Kočárek Anex Cross, máte zkušenost?

barunkaseda87
10. zář 2016

Dobrý večer,máte někdo doma nebo jste viděli a máte zkušenost s kočárkem Anex Cross?uvažuji o něm a zajímají mě Vaše zkušenosti 🙂 moc díky za cokoliv

martinan24
20. lis 2016

@terez187 děkuji za odpověď 🙂 mě láká tím, že má o něco jiný design než třeba camarelo, přitom je stejně prostorný ( aspon mi to tak přijde z fotek) a stříška pěkně uzavřená na zimu.

terez187
21. lis 2016

@martinan24 🙂 korba je podle mě dost prostorná ted jezdíme se zimním fusakem ten máme hodně hunatý a krásně se tam vejde.Jinak sestra ho kupovala v Kutné Hoře mají tam snad prý všechny barvy skladem,my pro něj byli v Ostravě chtěla jsem ho vidět a v té době ho snad měli pořádně jen tam🙂

moniniru
14. pro 2016

Dobry den..mam tento kocarek..a musim rict,ze dost spatny...houpat muzete nej na rovince,jinak dojde k zaseknuti prednich kol...zadni kola neustale rachtaji a co hur po 3 tydennim pouzivani,klasickem,zadne drasticke houpani atd mi dnes praskla konstrukce..takze za me uz ne!!!a to jsem z toho kocarku byla hooodne unesena,hlavne design je krasny...

tera111
17. led 2017

@terez187 Dobrý den,
mohu se prosím zeptat jak jste s kočárkem Anex sport spokojená?Co jízda v terénu- lesní nebo polní cesty? A velikost sporťáku? Vejdete se přes zimu s fusakem, nebo ještě nemáte vyzkoušeno? Děkuji za odpověď

tera111
18. led 2017

@renuskav Dorý den, moohu se zeptat jak jste s kočárkem anex sport spokojená?

renuskav
18. led 2017

@tera111 Dobrý den, zatím nevíme . Dcera ještě neporodila. 😉 Za pár dní už třeba zkušenost budeme mít

majkl8686
27. led 2017

Ahoj holky, nevíte prosím Vás, zda jde ke konstrukci připevnit autosedačka Cybex? Dííky 🙂

renuskav
10. únor 2017

S kočárkem Anex CROSS už jezdíme a naprostá spokojenost. Malý je v něm krásně schován před větrem a zimou. Co se týče jízdě na sněhu a ledu za nás supr jízda zaaretujeme kolečka a jedeme. Je lehký dcera ho vynáší do prvního patra po schodech. Rychle složen a jde se. Na tento kočárek jde každá značková autosedačka. 😉

barborak4
17. únor 2017

Modely kočárků ANEX® vyvíjejí zkušení švýcarští odborníci – nabízíme jedinečný design, zajímavé barvy a originální příslušenství. K výrobě se používají exkluzivní materiály a komponenty.

smitko3
17. únor 2017

Dcera si právě koupila kočárek Anex sport. Jezdily jsme s ním po obchodě a byly z něj zcela unešené...vyzkoušely jsme několik kočárků, ale co se týče ovládání, lehkosti skládání a váhy kočárku, jednoznačně vyhrál Anex.
Materiál pevný, stříška je perfktně vyřešená, není potřeba mít kvůli větru či sluníčku přes kočár plínu, jelikož se dá prodloužit či odvětrat díky skryté síťce, odlehčená konstrukce...
Jak to bude se sporťákem, to se teprve uvidí.... S partnerem zastáváme názor, že stabilita sporťáku je spíše o konstrukci kočárku a v tomhle směru jednoznačně vyhrává tzv.RETRO styl - což je Anex classic, jelikož zkřížená konstrukce s klasickými koly má určitě větší stabilitu než ty moderní styly....prostě některé, byť už staré větci, měly svůj důvod a byly už tehdy dobře vymyšlené 🙂))
Dcera samozřejmě tzv. RETRO nechtěla a já ji svůj názor nevnucuji, takže si vybrala Anex sport.
Chtěla jsem jen přispět svými postřehy, tak snad někomu pomůžou.....

sabreen
27. únor 2017

@barunkaseda87 Já taky chtěla mít na první dítě nový kočárek. Tak jsme koupili nový a ne zrovna levný a dopadlo to tak, že byl úplně na houby ☹ Takže jsem se zařekla, že radši koupím bazarový a když nebude vyhovovat, tak to nebude tak bolet...no a mám naprosto super ojetinu za pár šupů a už v ní vozím druhýho prcka 🙂

matkovazuzka
10. bře 2017

@terez187 dobry den mozem poprosit o info ci aj sestra je spokojna s kocikom anex sport ? Dakujem 🙂

barunkaseda87
autor
11. bře 2017

@sabreen mne by ojety kocarek nevadil ale pritel byl razantne proti

syranka
14. bře 2017

Ja jsem si ted poridila anex sport. Mela jsem vybranych nekolik kocarku, pak jsem cetla recenze a zase zmenila nazor. Tak jsem sla do obchodu s tim, ze recenze cist nebudu a vyberu kocar dle vlastni intuice a vybrala jsem anex sport. Bez recenzi, proste se mi libil, dobre se s nim jezdilo. Recenze si ctu az ted 😀 ale kocarek uz je doma a jak bude slouzit se teprve uvidi 🙂 je to bud anebo. Tak jako u jinych znacek 🙂

denisapetrickova
15. bře 2017

Taky jsem pořídila Anex Cross a jsem s ním už 5 měsíců velmi spokojená. Výborně se ovládá, lehce se skládá, korba je prostorná a zase tak moc těžký není i když je fakt, že já ho tahám maximálně do kufru auta. Sporťák ještě vyzkoušený nemám, třeba pak názor změním, ale teď za mě super volba 🙂

syranka
15. bře 2017

@denisapetrickova tak az prejdete na sportak, dejte prosim vedet jak vyhovuje 🙂 a v 5 mesicich ma miminko mista jeste dost? Kdy planujete prejit na sportak?

denisapetrickova
15. bře 2017

@syranka No je pravda, že dcera je drobná, takže místa má ještě mraky i teď v zimě s fusakem, takže zatím přechod na sporťák neplánuju, vnitřní prostor korbičky je 73cm což ji bude stačit ještě na dlouho, ale taky záleží jak se jí tam bude líbit. Určitě dám vědět až to příjde 🙂 ono je fajn že i ta kokosová matrace v korbičce se dá polohovat takže miminko nemusí vždy úplně ležet

lindaatobias
19. dub 2017

@denisapetrickova Mohla bych se, prosím, zeptat, zkoušela jste kočárek někde na prodejně ještě před jeho koupí ? Případně kde ? Koukala jsem na internetu a nemůžu najít prodejnu, kde bych si ho mohla "ojezdit" 🙂 Nerada bych kupovala kočár bez vyzkoušení... Díky moc !

denisapetrickova
19. dub 2017

@lindaatobias zkoušela jsem ho na prodejně v Ostravě (babyplace) a pak následně objednávala z internetu (tivababy.cz), protože neměli barvu kterou jsme chtěli 🙂
To chápu, bez "oježdění" bych do toho taky nešla. Původně jsme měli vybraný jiný, ale na "živo" byl katastrofální. Ty fotky hrozně matou

antaress
24. dub 2017

Ahoj holky, tak jsem také pořídila ANEX 🙂 čekáme až v srpnu, tak pak napíšu. Zatím naprostá spokojenost. Lehká konstrukce, jednoduchá manipulace, korba je krásně hluboká. Vše jsem odzkoušela a spokojenost 🙂 Vzala jsem to jako komplet i s autosedačkou a sporťákem

syranka
24. dub 2017

@antaress at dobre slouzi 🙂 my mame anex sport. Ale zacinam se trochu obavat, pridala jsem se do jedne polske skupiny a jsem na pochybach jestli jsem udelala dobre. Snad ano 🙏😕

syranka
31. kvě 2017

@smitko3 dobry den mohla bych se zeptat jak jste spokojeni s anex sport? Ja jsem narazila na nafukovani kolecek a nejak jsme zjistili ze u tech zadnich nejsou ventilky 😀 a pritom ty zadni by mely byt taky nafukovaci. Jsem z toho blazen
Popripade nekdo ostatni, mate to taky tak? Jak jste to resili? Diky 🙂

lenaskach
10. črc 2017

@denisapetrickova mohu se zeptat jestli uz jste zkousela tu sportovni verzi kocarku?🙂

bartvebartve
11. črc 2017

Holky Řešili jste ještě někdo to nafukování koleček normální Pumpičkou to totiž nafouknout nejde pokud doma nemáte kompresor Předpokládám že nemáte nafouknout nám to klidně na prodejně jejich kompresorem ale jinak máme smůlu budeme to kvůli tomu dneska reklamovat tak jsem zvědavá chceme Každopádně jiné kolečka ke kterým i normální přístup a dají s pumpičkou nafouknout Jako u jiných kočárku Tohle je vyloženě výrobní chyba že to není vymyšlené dokonce ani prodavačka v obchodě nevěděla že to nejde a že to je nějaký problém

bartvebartve
11. črc 2017

@syranka Ahoj my tam teda ventilky máme Koupili jsme i pumpičku která má takový ten delší ocásek ale když to nafoukne tak než to Odšroubujte tak se to kolečko celá vyfoukne takže bez kompresorů to doma nikdy neudělám a budeme reklamovat Jak jsí to řešila ty

denisapetrickova
12. črc 2017

@lenaskach zkoušela, ale jen na krátkých trasách a zatím jsem na žádný nedostatek nepřišla, akorát mi přišlo, že naše malá je v tom nějaká moc utopená 😀 ale nic nenamítala, tak se jí to asi líbilo. Každopádně zítra jedeme na celodenní výlet tak si myslím, že tam se to ukáže, dám kdyžtak vědět

lenaskach
12. črc 2017

Jako my ho mame taky, ale teprve ted jdeme zkoušet sportak, taky mi prijde,
Ze je na nasi malou jeste velky, tak uvidime ☀😊 a muzu se zeptat, boudicku jste meli nandanou primo na sportaku a nebo se musela prvně oddělat z te hluboké korbicky?😊

denisapetrickova
15. črc 2017

@lenaskach Tak je po výletu, sporťák dobrý, ale co mě zarazilo je, že nejde dát do úplného lehu, dítko je lehce nakloněné, ne moc, sklon je úplně minimální přesto jsem myslela, že bude ležet úplně rovně. A ty pásy má prostě dcera až u hlavy, otvory pro pásy ji začínají někde nad ušima takže v tom vypadá dost vtipně :D ale jako neprotestovala, tak asi dobrý ... a ke kočárku jsme dostali dvě boudy, jedna na korbu a druhá na sporťák ...

cvachna
8. srp 2017

@renuskav dobrý večer,vejde se podvozek i do kufru jako mokka x SUV? nebo máte taky kombik?
@terez187

renuskav
9. srp 2017

Dobrý den, máme SUV a kočárek se vešel