IVF s darovanými vajíčky, podělte se o zkušenosti

radmila54321
4. srp 2014

Ahoj, prosím podělte se o Vaše zkušenosti z IVF s darovanými vajíčky. Jak dlouho jste čekaly na dárkyni, jak probíhá stimulace, jak jste toto rozhodnutí zvládly psychicky? Děkuji za Vaše příběhy.

kerkyra
6. říj 2014

Jsem v predcasne menopauze,tak jedina volba,jak mit dite byla DV.Psychycky jsem to,myslim zvladla dobre,touha po mimcu byla obrovska a podporu jsem mela i v manzelovi.Nikdo jiny o DV nevi,ani detem to rict nechci.ja jsem je porodila,ja jsem jejich mama.V car jsme vybrali darkyni podle typu(barva vlasu,oci,vyska,vaha).Na darkyni jsem prakticky necekala,jen na jeji menses,nastimulovala jsem sliznici estrofenem,pred transferem pridala utrogestan na jeji udrzeni a pak jen cekala na vysledek.Bohuzel se nam hned nedarilo.1x se embryo prestalo vyvyjet,pak se nektera nechytla vubec,1xjsem mela mimodelozni.Celkem jsem podstoupila 6 transferu s DV,potrebovala jsem 2darkyne,chytlo se 10 a 11 vlozene embryo,nakonec jsem se dockala dvojcatek-parecku.

misuulee
6. říj 2014

Ja jsem turnerka,svoje mit nemuzu takze jsem neskutecne vdecna za tuhle moznost....stimulace jen priprava skiznice aby se mel mimis kam zavrtat,tak do 12tt leky na podporu udrzeni,utros a estrofem...cekali jsme cca d a mesice...ted jedem 19tt,zatim vse ok,doufam az do konce🙂 vysel nam hned prvni pokus,o darkyni ni nevim...