Polské kočárky - trojkombinace, jaký koupíte?

roseinka
5. lis 2014

Ahojky všem. 🙂
Budoucí maminky, jaký budete kupovat kočárek, jde-li o trojkombinaci? A stávající maminky, jaký byste doporučily?
Představuji si kočárek (trojkombinaci) do 12 tis. Ať jsem hledala všude možně, tak do této částky snad neexistují jiné kočárky než polské. Tak když už polské, tak jaké jsou nejkvalitnější? U kterých jste spokojení s hlubokou korbičkou i s tou sportovní? Chci 4 kolečka, ne 3.
Strašně se mi líbí kočárek Camarelo Art, ale nemůžu o něm najít žádné recenze. Máte ho někdo? A myslíte, že je rozdíl v kvalitě u polského kočárku, když stojí jedna značka 8500 tis. a druhá 11500 tis.?
A ještě jeden hloupý dotaz. Opravdu je vůbec k něčemu sportovní kočárek? Je tu někdo, kdo z hluboké korbičky přešel rovnou na golfku? Přemýšlím, zda se vůbec vyplatí kupovat trojkombinaci. Navíc chci počítat s tím, že ho použiji i na další děti. 🙂
Předem všem děkuji za příspěvky. 🙂

mabe
27. lis 2014

@roseinka ahoj,tak ja pro prvni dceru kpupila v-travel trojkombinaci a max.spokojenost i tedka hommam pro druhou dceru,takze za nynejsich 5400kc trojkombinace 4,5 roku. Ma nafukovaci kola,takzentrijratnjsme pichly,ale projezdily jsme s rimmjeseniky,beskydy pomturistickych cestch-sustry,koreny a drzi porad. Za levno max. Spokojenost 😉

martinaaak
14. kvě 2015

@nadulka87
Taky uvažuji o EmjOt Miyo Trendy a chtěla jsem se zeptat jestli má odpružená přední kolečka, nikde jsem to nevyčetla

nadulka87
14. kvě 2015

@martinaaak podle me nemá.... a nějak nám to nechybí. Zadní nápravu má nastavitelnou na větši a menší jakoby tvrdost...máme to porad na te větší tvrdosti a houpe parádne

martinaaak
14. kvě 2015

@nadulka87 takže i na nerovnostech např. kostkách se s ním jezdí dobře?

nadulka87
14. kvě 2015

@martinaaak jj, super... jezdím s nim i v lese a žádný problém 🙂

suanka
8. led 2016

@nadulka87 Mám zálusk na tento kočárek, stále jste spokojená? Děkuji za info 😉

nadulka87
8. led 2016

@suanka stále. Už jsme od léta ve sporťáku a za me super 😉

andysebesta
8. led 2016

My mame Polsky,Baby Merc 1 a nedam ho z ruky.odvozila jsem v nem tri deti.ma perfektne dlouhou i sirokou hlubokou verzi a pak uz jsme vozili v "odstrojene".vsichni max spokojeny a nestal ani 7.000.nevim jak dnes,to je pravda....

suanka
10. led 2016

@nadulka87 A autosedačku máte ze setu nebo jinou? 🙂

nadulka87
10. led 2016

@suanka koupili jsme tu ke kočárku. Využívali jsme na maximum, každý víkend na nákupy jsme vzali podvozek a pak na adaptéry nasadili autosedačku a mala v pohodě spinkala

suanka
11. led 2016

@nadulka87 a má správné bezpečnostní parametry? Nějak se mi to nepodařilo najít :-\ Řeším právě jestli nekoupit autosedačku jinou dle výsledků testů bezpečnosti.

nadulka87
11. led 2016

@suanka odpovída normám EU. My nějak neřešili koupi jiné a to jsme jezdili 2x měsíčne z Prahy na Šumavu , takže s tim zřejme neporadim

suanka
11. led 2016

@nadulka87 I tak děkuji 🙂 Já vybrala tento http://www.chytramama.com/zbozi/5484/Plna-trojk... jen ještě nevím barvu 😀

nadulka87
12. led 2016

@suanka ještě jedna vsuvka, moje příbuzna má Tako Laret a s mým kočárkem jsou skoro stejný. Jenom ja mam světlou konstrukci a ona černou 😄😄😄😄 barvičky mají všechny moc hezky a kdyby se vám něco nelíbilo, tak ten kočárek nevezmete nebo vrátíte. Ale ja s kočárkem neměla ani jeden problém

rebelka69
26. bře 2016

@luciene1 ahojky...jak si spokojena se sportakem? Me se libi riko brano ale.zda se mi uzky sportak ☹

luciene1
18. dub 2016

@rebelka69 Ahoj, promiň,dlouho jsem tu nebyla.
No se sporťákem jsem moc spokojená už nebyla. Přijde mi takový nemotorný, těžký,velký. U hlubokého mi to nijak nevadilo. Ale čím je prcek větší, tím víc potřebuju být mobilní a začalo mi to lézt na nervy. Malý v něm byl jen pár měsíců a pořídili jsme Valco snap 4. To je jiný kafe 😉

rebelka69
18. dub 2016

@luciene1 ahoj, dekuji za zpravu. Ja jsem nakonec ten Riko Brano objednala, jeste na nej teprve cekam 🙂 zamilovala jssm se na prvni pohled do tech barvicek, tak jsem si ho musela objednat :D jak myslis nemotorny? A nebyl na prcka moc uzky? Vesel se Ti tam treba s fusakem? Budu mit letni miminko - cervenec....pres zimu bude jeste v hluboke ale pristi zimu uz ve sportaku a nevim jestli ji tam nacpu...

elekthra
18. dub 2016

My máme tento, lepší jsem pro naše potřeby nenašla 😉 http://kocarky.heureka.cz/adamex-pajero-alu-kom...

luciene1
18. dub 2016

@rebelka69 Úzký není,vešel se mi tam v pohodě i s fusakem. Ale jak už jsem psala, začalo mě rozčilovat,jak je velký,vysoký a těžký. Chodím s prckem hodně i do města,do obchodů a tam mi to vadilo

babuna
18. dub 2016

Ahoj prosím máte někdo zkušenosti s tímto kočárkem ? http://www.vip-baby.cz/www-vip-baby-cz/eshop/13... .... brali bychom jen dvojkombinaci (autosedačku koupíme zvlášť) jde mi to aby kočárek zvládal jízdu v terénu, v lese ap., nebyl moc těžký, a jelikož jsem z Ostravy tak aby na něm nebylo vidět každé smítko co nám tu padá nejen když je smog .... dík 🙂

aklin
18. dub 2016

Kamaradka je spokojena s Adamex.

rebelka69
18. dub 2016

@luciene1 super dekuji 🙂 no me slo jen o to, uvidim jak mi bude vyhovavt nebo nebude....dyztak poridime lepsi a lehci sportak ale to je jeste daleko 😀

bubinko1506
19. dub 2016

ahojte, pre jedno dieta sme mali vybrany kocik maked lucky - zamilovali sme sa do tohto kocika obaja, ked sme ho videli raz na kupalisku v takej krasnej svetlomodrej farbe a s bielou konstrukciou.
pre dvojicky rozmyslam nad kocikom dorjan danny sport twin - ma sirku len 78cm, tak snad mi vojde do vytahu, ked ho uz konecne prerobia