Kočárek ABC Design Viper 4 2017

kajdule001
7. říj 2016

Ahoj holky 🙂
Ráda bych se zeptala, zda některá z vás přemýšlí o pořízení kočárku ABC design viper 4 2017....nebo pokud ho už někdo má doma tím lépe 🙂
Moc se mi líbí a ráda bych slyšela nějaké názory. Děkuji za odpovědi

janccaaa
2. srp 2017

@magdi999 My ho take mame a taky se nam korbicka lehce kyve. Zarazilo nas to uplne stejne. Ale neni to nijak moc,ze by pri jizde kocar houpal primo.

daisynka84
22. srp 2017

Taky uvažuju nad tímto kočárkem. Jen mě právě trošku zaráží ta váha 16 kg, jestli se s tím ta ženská fakt nenadře.. a taky u kočárků řeším výšku, jsem docela vysoká a některý kočárky mi přijdou, že maj tu korbu fakt nízko.. ale tento se mi zdá trošku výš..?

lucianek
23. srp 2017

@daisynka84 ... Kočárek uživame už 5 měsíců a pokud vylozene kočár netlačim do velkého kopce tak váhu vůbec nepocituju 🙂 ... Výška madla jde nastavit - partner má dva metry a jezdí se mu fajn ani nekope dole do brzdy ... jsme spokojeni 🙂

vero15
24. srp 2017

@daisynka84 kočárek již používáme a těžký mi určitě nepřijde. Je super, že korbička je velká a vysoko. Můj vysoký partner krásně kočárek ovládá. 😉
Já se chci ještě zeptat - taky se vám korbička po nasazení trošičku kyve ! Ona na konstrukci krásně drží ale jen se malinko kyve a partner si ověřil, že je to tak v pořádku. Máte to tak taky, @lucianek?

daisynka84
24. srp 2017

Tak jsem si kočárek osahala v obchodě a už je objednaný...už se na něj těším 🙂

magdi999
24. srp 2017

Holky my jsme kočárek koupili, ještě tedy nepoužíváme, ale korbička se kyve taky. Je to prý normální, zkoušeli jsme i jiné značky kočárků a korbičky se hýbou také. Až kočárek ozkoušíme, tak dám vědět, jestli jsme spokojení 😉

lucianek
26. srp 2017

@vero15 ... jj trosku se kyva ale dělaly to všechny kočárky co jsme v obchode zkoušeli ... za nás spokojenost 🙂

ckei
26. srp 2017

Holky,já ho mám taky,kupovaný v roce 2012 a též se trochu kyve,naprosto normální a v pořádku 😉 Jinak už v něm vozím 2.dite a maximální spokojenost. Vybrala bych znovu ten stejný 🙂

monik111
26. srp 2017

Taky.mam vybrany tento kocar. Sice ty kg jsou vic....ale chtela sem betelny kocar,takze s tim se musi pocitat.
To kyvani sem taky resila,ale obesla sem kocary po obchode a kyvala se kazda korba...
Za me taky super kocar,za super prachy....snad budu spokojena az vyjedeme😉

vero15
27. srp 2017

@lucianek super, moc děkuju. My jsme taky spokojený. Slouží parádně 🙂

daisynka84
8. zář 2017

Holky, sháním teď ke kočárku (mám barvu Street) tašku/kabelku - poradíte nějaké stránky, kde je velký výběr? Ideálně v podobné barvě jako kočárek. Díky

monik111
8. zář 2017

@daisynka84 mam objednany taky tento kocar..i stejnou barvu. A tasku jsem brala ve stejne barve...obchod je zirafka.😉

magdi999
8. zář 2017

@daisynka84 My vše objednávali na malvik.cz , měli by ji tam mít 😉

katerinaf27
8. zář 2017

Tenhle kočářek nám padl do oka hned 😍 Viděli jsme ho v prodejně v Brně za necelých 13 tisíc a máme jasno už teď, ani ne ve 2.měsíci 😂 Fakt láska na první pohled, světle šedý s hnědými detaily 😇

upuska
8. zář 2017

@katerinaf27 jo, přesně to se stalo mně 😀 láska na první pohled, sotva jsem zjistila, že jsem těhotná..ani jsem ho nehledala ale vyjela na mě nějaká reklama..taky chci světle šedý, zatím jsem ho ale neobjednala..

monik111
8. zář 2017

👍👍
Holky je fakt super....uz se tesim,az budu moct vyjet. 😍

daisynka84
8. zář 2017

@magdi999 @monik111 Díky holky..takovou cenu jsem ale teda nečekala 😀

magdi999
8. zář 2017

@daisynka84 Jo, taky mě to dost zarazilo. Asi se dají sehnat levnější, ale chtěla jsem od té samé značky a barvu jako má kočárek. Líbil se mi i ten menší organizér, ale další tisícovku jsem už dávat nechtěla 😨

magdi999
28. zář 2017

Ahoj. Tak píšu, jak jsem slíbila. Kočárek už používáme (hlubokou korbičku) a zatím spokojenost. Co se týče kývání korbičky, tak při jízdě se skoro nehýbe. Oceňuji hlavně kola, která zvládají horší terén a super je taky stříška, která se dá hodně vyklopit, takže dovnitř nefouká a nesvítí sluníčko. Je fakt, že je kočárek na váhu těžký, to jsme ale při nákupu věděli. Naštěstí ho nikam nemusím přenášet, ale do auta jsem ho ještě nenakládala, jsem zvědavá, jak ho unesu 😀 Za nás tedy zatím spokojenost.

daisynka84
7. lis 2017

Můžete mi prosím některá změřit šířku rukojeti kočárku? Kupuji rukávník, tak abych nevybrala moc velký..

A ještě řeším, jaký fusak do kočárku - máte zvlášť do kočárku a zvlášť do autosedačky nebo jen jeden univerzální? A je potřeba koupit pro mimi ještě i zimní overal nebo stačí ten fusak?

Díky za rady

vero15
7. lis 2017

@daisynka84 Ahoj, ja kupovala fusak a rukávnik Pinkie a krasne to na to jde. Ale az půjdu ven, tak klidne změrím. Fusak jsem mela celoroční, ale ted už mám zimní. Do vajíčka máme pujceny jiný aby šlo zapínat. A Vždycky dávám do kočárku i fusak i zimní overal 🙂

upuska
11. lis 2017

Tak jsme dnes podruhé vyjeli a musím říct, že ta korba se hýbe dost..na rovném povrchu super, ale na rozbitém asfaltu jsem se skoro bála, že spadne..jsem z toho na rozpacích.. jinak se s ním jede i manipuluje dobře..

solarinka
11. lis 2017

Ahoj holky,my kocarek pouzivame od cervna a jsem moc spokojena.Jedina vec,kterou ted resim je,ze mam pocit ze asi nejak trochu povolili sroubky a ze je jak kdyby povolena ta konstrukce (citim to na madle,kdyz treba nadzvedavam kocar). Mate to taky nekdo?uz si nepamatuju jak to bylo kdyz jsme ho vylozili:D mame totiz do domu prudke schody a musim kocar zvednout jen na dve kola a za to madlo proste taham cely kocar,tak nevim jestli to neni zpusobeny tim..jinak jsme se obavali,ze se na zimu nevejdem s fusakem protoze syn je docela velkej,ale zatim v pohode🙂

magdi999
29. lis 2017

Ahoj holky. Máte někdo zkušenost s tímto zimním vakem přímo od ABC design https://www.malvik.cz/Doplnky-ke-kocarkum-132/F...
Zvažuju jeho koupi. Zajímá mě z jakého je materiálu a jestli je opravdu teplý.

majdalenka09
27. pro 2017

Ahoj, kocarek mam a teda musim rict, ze se mi s nim tak dobre nejezdi (mam ho jako druhy, prvni je Moon a neda se to srovnat). Spatne se mi s nim zataci, nekdy musim i na nekolikrat v uzsich mistech. Moon jde ovladat jednou rukou v pohode, tohle je proti tomu dost makacka. Korbicka se taky hybe, ale to mi tolik nevadi. Spis, ze ta jizda s nim je takova humpolacka🙂)

kellymk
7. dub 2018

Ahoj holky, chci se zeptat, nevysisovala se vam barva kočárku? Koukam na verzi v sede 'track'. Předem děkuji za odpověď 🤗

daisynka84
8. dub 2018

@kellymk tuhle barvu mám a je pořád stejná. Ale mám kočárek teprve 4 měsíce a přes zimu, tak sluníčko moc nesvítilo

upuska
23. kvě 2018

Holky, zkoušela jste některá kočárek "vyprat"?? Máme barvu graphite grey, trochu se bojím, co to udělá..

monik111
23. kvě 2018

@upuska jeste neee...ale chystam prat kosik,tak se ukaze co to udela😉

upuska
23. kvě 2018

@monik111 já jsem ho nakonec vyprala dopoledne..tak budu pokračovat se zbytkem 😀