Nuna Mixx 2 (suited) 2017

sindyl
8. čer 2017

Máte někdo zkušenosti s kočárkem Nuna mixx 2? Dnes jsem viděla na prodejně Nuna suited 2017 a velice se mi líbil. Bohužel jsem nenašla žádné recenze a tak budu moc ráda když někdo přispěje 😊

cadeau12
8. pro 2017

@klaruzska to promazani urcite pomohlo. Ja s nim ted jezdim tyden, jeden den po kocicich hlavach, rozbitych chodnicich ( proste v Praze na Letne 😅 ) a zatim drzi. Takpokud muzes, az budes v Cechach, tak oba bud vyreklamovat nebo nechat promazat a snad to bude dobre..

klaruzska
9. pro 2017

@cadeau12 promažeme je oba, snad to bude lepší. ;) děkuju

helulela
8. led 2018

@sindyl @cadeau12 @klaruszka
Ahoj holky, tak co vaše kočárky? Nuna mixx se mi funkčně moc líbí, ale děsíte mě tím vrzáním...

cadeau12
8. led 2018

Ahoj @helulela ja jsem spokojena - uz nevrze a je to fakt super kocarek. Hlavne pokud potrebujes porad dokola skladat a rozkladat. Do terenu uplne neni, i kdyz my jsme s nim ted vyjeli na Rip, ale to bylo jeho maximum, bylo mi ho normalne lito 🙂 ale chodniky, zamkovka, trava, nakupak, tam je bez problemu

sindyl
autor
8. led 2018

@helulela ahoj, já jsem teď maximálně spokojená. Už nevrže 😊 stačí promazat.

helulela
8. led 2018

@cadeau12 @sindyl díky moc, to vážně ráda slyším. Pořád se nemůžu rozhodnout, mám celkem rozmyšlené, co od kočárku potřebuju, ale asi se to navzájem vylučuje😉 😉 Budu ráda, když mrknete ještě sem a napíšete mi tam kdyžtak své postřehy https://www.modrykonik.cz/forum/na-kocarkovani/mise-2017-vyber-kocarku-2/

klaruzska
8. led 2018

@helulela ahoj, já jsem mega spokojená.. WD 40 už tu mám koupenou pěkně dlouho, ale ještě jsem to nepromazala :D nějak není pořád čas :D :D Kočárek každý den skládám do kufru auta. Opravdu každý den. Téměř každý den jsme venku a odjezdil s námi i Washington a New York a tam jsme teda nachodili kilometrů! Pomalu se chystáme vyměnit korbičku za sporťák 🙂

cadeau12
9. led 2018

@helulela ono naknec zjistis, ze do toho terenu az tak casto nejedes. Za to neustale skladas a rozkladas a tam je nuna neocenitelna. Tahala jsem segry Baby design a pri kazdym skladani jsem nadavala jak spacek. Skladat Nunu je odmena, lehoucky, jednoduchy, maji to proste vychytany. Jeden kus meli skladen v malviku, tak jestli to nemas uplne z ruky, zkus tam zajet ;)

mimino17
Autor odpověď smazal
Zobraz
cadeau12
11. led 2018

@mimino17 v malviku se slevou 18% byl za 15 tis

mimino17
Autor odpověď smazal
Zobraz
cadeau12
12. led 2018

Bylo to pres O2 extra vyhody, maji to tam celkem casto naposledy ted v prosinci byla sleva 15%. Tak jestli to nepotrebujes hned ted, tak byt tebou mesic pockam, urcite tam zas nejakou slevu daji ..a nebo sam Malvik miva ruzna akce na vikend atd. Pak vim, ze jak jsou nakupy OnaDnes, nakupy s Maminkou, Dny Marianne, tak tam vzdycky byva nejaka sleva do eshopu s kocarky....

mimino17
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terezka_1666
27. bře 2018

Ahoj holky, Nuna mixx 2 se mi podle videi a internetu moc libi, ale rada bych se zeptala, jak jste s nim ted, po pul roce pouzivani, spokojene? Stale byste do neho sli? Jde mi zejmena o info z prochazek v mensim terenu (lesni cesty apod), zvladne to?

Diky

cadeau12
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
klaruzska
22. kvě 2018

@terezka_1666 Ahoj 🙂 my jsme s ním spokojeni, měli jsme dokonce dva, jeden usa, jeden v ČR. Ten jeden (dvojkombinaci) teď budu prodávat ;) mám ho v barvě caviar, kdybys měla zájem 🙂 My už jezdíme spíše s golfkama a navíc jsme se vrátili zpět do ČR, takže máme Nuny dvě. 🙂 Stěžovala jsem si tady na vrzání, ale namazání opravdu pomohlo. 🙂

michal002
18. čer 2018

@klaruzska Ahoj, zvažuji pořízení tohoto kočárku, plánuješ ho ještě prodat? Případně jaká je cena a jeho stav? Díky

cadeau12
18. čer 2018

@michal002 ahoj, ja planuji prodavat, mam ho tady v bazaru, tak mrkni

klaruzska
18. čer 2018

@michal002 ahoj, ano budu ho prodávat 🙂 Písnu do zpráv..

elldos
17. srp 2018

Holky prosím dotaz, kdo má nuna ivvi, nemohly by jste mi změřit prosím vnitřní rozměry hluboké korby? nedaří se mi to najít na netu :( děkuji moc moc moc.

mimino17
2. lis 2018

@michal002 stále uvažujete o koupi? Budu prodávat.

mimino17
2. lis 2018

Pokud by měl někdo zájem, PRODÁVÁM. Včetně autosedačky a příslušenství. Na ceně je možno se domluvit.

pedros11
10. dub 2019

@mimino17 dobrý den,kočárek už mate asi prodány ze 🙂?

sindyl
autor
11. dub 2019

@pedros11 dobrý den, já prodávám Mixx 2 suited dvojkombinaci