• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Golfky nebo sporťák. S jakým kočárem jste spokojení?

30. prosince 2011 
Ahoj Nikkos, taky jsem to slyšela a váhala jsem, ale pak jedna mamina napsala, že prodavačka jí vysvětlila, že není vhodný pro malinkaté maminky, ty mají prý problém. Já měřím 173, takže jsem max. spokojená a to ho tahám doschodů, skládám neustále do auta a telefonuji, prostě jsem neustále v pohybu kvůli práci.
9. bře 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadlo mi máme ve městě vydlážděno kostkami, jezdí se dobře jen je to slyšet a docela drncačka (byla jsem zvyklá na nafukovací kola), ale to asi se všemi golfkami. Po trávníku se taky dá jezdit pokud nejsou velké výmoly. S tím sluníčkem přes okýnko v boudičce nevím, při tomto počasí nejde posoudit, přinejhorším v létě přehodím plýnku nebo našteluju slunečník. Ještě k tomu fusaku, malou mám ještě ve fusaku od emitexu a má tam fůru místa, tak myslím že příští zimu nebude problém.
9. bře 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to s mýma 180 cm bude paráda :grinning:
Unka7 díky moc, už jsem zase natěšená ještě víc. Už ho jenom někde zkouknu naživo...zatím všechno hraje pro Peg perego :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. bře 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je fakt super, protože je hodně prostornej,takže i s fusakem se mi tam malá vejde a má prostor, horší je to v terénu( polní cesty a tak ), ale to je spíš tím, že jsme měli dřív nafukovací kolečka a takovej spíš tereňák. Zkoukni ho na živo a vyzkoušej to bude nejlepší
10. bře 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ty kolečka mě trochu mrzí, také jsem zvyklá na nafukovací, ale každý kočár má prostě něco. A tenhle má na druhé straně spoustu plusů.
Tak to jsem ráda že říkáš že je prostorný, to přesně potřebujem - našeho mimíse je pěknej kus. No jsem na 99% rozhodnuta.
10. bře 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, chci se jen zeptat. V kolika měsíců mimča nebo spíš batolátka jste začali používat golfky. Všude se píše od 6m......nebo až začně díťátko pěkně sedět samo??? my totiž ještě perfektně sedět samy neumíme :frowning2:
18. bře 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadla: záleží jaké golfky koupíš. My nedávno koupili Chicco multiway a na těch je dokonce 0+ takže se dají používat už od narození i když to si moc představit nedovedu, možná s vložnou taškou :sweat_smile:
18. bře 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemáte některá zkušenost s Chopolino Carolina? nebo Osann vegas? U nás není bohužel skoro žádný výber :angry: za rozumnou cenu to chicco Multiwai se mi líbí, ale odrazuje mi ta váha, my nemáme v baráku výtah, tak chci co nejlehčí....
10. dub 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem uplně nadšená z golfek co máme - Inglesina Zippy. A ani to není nějaké extra hrkátko... jako na kostkách proti hlubokému je to jasně znát, ale jde spíš o zvyk. Jsem ve všech směrech naprosto nadšena :dizzy_face: A že já jsem hooooodně vybírala. I prodavač v dětském ráji mi řekl, že ať budu hledat jak budu, lepší golfky než má Inglesina stejně nenajdu, tak ať to neřeším :slight_smile:
Mrkněte na video :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=sPI5wrDYE78
10. dub 2008 ve 23:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my ted jezdime v X-Lander sportaku a jsem s nim maximalne spokojena. :slight_smile: Planuju mu ale koupit k narozeninam golfky Jane Energy, tak kdyby jste s nim mela nejaka zkusenosti, tak budu rada, kdyz se s nima podelite. :wink:
11. dub 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám takový problém. Pořád jsem si myslela, že si chci koupit nějaké golfky, ale v obchodech jsem viděla jen golfky s umělýma kolečkama, což si myslím, že není na každodenní ježdění i po dlažebních kostkách. Tak nevím. Sporťák se mi zase zdá těžký a velký.. Dokonce i některé golfky se mi nezdály až tak lehké. Existují vůbec lehčí golfky s gumovými koly na každodenní ježdění s polohovacím zády a podnožníkem?Poraďte!!!!!!!!!!!
17. dub 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám sporťák quinny speedy a spokojenost maximální, vyměnila jsem za golfky chicco :slight_smile:
17. dub 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
sylvar-teď jsem se na něj koukala a mám skoro 13 kg, to je dost těžký (teď mám inglesinu a když si z ní udělám sporták vyjde to nastejno). Vypadá ale hezky, to jo.
17. dub 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, 11,5 kg ten náš
17. dub 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
golfky jsem měla 7,5 kg,ale s quinny se mi jezdí líp
17. dub 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
janab78
My máme Peg Pérego UNO, právě kvůli kostkám jsem ho kupovala, všechny golfky, i ty drahé, hrozně "kodrcají".
10. kvě 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikkos,
my máme Peg Pérego UNO a jsme velmi spokojení!
10. kvě 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prvos,
to jsem moc ráda že to říkáš :slight_smile: Já už se několik měsíců rozhoduji jaký kočárek pořídit, prošla jsem už snad celý net a UNO prostě vyhrává :slight_smile: Takže jsem už rozhodnutá a jdu si ho objednat :grinning:
Jakou máte barvičku?
10. kvě 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla jsem se jen zeptat jestli máte někdo sporťák s přehazovací rukojetí? chtěla bych si ho koupit, ale slyšela jsem, že se s tím pak špatně jezdí. Tak teď nevím.
18. kvě 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nemáte někdo náhodou zkušenost s golfkama Espiro Jet? Díky moc za info :wink:
19. kvě 2008 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,můžete mi některá poradit? líbí se mi sporták Fusion zapa a nebo freelina explorer. Akorát mi vaděj ty kolečka do města to je fajn,ale až přijde zima a my jezdíme na hory tak nevím jestli to má cenu kupovat.Ale jinak je krásnej,líbí se mi černo červenej a jsou lehoučký oba dva cca10kg.Já mám ted Bébecar už sporták,ale tam se mi zachvilku nevejde a je strašně těžkej a ani se nedá za co chytnout. Prosím která máte zkušenosti tak písněte ,dík a pa pa pa :dizzy_face:
23. kvě 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme už skoro rozhodnutý pro jané energy...jediný co to nemá je to madlo před mimčem...co myslíte, je to nutný? stejně je přikurtovaný....
31. kvě 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
když mi nikdo neodpověděl, odpovím si sama :wink: , dneska jsem našla obchod, kde prodávají madlo před mimčo a jde na jané energy a inglesinu trip...takže problém vyřešen, budemem mít jané s madlem! :wink:
1. čer 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nissanku tak to gratuluji k sehnání madla, jelikož co tu většinou čtu tak to se jen tak nepovede. Já je kvůli tomu že nemají to madlo a u nás v obchodě ho nemají nekoupila, mám golfáče s madle a jsem ráda malá ho hodně využívá
1. čer 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nissanku, já také uvažuju jane. Kde jsi sehnala madlo? Prosim, napis mi IP, nestiham vsechno cist:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
1. čer 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chci si koupit golfky, zkoušela jsem si v obchodě jezdit s Jané energy, ale jsou na mě moc vysoké. Máte někdo zkušenosti s Inglesinou trip nebo bébé confort viva+ ? Oboje jsem zkoušela, ale nemůžu se rozhodnout.
Předem moc děkuji za odpověď.
1. čer 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrtule, dygab - zatím jsem našla obchod kde prodávají energy s madlem (musí se koupit dohromady, samotny madlo neprodávají), dneska se jdu juknou do ´jejich kamenýho obchodu, jestli to neni nejaká šméška na lidi :sweat_smile: , no snad ne, ale je fakt, že mi zatim všude řekli, že madlo k energy neni...tohle bude asi nějaké univerzální, protže jde i k inglesině trip...

dygab - internetový obchod máš v IP :wink:
2. čer 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já koupila Jané energy s madlem tady: http://www.detskezbozi.com/inshop/kocarky/golfove-hole/madlo-ke-kocarkum-inglesina-trip-a-jane-energy.html
Dá se koupit jen dohromady, samotné madlo neprodávají. Malá madlo dost využívá, takže já jsem ráda, že ho mám. S kočárkem jsem zatím moc spokojená, štve mě jedna věc: naprosto neskladná pláštěnka, která složená zabere minimálně polovinu nákupního košíku, který je už tak dost malý, takže nehrozí, že bych tam narvala ještě nákup. Ale s kočárkem se jezdí bezvadně, přijde mi, že je celkem dobře odpružený, lehký, po schodech ho vynesu i s malou, je pěkně vypolstrovaný a dobře se polohuje.
2. čer 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
samsa - to jsou dobré zprávy, trochu jsem pochybovala, že to madlo existuje, když ve třech obchodech o něm vůbec nevěděli..takže snad ho seženu. Jo a prý existuje takový kšilt na boudičku, jako stínítko, snad taky nějaký univerzální ale na energy by měl jít, nemáš ho?
2. čer 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nissanek, kšilt na boudičku nemám (přiznám se,že ani nevím,, že něco takového existuje), koupila jsem si neoriginální slunečník v oranžové barvě (mám Jané energy Etna - oranžovohnědý) a vypadá to moc hezky. Je pravda, že kšilt nebo slunečník budou potřeba, ta boudička vůbec nestíní. Jo, ještě k tomu madlu, je potažené látkou a dá se dobře čistit. Na kočárku vypadá docela hezky. Ale měla jsem problém ho na kočár narvat, musela jsem docela silou, v první chvíli jsem myslela, že mi poslali jiné madlo.
2. čer 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek