• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je malá korbička a nevejde se do kočárku! Jak to řešit?

18. června 2008 
můžu jít předělávat album :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě spíš přijdou kostky nevhodný do města :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: vždycky ale vždycky se mi tam zaboří mezi kostky podpatek :rolling_eyes:
9. čer 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak píši i na ty kostky žádná hitpoška :grinning: , holky ale mohu vás uklidnit žádný kočárek není 100% každému vyhovuje něco jiného, a nikdo 100% kočár nevymyslel, když vymyslí bude těžce za vodou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Starou Libertu a basta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
agu! vždyť to je to nejhezčí co může být! :wink: Vždycky se těm ženskejm co mají podpatky směju :grinning: :grinning: :grinning: klepou se jak čivavy :grinning: :grinning: :grinning:

jo a neznáte někdo rozměry korby u gessleinu???
jj libertu, ale neboj tam by jsi taky našla spousty a spousty chyb :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
co Peg Perego ?dela jeste houpaci kocarky s polohanim zadicek?ja mam takovej zadara na zahrade zelenej s kvetinkama a je boziii kdyby nebyl roztrzenej na boudicce klidne bych s nim jezdila u druhyho decka pac to je nej kocar co sem mela zatim prostornej..ma pod mimi takovou pevnou plastovou mrizku s odvetravanim polohovani na nejakej sroub otocnej zezadu a celkem dost a kosik!na nakupy a tak ja nevim ,ale u tech quiny a pod.je to fakt jak na sminky jak nekdo psal
9. čer 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že bych ji šla omrknout? :grinning: :grinning: Máme ji vzadu ve stodole chrápe v ní pes :grinning: :grinning:
9. čer 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám vyřešeno....zeberu psovi libertu a je to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj..ty jsou fakt na hovno na kostky :sweat_smile:
9. čer 2008 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
peg perego vážně nevím, ale řekla bych hodně podobně jako Inglesina, ta má taky odvětrávání u hluboké korby dole, a polohování zad až do sedu pře takovéhomotýlka u korbičky dole...ale nevím, jinak bych řekla že jsou na tom hodně podobně
9. čer 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sakryš že bych taky vyhrabala libertui po manžovi, náhodou já měla u prvního libertu na zahradu :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám teď v inglesině sedmiměsíčního kluka, bez toho abych ho polohovala..a krásně se tam vejde :wink:

akorát sem pořídila golfky chicco a jsem z nich zklamaná..
9. čer 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a máš hlubokou nebo magnuma?...
9. čer 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jen nevím zda mi ji pes pučí :confused:
no právě, aby tě nepokousal, asi sijí hodně oblíbil...asi ví kde hledat kvalitu soudruhů :grinning: :grinning: :grinning:
mám magnum s nafukovacími koly :slight_smile:
9. čer 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam chicco ct04 a celkem spokojenost jen sem puvodne chtela madlo dokoupit a po par mesicih je kocar po dposteli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: při nejhorším budu vozit ho a dítě v ruksaku :grinning: :grinning:
9. čer 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže podvozek ergo bike...jj magnum je opravdu veliký... pro dítě...a proč jsi nekoupila zipáče?...
9. čer 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš taky nápad...a budeš mu tam dávat i bílé peřinky s naškrobenýma kraječkama?... :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2008 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý vado! Libertu nebrat! :grinning: :grinning: :grinning: To je ejště horší než tamten ufo :confounded: :grinning:
9. čer 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie: a neseděla ti v nich malá nakřívo? to mě vadí nejvíc a pak také to jak hrkaj, no měla jsem ještě počkat..
no samo že jo....přece bych ho nevozila v něčem jiným než v naškrobeným :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale on je fakt taková potvora že on by tam vážně dokázal spát a nechat se vozit :sweat_smile: :grinning:
no ty peřinky..to je děs podle mě..hlavně, když má někdo supiš moderní a kočár a v tom bílý krajky..ale záleží na vkusu :sweat_smile:
9. čer 2008 v 17:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééé!!!!!!!! kraječky :confounded: :grinning: :grinning: Děláte odporovací pachutě :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucasaerik: protože chicco vyšlo celkem levně, navíc je prostorné, to je zase výhoda..ale asi ty golfky prodám..
siss... no to je příšerný :confounded:
tvaroh..nesedela ikdyz mela tendenci obcas se tam vyvalit jak tatik pred tv :grinning: ale ja si vsimla i v jinych golfkach ,ze decka se naklanela na stranu jakoby ale ona ne ona byla nahnuta dopredu a rvala popruhy pac chtela ven,co me na tom sralo ale totalne nejvic,ze kdyz jsi ji dala do lehu a spala nedostanes se do kosiku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek