Jaký kočárek má velkou hlubokou korbu?

hlavinka
23. srp 2011

Ahoj holky, poradte, jaky kocarek ma dlouhou hlubokou korbu (vic jak 80 cm) ? Druha dcerka je dlouha a do hlubokeho se mi vejde tak do rijna☹ Mame korbu mutsy slider, 80 cm. Ale fusak a kombinezu tam potom uz nedam, pritom by mela minimalne do ledna jezdit v hluboky.
Diky za radu 😉

ciernavila
24. srp 2011

@tkanicka aj ja si myslím. Mám kolekciu 2011 ale rozmery su asi tie iste. Som maximálne spokojná, a nebojím sa ani zimy. Manžel si tiež nevie vynachváliť. To bolo jedno zo základných kritérii aby bola korba veľká, lebo aj teraz malý má síce 4m ale kupujeme oblecenie na 6-9m.

konik88
24. srp 2011

Velkou korbu má určitě Roan Marita. Mají i krásné barvy na výběr. Jen ten sporťák je nic moc!

ciernavila
24. srp 2011

@konik88 no nad tym som povodne uvazovala aj ja, len sportak ma odradil, ale zase je stylovy, vypada krasne.

konik88
24. srp 2011

@ciernavila Já ho měla na zimu, to bylo fakt super. Nelinka je větší miminko a krásně se mi tam vešla. Potom jsem si koupila sporťák Peg Perégo.

ciernavila
24. srp 2011

@konik88 uz ti nevyhovoval potom Dorjan? Aky fusak si davala do neho? ja mam prechodny Emitex a zvazujem ist do zimneho.

konik88
24. srp 2011

@ciernavila já neměla dorjan, ale ten Roan Marita, jak jsem psala.

hlavinka
autor
24. srp 2011

@deyana diky. Nakonec jsem nejaky nasla na netu, ale moc stabilni a dobry mi to neprijde. To asi nebudu brat.

Dorjan: na to jsem teda slysela spatne recenze, jakoze nekvalitni.-(
Firkon by se mi libil, sportak na zimu do snehu, abych projela.
Golfky mam uz vyhlidnuty, ale na to je casu habadej (nuna Pepp)

brusinka.pusinka
24. srp 2011

@hlavinka no nemyslím že by byl víc kazový než jakýkoliv jiný kočár. Já odjezdila 2 roky v Dorjanu danny sport kolekce 2009 a teď jezdí další maminka a kočárek je pořád jak nový. Záleží na každém co od kočárku vyžaduje. A i u lepších kočáru se dá narazit na kazový kus značka a cena nezaručí nikdy kvalitu na 100%. Jinak Za mě souhlasím s holkama co měli nebo mají Dorjanka opravdu i u nás byla velká spokojenost jak s hlubokou do 8 měsíců uplně v pohodě a kdyby malá nezačla sedět a chodit mohla v ní jezdit i nadále a spor´ták do 2 let a v Zimě uplně bezproblemově i v hlubším sněhu 😉. Jinak golfky máme z Chcicca a to starší verzi Ct 04 a také velká spokojenost 😉

giselka
24. srp 2011

@hlavinka třeba Roan, ty jsou jedny z největších. My jsme měli Kortinu a spokojenost, malá se tam ještě v sedmi měsících s fusakem krásně vešla 😉

kristynaw
24. srp 2011

bebecar ma velkou korbu taky

cikilik
24. srp 2011

Doporučuji Firkon Verano.Vnítřní délka korbičky je 82 cm.Syna jsem v něm měla do 11 měsíců i s fusakem 🙂
A to v roce měl 80 cm.

tkanicka
24. srp 2011

@hlavinka no já než jsem kupovala kočárek, tak jsem na dorjánky slyšela teda jen samé dobré recenze, navíc v obchodech nám ho doporučili, že na něj nemají reklamace. My teda reklamovali autosedačku, ale nám se musí vždycky něco podělat 😠 (stejně si myslím, že jsem to rozbila já, když jsem to celkem necitelně rvala do adaptéru na kočárek).

babsiegirl
24. srp 2011

Jane Transporter ma 89cm ale je fakt, ze je drazsi.. 😒 plus ho muzes mit misto autosedacky na ty prvni mesice 😉 takze mozna ze na druhou stranu jeste usetris nebo aspon flaknes dve mouchy jednou ranou :D
@hlavinka

kacka.l
24. srp 2011

Transporter je snad nejmenšína trhu, 89 je možná vnější, ale vnitřní má tuším maximálně 67cm, je opravdu malinkatý.

hlavinka
autor
26. srp 2011

Nechtela jsem se nikoho dotknout s tim Dorjanem. Ale u nas v obchode nam ho prave nedoporucili a znam mamcu, co ho mela a nadaval. ze porad nejaky problem....Ale ono asi zavisi fakt na stesti a taky kus od kusu....Ani super znacka vam nezaruci kvalitu....

deyana
26. srp 2011

@hlavinka já jsem na něj teda taky chválu ještě neslyšela, ale každý asi čeká od kočárku něco jiného..

deyana
6. led 2012

@hlavinka ahojky tak jak jsi to nakonec vymyslela?

hlavinka
autor
6. led 2012

@deyana Ahoj, nakonec jsme v obchode natrefili na kocarek I´coo v akci, takze mame ten - sportak, jde dat skoro do lehu, takze uz v nem od podzima jezdi🙂

ptjj
13. led 2012

@hlavinka ahoj, můžu se zeptat, proč u toho I´coo kočárku už nedáváte malou do hluboké korby, ale už do sporťáku? už se tam nevejde? I´coo se mi líbí a doufala jsem, že se rcek tak do 9 měsíců i s fusakem vejde do hluboké korby, kdyby ještě neseděl. Díky.

hlavinka
autor
14. led 2012

@ptjj My jsme kupovali jen jakoby ten sportak, ne hlubokou. Ale teda on ten sportak ma vlozne luzko, takze to pak vypada jako hluboka. A uz se tam nevesla. Ale ona je vetsi nez jiny deti, ted v pul roce ma 71 cm. A s fusakem a kombinezou uz se tam proste nevesla, byla tam jak sardinka. Ale ten sportak je dobrej, jde dat fakt do lehu (malicko zvysena poloha, ale to nevadi, hlavni je, ze je to rovny), dole ma to pod nozicky takovy, ze to dela ochranu, boudicka je dobra, da se hodne sklopit, ze tam nefouka. Ja jsem spokojena. I se dobre sklada do auta, nemusi se davat ta korba pryc, slozis to najednou. A super je ta rukojet, ze se da dat hodne vysoko, coz je dobry pro manzela. Jedina mala nevyhoda je nakupni kosik, je malinkej, ale ja privazuju tasku tkanickou k tyci, aby mi nesjela a dobry.

ptjj
14. led 2012

@hlavinka ok, díky.........já jsem ho dneska zkoušela na krámu, ale dost špatně se mi s ním manipulovalo, připadá mi, že kolečka otočná o 360° jsou lepší než jen ta natáčecí osa.......ale nevím, jestli to v prodejně jde pořádně zhodnotit

hlavinka
autor
14. led 2012

aha, tak to jsi mela asi jiny typ, protoze my mame ten s tema otocnyma koleckama
@ptjj

ptjj
14. led 2012
hlavinka
autor
15. led 2012

@ptjj aha. No, kamoska ma kocarek, kteremu se nataci cela ta naprava a je moc spokojena, ze jde dobre i do terenu + ty velky kola. Ale tezko rict, kazdemu vyhovuje neco jineho. Ja jsem si ho zkousela ridit a neprislo mi to nejak spatny. Ale asi zalezi na kazdem. Ja bych treba nemohla mit kocar bez moznosti otocnych kol nebo toho podvozku, jen ty rovny kola jsou spatne ovladatelny☹ Ale nekdo je ma radsi...

ptjj
15. led 2012

@hlavinka a co to je za kocarek, co ma ta kamaradka? hledam prave neco takoveho

hlavinka
autor
16. led 2012

@ptjj Ma Mutsy urbanrider http://mutsy.libfin.cz/vyrobky.php , ten ma otocnou napravu a dobre resenou jak hlubokou korbu, tak sportak. Ostatni mutsy maji sportak dost uzky a spatnou strisku (malou, fouka tam).

marky25
17. led 2012

Máte nějaká maminka zkušenosti s kočárkem Tako Warrior Ilusion 08?
Budu rodit v červenci a aby se tam miminko vešlo i v zimě.Je u něj napsáno,že se tam vejde do 3let.
Také zda jsou dobrá kola?
Díky

misnek
17. led 2012

Od firmy Tako existuji dva typy kočárku Warrior.Buď jen Warrior nebo Warrior plast.
Ten Warrior plast má korbičku 80x40 je s tvrzeného plastu je dost velká a prostorná oproti klasickému kočárku Warrior.Do hluboké korbičky se tam v pohodě dítě vejde do cca 8 měsíce.
Jinak všecké typy kočárku jsou určené do 3 let dítěte.Kolečka má dost velké jak přední tak zadní,vhodné do terénu,jsou nafukovací ,aretační, takže snadná manipulace.Podvozek má odpružený,tak to je také dobré.Lze houpat.
Takže záleží na Vás jaký kočárek Warrior zvolíte jestli Warrior nebo Warrior plast.www.kocarky-levne.cz
Ja osobně doproučuji Warrior plast,je vypracovanejší větší,prostornější a pokud chcete miminko odvozit v hluboké korbě přes zimu tak je lepší ten plast 🙂

lena27
14. zář 2016

Obnovuji diskusi, čekáme v květnu tak aby se tam přes zimu dítko vešlo. Starý kočár jsme prodali a ten byl super.