• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

4. července 2017 
@ja.na81 : teorticky by asi šel na Fun namontovat skejtík od firmy Lascall, ale chtělo by to určitě na některé prodejně vyzkoušet. V každém případě je třeba na podvozek namontovat skejt, nasadit na podvozek nástavbu, kterou budete používat a potom skusit na skejtík postavit dítě, které chcete na něm vozit a zkusit si s kočárkem jezdit a zatáčet. Ono to vypadá jinak, když na kočárek skejtík pouze připevníte a úplně jinak v plném provozu. Možná pak zjistíte, že taková plně zatížená souprava moc nefunguje, že třeba Váš drobek nemá kde stát a nebo také že Vy pak nemáte kudy chodit.
17. čer 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babyrenka Dekuji za odpoved :slight_smile: Ono to u nas neni jeste zdaleka aktualni tema, jen me to napadlo, kdyz jste tu o tom psali... takze firmu Lascall ukladam do pameti :slight_smile:
17. čer 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonko_babymarket zdravim vas- prosim o info ci sedacka MC Pebble sedi s adapterom na teutonky spirit alebo beyou - na vasej stranke to pri spirite nie je uvedene tak teraz neviem......dakujem
18. čer 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jednou se ptám na nějaký univerzální držák na lahve (mám Avent) na Spirit nebo nějaký tip a prosím i s odkazem nebo výrobcem.Děkuji.Markéta
18. čer 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mdvori my nosime pitie v nakupnom kosiku. Alebo sunshine kids robi taky organizer, das si tam toho viac okrem jednej flasky, ja tam nosim aj mobil, kluce, nieco na zahryznutie :wink: skusim pohladat foto :slight_smile:
18. čer 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
18. čer 2011 ve 20:22 • luciasek83
@luciferova ten jsem také včera našla,tak nad ním přemýšlím,máš ho vyzkoušený na spiritu?Já mám Avent základní lahvičky a ty při položení tečou,takže musím mít něco,kde budou stát,asi zkusím ten organizér,našla jsem ho za 249Kč když mi ho kámoška v Brně vyzvedne.To je pěkná cena a dá se prát?
18. čer 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neviem, zatial nebolo treba, udrzba je jednoducha - vlhka handricka :wink:
@mdvori Podla mna to mas praktickejsie ako drziak na jednu jedinu flasu :wink:
18. čer 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciferova Já ten organizer nebo jak to nazvat od Sunshine kids mám na Spiritu, sedí bezvadně a je to super věc. Ani jsem netušila, že to tak využiju, je tam i kapsička na zips třeba na mobil, klíče, doporučuju. A 250,- je i výborná cena.
18. čer 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím,nemáte náhodou někdo objednanou Teutonii Be You? My objednávali 3.4.na For Kids a stále čekáme!!!.Už to bude 12 týdnů. Malá už se mi nevejde do hlubokého.Nevíte někdo,jestli už jsou Be You fyzicky v prodeji?
19. čer 2011 ve 02:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky je některá z vás majitelkou Teutonia spirit S3 s ruční brzdou? Potřebovala bych vědět, jestli ta ruční brzda brzdí zadní kola nebo přední. Díky
19. čer 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jemi No teď jsi mě zaskočila, máme ho teď na půdě, ale myslím, že brzdí zadní kolečka.
19. čer 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zadní kolečka přibržďuje,vepředu je jen jedno a to nebrzdí.
19. čer 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova To je pravda, skejtík se u nás prodává ale bohužel prý nejde na spirita s ruční brzdou...dost mě to překvapilo že Teutonie už s tím něco neudělala aby vymyslela skejtík na všechny kočárky!!!! Mám objednaný jediný co tam jde nějaký Lscal?? Vůbec se mi nelíbí ale co se dá dělat
19. čer 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikeskab Aha, tak to jsem netusila, ze tam rucni brzda vadi. Budeme mit taky spirita HB, ale na skejtik si jeste pockame, tak aspon ho zatim vyzkousis. :slight_smile:
19. čer 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc všem děkuji za rady - včera jsme si našeho tříkolového miláčka dovezli domů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Koho zajímá barvička - mrkněte do albíčka :wink:
19. čer 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nj, bohužel tohle mě opravdu mrzí :frowning2:
@cabalkova neobjednávala jsi si ho taky v Malvíku?
19. čer 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucy222 barva je krásná ! to je vínová nebo malinová?
19. čer 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 juj, asi malinová :confused: na sluníčku je to fialovo-růžové, takže asi fakt ta malinová :sweat_smile: vnitřek je bílej, ale dali jsme tam malinovou podložku...a madlo zase bílé :dizzy_face:
19. čer 2011 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucy222 ty dvě barvy jsou dost podobné, ale živě jsem je neviděla, ale kočárek vypadá krásně
19. čer 2011 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 barva 4275 ... on i ten vnitřek s tou bílou je nádherný. Celé bílé by to bylo nic moc, ale jak se tam dala ta vložka... prostě je to fajné... :dizzy_face:
19. čer 2011 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikeskab Jojo, taky v Malviku, uz asi tri nedele ho tam pro nas maji, ale nejak se tam nemuzeme dostat, tak snad koncem tohoto tydne nebo o vikendu to uz klapne... uz se tesim. :slight_smile:
20. čer 2011 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mdvori
@hojda
Děkuji tak to jsem ráda, dle fotek jsem to nerozeznala a třeba Jane ruční brzdou brzdí kolo ve předu a já bych právě potřebovala brzdit vzdadu :slight_smile:
20. čer 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, máte někdo zkušenosti se Spiritem s vrzáním těch umělých hmot u odpružení vzadu? promazali jsme to, ale za 3dny to vrže zase :confounded: nevím, co s tím... :confused:
20. čer 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova Kdy jste ho objednávali? My už čekáme 2 měsíce a počítám ještě že měsíc to bude trvat ale to neva stejně ho nechci mít doma protože bych ho pořád okukovala :slight_smile:
20. čer 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám ještě jeden dotaz doporucujete na spirit s rucni brzdou nafukovaci nebo nenafukovaci kola (hlavne z duvodu terenu).
20. čer 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, prosím o radu my sme v sobotu kúpili túto značku typ Mistral S - dá sa ku nej zohnať aj taška ?
20. čer 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrea142 Jakou tašku myslíš - přebalovací nebo vložnou?
20. čer 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko : klasickú tašku na kočík kam dám malej plienky ,utierky ,prípadne flašku
20. čer 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek