Jakou nejlepší značku kočárku koupit?

ylliess
16. pro 2014

Dobrý den, chtěla bych znát Vaše názory jakou nejlepší značku kočárku koupit, a jestli kombinované nebo ne děkuji

bjoucik.15
18. pro 2014

@cbabu tak já jezdila s Valco baby a není to do terénu,jen po městě a kolikrát jsem taky měla problém.... Nejčastěji koleje tramvajový,nebo vysypaný štěrk...

eliskaxox
18. pro 2014

@bjoucik.15 A ceho u nich ? Krome cca 25 cm vysoky travy a fakt hlubokyho sterku na detskym hristi projela uplne vse. Jinak s velkymi koly zkusenost nemam,tak neposoudim.

aakashaa
18. pro 2014

Ahoj, nečetla jsem celou diskuzi...my jsme byli puvodne rozhodnuti pro polskej kocar, ale opravdu me odradila ta velikost sportaku. Mamka ma dorjan, zatim vozi v hluboke korbe a s tou je maximalne spokojena, uvidime, c sportak ale as bych se toho docela bala...my jsme se ted tedy rozhodli pro britax. Hluboka korba sice nema nejay extra vychytavky, ale miminko v ni bude asi jen pres leto, tak to tolik neresim a sportak je obrovskej 🙂 samozrejme ale zalezi na tom, co od kocarku ocekavas. Bohuzel idealni kocarek neexistuje...kazdej ti rekne neco jineho a vzdycky muzes narazit na spatnej kus...

bjoucik.15
18. pro 2014

@eliskaxox no za prvé, že neprojedu všechno, za druhé, že se budu zasekávat v nerovnostech, a za třetí sněhu... Na druhé dítko musím najít kočár, který už konečně bude splňovat mé požadavky,protože mám zakázáno kupovat jiné a jiné kočáry.....

eliskaxox
18. pro 2014

@bjoucik.15 Já už mám taky zákaz ale ještě mě láká Bugaboo :D Tak jen tak nějaká nerovnost mě fakt nezastavi. Jak jsem psala akorát ta tráva a štěrk a sníh bohužel nikdo vyzkoušený moc nemá jelikož se dodávají od listopadu 2013 a jak víme ani loni nebyla zima skvělá 🙂 ale myslím že na slovenském MK někdo psal že v pohodě

verka_s
28. pro 2014

Osobne bych vybirala kocarek znacek Britax, Mutsy, Brio Go (ted uz Britax Go next), Concord, Jane...... My mame treba Mutsy Igo, je neuveritelne lehky a krasne ovladatelny i jednou rukou. Syn je narozeny 8.7. a do korby se mi porad vejde i s fusakem....a to neni zadny prcek. Ale sportak budu mit vic do mesta, i pres to, ze ma nafukovaci kola a do terenu koupime neco jineho, u ceho mi nebude vadit, ze se obcas zaspini, skrabne apod. Ale vybiram taky mezi Concord a Britax..... Mela jsem ted moznost vyzkouset Brio Go a ten kocar je proste super.....obrovska korba, kterou muzes prenaset, obrovsky kos pod kocarem....krasne houpe....polohovatelna rukojet, velky sportak a super se s nim jezdi. Nebyt tak drahy, koupim si ho jako druhy sportak 🙂

kanuni
29. pro 2014

Za me znacka JOOLZ,ale bohuzel moc nemohu porovnat s jinymi,jen mozna s polskym camarelo ktery ma znama a zadny polsky bych rozhodne neporidila treba uz jen kvuli vaze a taky ten vzhled tech kocarku je takovy moc jak od kolotocu,i kdyz nektere jsou jednobarevne tak pusobi dost lacine ten material ktery na nem je.
Za to ted resim golfky na jaro a vubec se nemuzu rozhodnout jake.

medvidek
29. pro 2014

Za mě nikdy více Firkon (ale měli jsme jeden z prvních, teď se třeba zlepšili), strašně těžký. Sporťák jsme koupili Jané Slalom Pro a byla to láska, lehký, krásně ovladatelný, pohodlný apod., už jsme ani nepotřebovali golfky.

nemcovapetulka
1. led 2015

máme firkon verano lx a jsme naprosto spokojeni 🙂

sedmiteckas
1. led 2015

Nečetla jsem předchozí zprávy v diskuzi, tak možná už tady zaznělo, co napíšu. Záleží, jaké máte požadavky. Za sebe můžu popsat kočárek DorJan Astro. Máme trojkombinaci. Autosedačka je dostačující (mluvím za nás 🙂), hluboká korba patří mezi nejprostornější vůbec (prý je možná dokonce největší z koreb na trhu, ale to nevím), každopádně malá (teď 4,5 měs) se do ní pohodlně vleze i teď v zimě s fusakem a má ještě místo. Boudička od kočárku je perfektní v tom, že jde rozepnout a tím zakryje kočárek ještě víc - na mimčo nefouká, to se mi moc líbí. Kočárek má aretaci kol, výborně houpe. Rukojeť se dá dát do několika poloh - také super, pokud je např.tatínek vyšší. Nevýhodou kočárku je, že je docela těžký. Se sportovní verzí nemám zkušenosti, zatím jsme nezkoušeli, ale díky tomu, že je kočárek docela těžký, budu pořizovat sporťák jiné značky. Člověk se okouká, zjistí, že jsou i lehčí, skladnější... Přeji, ať dobře vyberete. Myslím, že nejdražší kočárek nemusí být nejlepší.

kedi
4. led 2015

@petrusew Taky uvazuji o Jane slalom. Jezdí se s nim fakt pohodlně v terénu? Da se lehce složit do menšího auta? Ta autosedačka je ok? Čekáme miminko ve stejném termínu.

petrusew
4. led 2015

@kedi Já s ním jsem moc spokojená, složím ho v pohodě i do VW pola, jen ta korbička je trošku problém, ale to u všech, nejde složit. Sporťák je naprosto suprový, jezdila jsem s ním v dost hustém terénu, v lese, přes poorané poole 🙂 Přes kořeny stromů, kameny, .... prostě zvládne vše. Navíc v autobuse obrovská výhoda otočila jsem se s ním na místě a mohla v klidu vyjet ven. Ovladatelný i jednou rukou s velkým psem 🙂 Nemůžu si stěžovat. Dostal dost zabrat a ještě dostane znovu 🙂 Neměnila bych ho. Autosedačka paráda, malá se do ní vlezla ještě v roce a půl, ale vzhledem k tomu, že fakt nebyla drobek, jsme jí kupovali na zimu už velkou sedačku 😀 Nevlezla by se už v kombinéze 😀

lennus
4. led 2015

@ylliess Teutonia 😉

tipry
4. led 2015

Za me Bugaboo Buffalo... Zatim je to muj favorit, ma velkou korbu a super velka aretacni kola do terenu... Jedu se na nej v tydnu podivat....

eliskaxox
4. led 2015

@kedi Jane slalom se prestal vyrabet,pokud budete chtit novy tak uz najdete jen par poslednich kousku

ada22
4. led 2015

U jane slalom je na miminko nevýhoda, že nehoupe, takže ve velkém terénu bude vyklepané. Jinak sporťák je hodně povedený. Je dobré si doladit stříšku, ale to je asi jedinné mínus. (příliš nekryje proti slunci) Velké plus je , že se super ovládá i se skoro tříletým dítětem , které se v něm pohodlně vyspí. Kdybych se měla rozhodnout pro jedinný kočárek, tak možná šáhnu po slalomu. Ve městě v pohodě a zvládne i terén. Košík , který se zdá malý, tak je také ok . Tím, že je celkem otevřený , tak se do něj naskládá hodně věcí.

Jsem krapet blázen na kočárky, takže dneska bych pořídila klasický houpací hluboký na miminko a pak nějaký sporták jako slalom.

ada22
4. led 2015

U jane bych se ho nebála koupit po jednom dítěti z druhé ruky.

kedi
4. led 2015

@petrusew A jak nemáš obavy, že se do hluboké korby v zimě miminko nevleze a přitom nebude ještě sedět a do vodorovné polohy kočárek dát nejde?

petrusew
4. led 2015

@kedi nemám, je mi jasné, že už bude ve sporťáku, navíc když tam dáš fusak, téměř leží 🙂

petrusew
4. led 2015

@eliskaxox přestal vyrábět? To snad ne. Já ho teda našla - letošní kolekci třeba tady http://www.kocarky.cz/jane-slalom-pro-formula

eliskaxox
4. led 2015

Ano prestal se vyrabet. Nahradil ho kocarek Epic Croswalk. Nevim proc tam pisi ze je to kolekce 2015 kdyz sam oficialni dovozce pise ze je to kolekce 2012/2013. Myslim ze se v techto barvach i prodavaji pouzite na netu.

eliskaxox
4. led 2015
zeli83
13. led 2015

My máme X-lander XA a byl můj vysněný,Maximální spokojenost.Zvládl terén,polní cesty,louky i město.Snadno se ovládá i jednou rukou.Máme celou kombinaci a sporťák je dost prostorný i se zimním fusakem.Malá v něm i spala.Za mě naprostá jednička.Bohužel si ho už neužívám,malá už se nechce moc vozit tak prodáváme. ☹

madormi
13. led 2015

já jsem měla asi 12 kočárků, dalších x jsem jich vyzkoušela a jedinýkočár, který splnil všechny mé požadavky je brio go-. nyní britax go- dostatečně prostorná korba i pro mé velké dětii 🙂, jde přenášet. je lehká, kočárek se snadno ovládá, sporták je veliký - ložná plocha 102 cm, jde po i proti směru jizdy, jde skládat v celku, tzn nemusíš sundavat sedačku. má obří nákupní košík. a hlavně parádně houpe! je vhodny i pro vysoké. kvalitní látka- mám černý a nevyšisoval mi.na výběr s více barev jak potahu, tak konstrukce. já na něm neshledala jediné mínus- možná nánožník na sportovní verzi není uplně vychytaný, to je tak jediné 🙂

kroncha
23. led 2015

Mame ABC DESIGN VIPER 4S 15 měsíců.
Bez závady,jezdila jsem s nim terén a projede vším a s lehkosti.
Myslim, ze voditko k tomu jak vybrat spravny kočárek je jednoduché.
Ja volila pro své dítě to same co bych chtela já coz je Nemecka kvalita a ne Polskej šunt.

bjoucik.15
26. led 2015

No trochu jsem pokukovala a do čeho na druháska půjdu je teutonia cosmo s vložnou taškou a dokoupím si přední nápravu cross country 🙂 určitě a už měnit nehodlám 🙂