten energy a nakonec jsme vzali chicco
http://www.chiccoshop.cz/Catalog.aspx?ItemNo=61613&VarCode=%2E0541&Act=Detail&Grp=1&SubGrp=1&SInPNo=y&SInName=y&SInDesc=y&SInPrm=y
oželela jsem váhu, je o trošku těžší než energy, ale ten chicco multiway je krásně prostornej má obr kola a plnou výbavu a ty barvy taky supr, a dobře se ovládá. Stejně energy jsme chtěli červený a už nejsou ani na skladě, měli poslední oranžový. A ty nový 2008 mají mít pidi kolečka, tak kdo je chcete tak neváhejte a kupte teď 2007 jelikož už se jen doprodávají.
21. únor 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky se rozhodujem jaký sporťák/golfky koupit, už mám trochu představu, ale může mi prosím někdo říct v čem je základní rozdíl mezi golfkami a sporťákem. Pořád mi to neni nějak jasný. Tady z té diskuze se mi nejvíc asi líbí Piuma (nebo Can Portofino) což je sporťák, nebo golfáč Chicco multiway sunflower
24. únor 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nissanku já to také nevím přesně, ale podle mě je rozdíl v tom že sporťák má spojenou rukojeť a kolfky kažkou zvlášť, ale můžu se mílit, piuma byla můj favorit zezačátku, je lehoučká, ale nemá polohování hožiček setejně jako portofino a u nás v obchodě ji mají jen modrou nebo růžovou, což mne zklamali
24. únor 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme sporták.chipolina prima...fota v albíčku a jsem s ním spokojená,je lehký skladný a pro mimi pohodlný :grinning:
Ahoj Vrtulko...tebe jsem dlouho neviděla?Máte sse s Miškou dobře? :grinning:
24. únor 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj magiko, nemá ta prima madlo napevno? to by mi vadilo, jinak se máme dobře, na červnovky nechodím ale jinam často, jste tam dobře zaběhnuté a nemám šanci se zapojit, a jakpak se máte vy? jestli chceš pokecat tak písni do IP
24. únor 2008 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo chipolino je v poho,mě teď dorazil golfáč chicco CT 0,4 barva hawai a je úúúžasný,hrozně prostorná sedačka,velká kola,bezvadně se skládá a vyšel mě plná výbava včetně madla 3.300,-
25. únor 2008 v 17:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrtule, a našla jsi pak nějaký sporťák s polohováním nožiček co by ti vyhovoval? Já musím mít ještě jedno kritérium - výškově nastavitelné držadlo (manžel má o 20cm víc jak já :sweat_smile: ). Já jsem našla tuhle inglesinu a přijde mi docela dobrá http://www.eshopbaby.cz/katalog/trip-golfovy-kocarek-inglesina-p2236/ To Chipolino mi přijde dost těžké, já bych chtěla max 8 kg.
26. únor 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nissanku, ják jsem výše psala mám v obchodě objednaný chicco multiway, má polohování zad i nožiček a je prostorný a má obr kola a plnou výbavu, ale za to je těžší 8kg co ale ještě jde. Jen nastavitelnou rukojeť nemá, to mají málo které. Mi jsme s přítelem skoro stejně vysocí tak to neva.
26. únor 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vrtule, tak pak pisni, jaký je :slight_smile: Bud ráda, žes Piumu nevzala, já ji dala hned pryč :confounded: byla po počátečním nadšení se spoustou chyb, aspon pro nás :unamused:
Mám Chicco ct 0.4 a docela mě zajímá, kde uškudlali ty 2 kilča na tom Multiway :wink: jestli má tenší trubky nebo kde se to ušetřilo :slight_smile: já radši vzala CT04, když je ženské tak chválily, ověřená kvalita,a je fakt super pohodlný a prostorný na našeho obra a je bytelný, což je dobře :slight_smile: ale jsem na Multiway zvědavá :slight_smile:
26. únor 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra si ho jdu vyzvednout tak hned udělám zkušební jízdu rovnou z obchodu a odpoledne určitě prochajda taky bude, napíši hned první dojmy a vyfotím v reálu a přeměřím ať tu můžete srovnávat
26. únor 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahoj holky. Já mám koupenej chicco Multiway, původně jsem jela koupit ct04, ale jsem vyšší a pořád jsem kopala do koleček. Tak jsem se rozhodla vzít Multiway. Rozdíl mezi nima není skoro žádnej. Akorád teda Multiway má vyšší rukojeť, průhledný okínko na boudičce a líp se polohuje a má o malinko menší kolečka. Ale jsem spokojená, dobře se s ním jezdí, není těžkej, dobře se ovládá. :slight_smile:
27. únor 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, jj, my byly dnes venku s CT0:4, na test :slight_smile: do kolečlek jsem kopaa chviličku, než jsem si zvykla na jiné držení golfek a dala ruce jinak než pudlíkové držení z hlubokáče, pak už ok, ale být vyšší matka, asi bych s tím měla problémy..Okno máme taky, řekla bych, že ty 2 kila teda vzali na kolech a možná něco na trubkách, o fous jiná konstrukce asi..líbilo se mi, že jede lehce a je zároven hodně stabilní, už jsem šupla tašku na řídítka :sweat_smile: maličkou :wink:Hrby zvládal ok, Adi se to líbilo, jak příjemně měkce drncá -Adi se vněm v rámci možností líbilo-momentálně řve všude, takže na tu bídu byla enormě spokojená :-

Holky s Multiway, poměřte sedátko-délka, šířka,, opěradlo...a porovnáme :wink:
27. únor 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme dnes měli 1. jízdu s multiwayem a jsem naprosto nadšená, s naším kombi se jízda nedá srovnat. Jezdí se s ním lehounce, jsem ho vzala po schodech i s malou, do kufru na šířku se vešel akorát. Dala jsem foto do alba.
Vřevážila jsem orintačně na osobní váze a je těžší skoro 10kg s výbavou, ale neřekla bych to fak se s ním jede lehounce i do kopce. Přeměřila jsem: sedátko d 20+18 opěrka nožiček, š 38; opěrka zad d 48, š á30, délka celého lůžka 88cm. Malá tam má spoustu místa. Ocenila jsem že s pásy dají zapnout i jako jen 3bodobé (ne přes ramena, jen kolem pasu a mezi nožičkama)
27. únor 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrtule, vypadá dobře :slight_smile: já ted vletěla do sklepa a nevím jak jsem to změřila-Sedátko i snožkama 42, šířka 36, opěrka 44-45cm,no, je oproti Piumě obrovský a měkoučký, pohodlný, co se týče vnitřku :wink: šířku jsem neměřila. klečka máme asi o fous větší, těžší asi teda skoro nebudem, možná tak o půl kilča. Jinak jsem ho lehce složila, úúúspěch :sunglasses: jen jsem si trotl musela vzpomenout, že nejdřív dolů madlo a nánožník :sweat_smile: to skládání je fajn, jak jsem se dívala na video z tématu Ingl. Zippy, tak stejně rychlé a pohodlné, v ruce ho za poutko unesu, ale samo 100 jarních kiláků bych nešla :wink: Ty pásy máte lepší, já myslím, že ná ty horní schovat-prostrčit pryč-nejdou, vám jo?A podle tvých fotek máte aso o fous tenší a delší trubky.vyšší řídítka, ale já jsem naštěstí spíš prcek a moje holky se o něj včera praly, která poveze, takže budu mít veget :grinning: Ale dnes vyjedem s hlubokým a jelikož v něm mám polohování zad, tak si ho ještě budu užívat, Chiccáka vytáhnem zatím semtam do teploučka (a na cesty), aby si Aduš užila výhledu, ještě jsme malí :wink:
Tak Vrtule, šťastnou cestu :slight_smile:
28. únor 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
krikri ty horní pásy mi taky nejsou vytáhnout a schovat, dávám je zastrčit do boku
28. únor 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosíííííím nemáte někdo zkušenost s Peg perego Uno?
8. bře 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám peg perego centro completo a jsem naprosto spokojená
8. bře 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Unka7 a ovládá se ti v pohodě? Občas o PP čtu že s těmi plastovými kolečky a s velkými vepředu se špatně jezdí. To je tak jediné proč ještě váhám...
9. bře 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dnes jsem se byla podívat na kočárek Multiway. Celkem se mi zalíbil a chtěla jsem se zeptat kdo ho má, jestli přes slídu co je nahoře na boudičce neprosvítá slunko a jestli je natolik prostorný, že v zimě by se tam dal dát i zimní fusak. Ale jak tady čítám tak ho máte asi krátce a velkou zimu jste asi v něm neprubly. :wink: .Myslíte, že je v hodný i do terénu např. na kostky, štěrk atd.... Kolečka podle mého názoru jsou pevné tak si myslím, že by to mohlo vydržet stížený terén.
9. bře 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek