Jaký kočárek pro zimní miminko?

jmalko
1. srp 2008

Ahojky, jsem tady nová a řeším jako spousta maminek nejvhodnější kočárek pro naše mimi, které se má narodit na přelomu listopadu a prosince. Chtěli bychom kočárek kombinovaný, s velkou korbičkou, aby se tam vešlo mimi i s fusakem, velká nafukovací kola, přehazovací rukojeť, aby se dal posléze přestavět na sporťák a v neposlední řadě taky cenově dostupný(dávat za kočárek 9 a víc ticís se mi zdá dost). Jelikož bydlíme na vesnici, kde je dost kopců a lesů potřebujeme i tomuto přizpůsobit kočárek. 🙂 Mohly byste mi prosím poradit, který je nejlepší? 😉

PS: V obchodě nám vychvalovali Aco Zipper Lux Sport (cena cca 6.9OO Kč), docela nás zaujal, ale na netu jsem se dočetla, že jsou s ním problémy - prý sám od sebe zatáčí. Maminy si prý nechválí moc ani značku Tako.

Předem děkuji za rady.

vojtisek2007
19. kvě 2011

holky a co takhle camarelo q12 ??? rozměry korbičky jsou více než slušné 🙂

tina_22
19. kvě 2011

@ami33 Tak my máme syna narodeného v októbri a máme xlander xa. Vanička mám v pohode stačila, lebo aj tak sme museli na jar do šporťáku-náš malinký bol veľmi neposedný a vo vaničke nič nevidel 🙂 Ale pokiaľ viem, to robí veľa detičiek. Inak je xlnder úplne super-hlavne na zimu-všetko sme s ním prešli. Len ten otočný sed veľmi chýba-aspon u nás. Inak je to poaráda.A ja mám limit.edíciu, takže mi nevadí, že je xlanderov v okolí veľa. Náš nemá nik 😀 Ale xlander xq má otočný sed a veeeeľmi ho chvália, už som ho aj videla naživo, veľmi šikovný.
A ak máte problém s malými vaničkami, kúpte kočík s fusakotaškou-odpadne veľa problémov a pochybností

ami33
19. kvě 2011

@tina_22 když já se zamilovala do x-landera a lepší nemůžu stejně najít, na to xq jsem taky koukala, kvůli tomu otočnýmu sedu, bylo by to super,ale zase už mám ty přední kolečka dost malý a mám fakt strach abych pak projela sněhem, bydlím v Beskydech a taky je sněhu mraky každej rok, a jak to máš ty s tím polohováním ve sporťáku, prej se to polohuje přes nějakou šňůrku jen a nejde do úplnýho lehu a úplnýho sedu.

tina_22
19. kvě 2011

@ami33 My bývame na Orave a tiež tu máme snehu ajajaaaj 😉 Ale podľa mňa keby si tie kolečka na xq zablokovala, tak prejdeš v pohode-ale nemám odskúšané. XA do snehu odporúčam. S tým polohovaním-ja mám 2009-tam je taký popruh vzadu-do ľahu nejde, ale to mi vôbec nevadilo, ten sed-niekto sa sťažuje, že nejde úplne do sedu, ale tá sedačka je tak trochu naklonená,nožičky sú dohora, zadoček trošinku nižšie, takže keby bola opierka kolmo, asi by sa tam sedelo blbo.Ale ja keď to poriadne utiahnem, tak opierka je takmer kolmo. Ale naozaj neviem, ako je to u 2011.Veľa šťastia pri výbere 😉

marcelina27
19. kvě 2011

My sme mali kočí bebeca raider at+ a bola som veľmi spokojná kolečká sa točili len do strán nie o 360 °C a dali sa zaisitiť, aby sa netočili vôbec. Kočík mal veľa výhod a vaničku sme používali na spanie ešte ako 2 ročný s fusakom 😉 bola dosť priestranná a pevná. Športová časť bola súčasťou podvozku a návlek sa dal prať celý v pračke. Aj to sa mi veľmi páčilo.

ami33
19. kvě 2011

@tina_22 d9KY MOC ZA INFO A ZKUŠENOSTI, SEM NAŠLA ŽE TO XQ MÁ POLOHOVÁNÍ UŽ ŘEŠENO LÍP, TAK UVIDÍM JAK SE ROZHODNU, DĚKUJI MOC.

tina_22
19. kvě 2011

@ami33 Nie je za čo, rada som pomohla, ešte máte času dosť, tak hlavne popozerajte na živo, všetko vyskúšajte-najmä skladanie do auta. Pekný deň

petule22
1. čer 2011

My rodili v říjnu loni a máme patron apolon alux a v zimě to bylo super. Ty tříkolky mě právě říkala kámoška že děs že se s tím nedá jezdit. Akorát ho ted prodáváme po půl roce protože jsme koupili golfky.

storm07
16. čer 2011

my máme firkon verano a nemůžu si ho vynachválit. V zimě i s fusakem od emitexu opravdu prostorný kočár a ve sněhu taky nebyl problém. A nová verze long je ještě lepší. Třeba si ji koupím pro druhé

misnek
18. čer 2011

Ahoj maminky,hodně podobní kočárku X-landeru je kočárek Warrior ale ten větší s prostornou korbou Warrior plast.
-velká korba 80 x 40 cm,sporťák otoční po směru a proti směru,velké nafukovací kola s aretací.Má vše ve výbavě.Tašku,ta je také pěkně vybavená,pláštěnku,nánožniky .Lehká manipulace a tá jízda je skvěla.Koukni na http://www.kocarky-levne.cz/warrior-plast/kocar... velký výběr.

veronikaprostenika
17. črc 2011

@dvojcata2 ahoj🙂, tak jsem se preci jen rozhodla pro peg perego skate-sportak se mi zda maly, tak to vyresime tak, ze ho nekdy kolem leta prodame a poridime pp gt3🙂.

kilian
17. črc 2011

moja dcera sa narodila koncom novembra,my sme mali teutoniu cosmo.bola som velmi spokojna,aj do snehu bol super a vo vanicke bolo tiez dost miesta pre malu. 🙂

werry
17. črc 2011

my mám Dorjan, dcera se narodila v prosinci a bez problémů, malý mimi se vejde s fusakem do každýho kočárku, pořád máme korbičku, bude nám 7 měsíců, je to jedna z těch větších korbiček a za celou trojkombinaci jsme dali něco přes 9 tisíc...drandíme v lese, ve městě a vše ok

dvojcata2
18. črc 2011

@veronikaprostenika uvidíš budeš spokojená 🙂

deniskateniska
18. črc 2011

tak my mame atlantic espiro. fakt mozem len odporucit je do terenu ako stvoreny... nas maly ma rok a aj ked mame golfac stale ho vyuzivam ked idem po dedine alebo tak... je pohodlny lahko sa ovlada.. je totaka klasika za dobru cenu..

akras
18. črc 2011
dvojcata2
27. črc 2011

Tak už mám taky vybráno v pondělí mi příjde.Icoo 6629-1
I´COO - kočárek Peak Air + korba + autosedačka + taška AKCE

KÓD ZBOŽÍ: IC158

POČET KUSŮ V BALENÍ: 1

DOPORUČENÝ VĚK: od narození
NAŠE CENA:
15900,- Kč

BĚŽNÁ CENA: 23900,- Kč
Krátký popis:

kolekce 2010
set kočárku obsahuje: sportovní kočárek, hlubokou korbičku, autosedačku, adaptéry, tašku na madlo, síťku proti hmyzu a pláštěnku na hlubokou korbu
4 velká nafukovací nezávisle zavěšená kola
při zatáčení se kola naklání a umožňují tak perfektní manévrovatelnost i v tom nejtěžším terénu
nezaskočí Vás kamenitá cesta, s

ladybugie
27. črc 2011

já měla peg-perego culla na podvozku classico a u babičky deltim skippy

vacek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vyrubka
14. srp 2012

tak ted jsem uplně bezradna....kočarek co jsem chtěla tak už nemaji v barvě co jsem chtěla...čekám kluka a maji je n červeny, což nevím jestli teda je dobrá barva..
nevíte někdo o dobrem kočarku na zimu.kombinovany, ale bez adapteru za dobrou cenu?
máte nějaky zkušenosti s nějakyma kočarkama?
libol se mi i veraqno, ale jsou na něj děsny recenze .-(((takže zase nic

vyrubka
14. srp 2012
kamikka
16. zář 2014

Já chtěla něco do terénu tak mám x-lander x3 a je super

eliskaxox
16. zář 2014

@vyrubka Zalezi kolik za nej chces dat a co od nej ocekavas. Jinak mi pro kluka puvodne chteli taky cerveny jako ferari ;)