Prosím o recenze na kočárek Neonato Puro

nadjaaa
16. únor 2016

Ahoj,
máte někdo zkušenost s kočárkem Neonato Puro Urban? Ne netu nejsou žádné recenze. Děkuji 🙂.
https://www.malvik.cz/Kocarky/Trojkombinace/NEO...

luckasnazilka
28. zář 2017

@cuprice
Ahojky ještě sem chodíš?
Chci taky poridit nuno 🙂

cuprice
28. zář 2017

@luckasnazilka ahoj, chodím. Já jsem s nunou moc spokojená 🙂

luckasnazilka
28. zář 2017

@cuprice
A jake máš vajíčko taky od nuny?
A máš izofix?

adela888
29. zář 2017

@hannyss je tvarovaný a teplý je taky (asi ne tak moc jako třeba elodie, ale teplý je)...

shega
23. dub 2018

Moje poznatky za par měsíců používání. Terén opravdu moc nezvládá stačí kamínek v cestě a s kočárkem to řádně poskočí, další věc je krátká bouda a to ze nanoznik nedosáhne až k madlu takže do kočárku fouká. Jako hlavní nevýhodu vidím v rozkladani podvozku to jsme se jeste poradně nenaučil a pokaždé s tím zapasime to je opravdu hrůza. Dnes uz bych si ho neporidila. Líbí se mi porad, jezdí se s nim dobre je prostorný ale negativa tam jsou. Nové verze uz jsou s delší boudou a nanoznik sedí dobre my máme starší model.

gadgget
13. čer 2018

Jako hlavni nedostatek vidim sportovni korbu v lete, chybi mi u ni jak to napsat odepinaci (ci rozkladaci striska) a vsita treba sitka, dite je tam jak ve skleniku, nefoukne tam, takze malej uplne sparenej 😞jinak super

petazlesa
25. zář 2018

Máte někdo autosedačku Neonato? Jak vám jde nasadit/vyndat z kocarku, my s tím celkem bojujeme, tak nevíme kde je chyba...

elinkal
25. zář 2018

@petazlesa někdy se mi stávalo, že se při vydávání zasekla na jedné strane a dost jsem s tím bojovala, je potřeba cvaknout na obou stranách naráz, ale to jde někdy dost těžko.

mary92
28. led 2019

Narazila jsem na tuto diskuzi, protože mě zajímalo, jak jsou maminky s kočárkem spokojené. Malému bude 10 měsíců a já se čím dál více řadím do skupiny spíše nespokojených maminek. Kočárek bych si znovu opravdu nekoupila.
Do ,,sporťáku,, jsem malého dala asi v 7. měsíci jakmile začal sedět, protože v korbičce nám to vždycky hrozně prořval. Prostě musel vidět ven. Ale sporťák bych to úplně tak nenazývala, přijde mi to spíš jako větší vajíčko. To je to, co se tady už řešilo, zda je zdravé, aby miminko spalo vsedě. Možná by vás zajímal tento článek http://www.ivafis.cz/kocarky-v-sede-lezet-jako-... .
Ale je na každém, co si z toho vezme. Nikomu nic nevnucuji.
Kočárek bych určitě nenazvala terénním. Je málo odpružený a kolečka se často zasekávají. Dnes jsem vyjela ven do trochy sněhu a myslela jsem, že nikam nedojedu. Ano, již se prodávají kolečka City, ale cena mi přijde dost vysoká. Koš pod kočárkem je docela malý, je super, že se dá zavřít, ale když tam toho dáte trochu víc, tak to začne drhnout a cvakat. A při složení se mi několikrát stalo, že z toho všechno vypadlo.
No ale ještě nějaká pozitiva. Skládání kočárku je snadné a konstrukce je lehká. Vejde se mi do malého kufru auta. V tomto je ta manipulace příjemná.

bustedka
25. čer 2019

Holky prosím, podložka do sporťáku? Kupovala jste některá nějakou? Četla jsem tu, že jste brali Pinkie. Tam se vše vejde?