Kočárek - 2kombinace, nafukovací kola, odpružení

poutnikova
13. únor 2018

Mám asi dost nereálné nároky, nebo alespoň nereálné na 1 kočárek, ale třeba takový znáte🙂
Chtěla bych 2kombinaci. Nafukovací kola. Aretace možná, ne nutná. Odpružení. Možnost sporťáku čelem k sobě. Pevná konstrukce. Možnost věšet na rukojeť tašku. Aby se složený vešel do Fabie kombi. Ne těžší než 14 kg (ideálně lehčí, jezdím dost busama). Dobrá brzda - vydrží bez oprav alespoň 1 dítě. Docela se mi líbí Inglesina Magnum, ale nevím do kolika let vydrží. Líbí se mi x lander, ale ten většinou nejde sporťák čelem k sobě. X move není vůbec odpružený, to se mi nelíbí. Docela pěkný má i Patron i Baby design. Bazárkový, nové jsou mimo možnosti...
Máte nápady či zkušenosti? Díky🙂

luucccaaa
16. únor 2018

Já mám Patron všechny 4 kola pevná nafukovací , je úplně super zatím projel úplně vše!!! Bydlím na vesnici procházky jen v lese a po polních cestách projel vše 😉korbička veliká malá má půl roku a ve fusaku se vejde krásně místa tam má ještě dost 😉brzda bez problému , konstrukce pevná ,taška na rukojeť se dá dat taky. Cena taky dobrá 👍👍

tymothy
16. únor 2018

Pokud Ti jde hlavně o odpružení, zkus kouknout na kočárky Navington. Mam verzi Caravel ( zrovna tu nejneskladnejsi

tymothy
16. únor 2018

), ale odpruzeny je teda luxusne. Tam, kde je v jiných kočárcích místo dítěte naklepany řízek, je v tomto kočárku jemne pohoupane miminko. Ostatní typy podvozku jsou na tom prý s odpružením také dobře.

teatime
18. únor 2018

@veronicka89 Tak to je fajn vědět. Pravda je totiž taková, že já ve svém okolí neznám skoro nikoho, kdo by měl kočárek bez problémů. A spoustě těch lidí se ani nepodařilo kočárek reklamovat. Většina známých pořizovala pro dvě děti dva až tři kočárky. Myslela jsem si, že je to cenou, ale když se tak dívám, třeba Hartan je s Patronem určitě srovnatelný....

veronicka89
18. únor 2018

@teatime no tak pokud se koupi polsky kocar ..vetsinou ho oprava nemine ...

tymothy
18. únor 2018

@veronicka89 Tak s tim nesouhlasim. Můj prvni polský kočár jezdí bez jakéhokoliv problému od roku 2009. Má pouze jednou vyměněne duše v kolečkách - po tech letech holt zpuchrely. Teď mam opet polaka a také na něj nedám dopustit.

veronicka89
18. únor 2018

@tymothy ...to na tom ale nemeni fakt ze vetsina kocaru ktere se behem pouzivami rozbijou jsou polske 😉

tymothy
19. únor 2018

@veronicka89 No ale to proto, že 90% kočárků v oběhu je původem z Polska. 🙂 Pokud bychom to braly ciste pomerove, hned budou čísla vypadat jinak.

nikinkax
19. únor 2018

mám baby design dotty a byla a jsem nadmíru spokojená, myslím, že splňuje všechno, co chceš...jen teda nemám vyzkoušenou fabii, ale není velký... měli jsme ve výběru i dražší kočáry, ale tenhle byl ze všech nejpříjemnější do ruky a myslím, že paranoia z polských kočárů fakt není na místě...😉

veronicka89
19. únor 2018

@tymothy tady nejezdi zadne pl kocarky a nikdy jsem neslysela ze by nekdo neco reklamoval. Naopak pouzivaji kocar klidne i 5 let 😉

tymothy
19. únor 2018

@veronicka89 No vidíš, a tady naopak sami polaci, kteří vydrží 2 deti také s přehledem. 😉 Takze ciste polskou výrobou to nebude. A popravdě, ja raději Polsko než Taiwan nebo Čínu za přemrstenou cenu. Viz např. Bugaboo.

tete20
19. únor 2018

@veronicka89 Věc názoru, já mám polský i v okolí má plno polské a nereklamovali nic. A to už ten můj zažil tři děti a myslím že ještě poslouží.

poutnikova
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
poutnikova
autor
18. bře 2018

Tak jsem měsíc koukala po kočárcích, a BD se mi líbí i cenově.. Můžu se zeptat, jaký typ kočárku Baby design máte? A podle čeho poznám verzi s prodlouženou stříškou? A nebudete některá v létě prodávat?=) Brno či V Čechy? Díky=)

pavlinakm
18. bře 2018

@poutnikova ja mam BD Lupo, tehdy jsrm koukala na cenu a kupovala ten nejlevnejsi za cca 8tis. Ale není v tom ta prodlouzena stříška a vlozka do kocarku, prip. fusak. Pak jsem zjistila zr ve verzi BDLupo Comfort je uz delsi stříška i podlozka di sportaku. Myslim zr u verze Husky jr i fusak nebo zateplrny nanoznik. Sice jsou tyto verze drazssi, ale zase kdyz vse k tomu dokoupis a vlastne kupujes veci jine znacky tak tam nikdy nesednou tak jako ty od vyrobce. Trd bych si uz ptiplatula

pavlinakm
18. bře 2018

...I kdyz jsem s kočárkem spokojena. Trd budu kupovat golfac a opet pujdu do jejich znacky. Jinak nevim jestli se ti probiralo vyse, ale kočárky BD jsou zname tím, že maji blbou pláštěnku. Je jen pres pulku kocarku, nezakryva boudicku (coz u většího deste je na nic). Dokoupila jsem si kdysi univerzalni plastenku na hluboky kocar, pak jsem zjistila ze mi sedi i na sport.verzi. Investice cca 150,-

zuzka3112
20. bře 2018

@poutnikova popravdě fakt nevím, jak se to rozlišuje, která má prodlouženou stříšku a která ne.. Já mám doma BD tuším lupo comfort 2015. Jediné, co jsem dokupovala, byla zmíněná pláštěnka. Mám hnědou verzi. Teď v červnu se v něm bude vozit druhé miminko 😉

nikinkax
21. bře 2018

Ahoj, my měli na syna BD dotty, zřejmě kolekce 2015, byla jsem moc spokojená, teď mě ani nenapadá pokukovat po jiném na druhé dítě, v pohodě ho ještě odvozí...Pláštěnku jsem taky kupovala jinou, ale myslím, že ty novější kolekce už měly nějakou lepší...Měla jsem v ruce spoustu jiných kočárků, i mnohem dražších, ale neměnila bych... Sporťák máme ještě jeden od Britaxu, aby byl skladnější do auta, ale i dottyho používáme pořád...