• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je malá korbička a nevejde se do kočárku! Jak to řešit?

18. června 2008 
no ten kočárek jsem viděla už taky... je to děsný!!!! :confounded:
9. čer 2008 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt psychozni, to nema chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Siss radši to nechci potkat :confused: :sweat_smile:
hlavně nevim, na co jsou ty dva kufříky tam??? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
9. čer 2008 v 17:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji je to opravdu každého věc jaký zvolíkočík, ale je potřeba do toho zapojit rozum.... :grinning:
9. čer 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
luucia: až je zas potkáme, tak se zeptáme ne :sunglasses: :sweat_smile:
9. čer 2008 v 17:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
je fakt že jsem ho viděla jednou v nějakým obchodě, ale to je vážně ufoun...jakou to má stabilitu to je děsný, ježiš fuj s tím bych nejela ani omylem :grinning:
9. čer 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, ty holky, co s ním jezděj, vypadaj děsně drsně! bych se bála, že mi rozbujou hubu, kdybych se zeptala na co je kufýrek :sweat_smile:
9. čer 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a stojí po slevě 22tisíc :sweat_smile:
9. čer 2008 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako zadarmo :grinning:
9. čer 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucaserik, jakej máš ty vybranej kočárek? jestli se můžu zeptat
Siss tož nekup to za takovou výhodnou cenu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky, kufyrky jsou kosiky voove, to da rozum preci :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vogo, dát za barovou židli 22 litrů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
9. čer 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. čer 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
luucia: no dobrá otázk,ale těžká odpově´d u mě by vyhrál Inglesina magnum,ale manžel nechce, tak uvažuji o high treku a ted manžel došel s Implastem, tak se na něj chystám jet, nevím nevím co s tím asi budeme mosit v šátku :grinning:
9. čer 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Implast se mi taky líbí :wink: je to jeden z hlavních adeptů :grinning:
9. čer 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
majina: já moc Chicco nemusím....a oparvdu nevím, neznám, jen ci mi kamarádky vykládaly že jsou docela kazový ale jinak oparvdu nevím, a nemal jsem tu čest držet ho v ruce
9. čer 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak ten néééé :grinning:
Maji na ten sem se taky koukala :slight_smile: ale pro mě jsou nevyhovující ty malé kolečka :sunglasses: ale ty jsi říkala že s ním budeš hlavně ve městě ne?
tak holky, vy jste mě teda pěkně srazily sebevědomí. Koukla jsem na ten odkaz aqua, všimla jsem si jen toho prvního obrázku a nedokázala jsem vypátrat, kde je ten kočárek :frowning2: Asi jsem na mateřství ještě příliš mladá a blbá :grinning: Jinak stokrát radši něco nemoderního než tohleto. Jinak souhlasím s alčátkem, že by se pi výběru mělo koukat v první řadě na mimčo, ale že záleží i na dobrým pocitu mamči. Tak jen doufám, že seženu krásnej, takakorát moderní s hlubokou korbičkou, příjemným ovládáním a že při pohledu na cenovku mýho chlapa neskolí infarkt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no já jen město! :wink:
9. čer 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
alčí, to jsou košíky, ale takový pidi midi :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak nedám ani rohlík. to vypadá jak taška na malovátka :sweat_smile:
9. čer 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no viděla jsem ho jen u nás v obchodě když tam dojela paní s ním tak jsem si pojezdila atd, a paks e začala o něj zajímat, ale dostala mě váha loňské mají 16kg, ale prý letošní jsou lehčí takže musím zapátrat....nevím ještě času dosti na výběr.... :grinning:
9. čer 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji tak to by ti mohl stačit...já potřebuju kočár do terénu :sweat_smile:
9. čer 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to já jen na náměstí, obchodů a to by stačilo :grinning:
9. čer 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono i do města na ty dlažební kostky žádná hitpoška :grinning: , ale pokud pojedeš autem a pak jen po centrech tak zvol golfový podvozek :wink:
právě že mě ty malý zdvojený kolečka přijdou do města úplně nevhodný, aspon teda na kostky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
supééér! není nad radu od odborníka!
9. čer 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek