• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je malá korbička a nevejde se do kočárku! Jak to řešit?

18. června 2008 
a ještě když jsou ty pěřinky takové lesklé! :grinning: :grinning: :grinning: No brrrrrrrrr :zipper_mouth:
9. čer 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, něco mi to připomíná!!! :grinning: bébé confort a v něm peřinky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
apon: tak to má víc kočárů, že když jsou v lehu, tak nejde jít do košíku :unamused:
9. čer 2008 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ap: no to vim, my je máme v lehu, a v košíku sem měla pláštěnku, a když začlal slejvák sem ji nemohla vyrvat :angry:
9. čer 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je na prd,kdyby aspon trochu ,ale takhle se mi pokazde probrala ..jinak svagrova ma graco trekko a muzu rict nebrat!!!levnej blbej kocar treba...je to podle me nejlevnejsi varianta trojkolky co sem videla...kamoska mela kdysi quinny ale u nej se dala prehazovat rukojet a byl mnohem lepsi nez ty ted mi prijde..ted uz to nejde asi co?
9. čer 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se líbí nick tvarohacek :sweat_smile: sem z něj dostala hlad :pensive: :sweat_smile:
9. čer 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
agu... no já dostala chuť na tvaroh s kakaem
9. čer 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. čer 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
aguaverde :grinning:
9. čer 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty peřinky to je mazec...a tak pejskovi alepspoň dopřeješ..a mimču to nemusíš nutit, já když si vzpomenu jak mi to nutily u prvního, brrr ještě že jsem nepodlehla :grinning: :grinning: :grinning: , babička mi ty kraječky ještě točila kulmou...no to je síla co?
9. čer 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale fakt :sweat_smile: :sweat_smile: já sem o sobě věděla že jsem žrout ale že takovej,že když uvidím nick tvaroháček,že si div neposlintám noťas ,to sem nevěděla :pensive: :sweat_smile:
9. čer 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laca,jo tak já si myslím že u nás to bude taky nažehlený navoňaný a než se naděju tak už to budou rvát do kočárku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se cpu nektarinkama, nic jiného ted nedokážu sníst, je mi stále na ble ble...
9. čer 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jak sem viděla nick tvarohacek, tak sem si vzpomněla na porodnici, kde sme ho dostávaly k snídani :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
9. čer 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulmou???????, :grinning: :grinning: :grinning: Tak to je supéééér!
9. čer 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj kulmou aby byly krásně vytvarované :grinning: , jsem padala na zadek když mi to donesla a byla zklamaná že v tom Šimon nepojede z porodky :sweat_smile:
9. čer 2008 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ooooooo hrůůůůzo! No doufám že tohle mě čekat nebude :grinning:
Já mám zato že jak je to naškrobený a nakulmovaný tak to musí poškrábat hlavičku ne?? :confused:
9. čer 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no i tak by šlo :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ony prý s tím nepříjdou do styku je tam ta bavlna, prý říkala babička,ale já jsem stejnéhonázoru, tenkrát byla uražená... :sweat_smile:
9. čer 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a když jsme malýho vezli jen v sedajdě tak prý jsme jak chudáčci a že to vypadá že na dítě nemáme :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2008 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostě tohle mi nesmí do baráku jinak to fakt letí k tomu psovi :angry:
9. čer 2008 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže holky kdo nemá super naškrobenou a mega krajkovou zavinovačku tak asi na dítě nemá..asi se tím ukazuje kolik máte peněz :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. čer 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky..zas brzděte..aby se někdo neurazil :confused:
9. čer 2008 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ne to ne....jejda, to je každého věc, tak jako s kočíkama, já jen tlumočím co mi babička tenkrát říkala
9. čer 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud jsem někoho urazilla tak se OMLOUVÁM :sweat_smile: opravdu to nebylo myšleno že to nesmí nikdo používat,jen to bylo myšleno že já ji doma nechci :pensive:
9. čer 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jasný holky..mně se to taky nelíbí :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ale víte, jak je to na konovi :sweat_smile:
9. čer 2008 v 18:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
stejně odbočujeme od tématu .... :sweat_smile:
9. čer 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme teraz tiez pred par dnami zlozili sportak, tiez som mala zle svedomie, ze skusame so sportakom, ale on uz vobec nechcel byt v tej vanicke, nic nevidel, stale nohy vykladal hore, plackal. V sportaku samozrejme nesedi, lezi, resp. taky polosed je ovela spokojnesi. Ved o 7 dni uz mame pol roka.
9. čer 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek