IVF s darovanými vajíčky, připlatil si někdo garanci?

anduloza
24. říj 2015

Mohla bych poprosit o názor a vlastní zkušenost... zda jste některá využila garanci k darovaným vajíčkum???.Bylo mi to nabídnuto...ale zas k původním 56 tisícum,dalších dvacet.Jestli to chápu dobře,tak tím že si připlatím garanci,tak kdyby třeba dárkyně nereagpvala..tak na náklady CARU..mi přidělí vajíčka další.

kvakuska
13. lis 2015

@anduloza promiň, ale to se mi zdá jako naprostá blbost ... dárkyni ti přece vybírá klinika, takže ty neneseš žádnou zodpovědnost za to, jestli dárkyně reaguje nebo ne ... považuji za samozřejmé, že v případě špatné reakce dárkyně ti klinika nabídne zdarma nový pokus 😠

pajinahk
17. lis 2015

nevím jakou kliniku máš vybranou ale četla jsem o sanusu že dárkyně má poskytnot určitý počet vajíček, ted už přesně nevím ten počet ale myslím že to bylo 5-10 vajíek za 20.000kč

eviks
20. lis 2015

Ahoj, to je nesmysl, standardne kliniky garantuji 2 embrya nejvyssi kvality pri normalnim spermiu, nemusi se nic doplacet. Ted jsem se informovala napriklad v IVF Cube v Praze, v jakem centru ti toto cpali?

anduloza
autor
21. lis 2015

ahojky,,,,tak já mám už 8 vajuch v embryoscopu bez garance.Nakonec jsem do ni nešla.Dr mě tak vystresoval když nám nabízel tu garanci,prý stáváse že může mít dárkyně vajíčka jen tři,tak s garancí by bylo o dvě více.A ted jako vyhod 56🙂No ale mám dárkyni prověřenou tak jsem se nebála a do tý jejich garance nešla

anduloza
autor
21. lis 2015

europe ivf...praha

eviks
21. lis 2015

@anduloza Tak to je dobre, to by melo stacit a ty mas i prvni detatko z darovanych vajicek? Ja se chystam v lete na prvni pokus s darovanymi a uz se moc tesim, snad se nam konecne zadari.

martiina_k
22. lis 2015

My dávali v libereckém Gennetu necelých 40 000 za darovaná vajíčka, žádný poplatek za garanci mi nenabídli, říkali, že garantují min. šest vajíček. Otázkou je, kolik se jich spojí s manželovými spermiemi a kolik z nich se bude dál vyvíjet. Nakonec jsme jich měli 9, oplodnilo se jich 7 a do pátého dne vydržely 3. Ty první dva pokusy se chytly, ale po 14 dnech začlo HCG klesat, to třetí se nechytlo vůbec... Teď jsme se přestěhovali a zvažujeme, do jakého CARu půjdeme teď... furt nevím, vybírám, zvažuju... je to těžká volba.

eviks
22. lis 2015

@martiina_k ahoj, muzu se zeptat, jaky je u vas zdravotni problem, ze jsi sla do darovanych?

anduloza
autor
23. lis 2015

@eviks první dítko je z mého vajíčka..dávíš odpočinek do léta ju🙂

anduloza
autor
23. lis 2015

@martiina_k
tak nám se jich oplodnilo osum a od třetího dne zůstaly 4 kousky🙂2 nám odedneška u sebe a dva v mrazáčku...držím Ti palce ..nám všem🙂

anduloza
autor
23. lis 2015

@eviks předčasně mi došly vajíčka

martiina_k
24. lis 2015

@eviks já jsem v patnácti musela podstoupit chemoterapie a jako negativní důsledek byly zničená vajíčka. Což se v té době zřejmě neřešilo a ani to doktorům nevyčítám. Takže prostě nemám vajíčka ☹ ale věřím, že jinak jsem OK a těhotenství v pohodě zvládnu.

martiina_k
24. lis 2015

@anduloza tak to držím palce, ať se aspoň jedno z těch dvou chytne 🙂

anduloza
autor
25. lis 2015

já viděla v pondělí fotky embrii po 5 den.kultivaci..a darované už fakt neřeším...ikdyž už jsou oplodněné..je to milimetrová kulatá bunka..nic víc🙂vajíčka nemáme ale dělohu ano..ta je důležitá🙂

eviks
25. lis 2015

@anduloza spravny nazor, verim, ze kdyby zena porodila a dite ji vymenili, milovala by ho naprosto stejne jako sve geneticky vlastni. Vim, ze az ho jednou budu drzet v naruci, tak mi to bude zcela jedno z jake bunky vzniklo, proste bude moje🙂

eviks
25. lis 2015

@martiina_k to jsou takovy momenty v zivote, ktere clovek proste neovlivni, hlavne, ze ti ta chemo pomohla a vajicka budou urcite super. Ja si rikam, ze mozna to nakonec bude jeste lepsi "material" nez bych mohla poskytnout ja sama🙂)) Ja mam spatnou kvalitu vajicek z naprosto me neznameho duvodu, jsem docela mlada, nevim jak se to povedlo. Ale to me zas tak netrapi,spis doufam, aby se ty darovany chytly a v poradku jsem byla schopna odnosit, ale delohu mam, sliznice roste, imuno ok tak budu doufat🙂))

anduloza
autor
25. lis 2015

@eviks No já Ti to přeju aby to vyšlo..což vyjde:--) máš toho za sebou už dost,četla jsem tvou cestu za mimi

martiina_k
25. lis 2015

@eviks jj, je to tak... už jsem s tím srovnaná, že bude mimčo z darovaného vajíčka. Stejně ale když ho žena nosí, tak ho nemůže považovat za cizí, prostě je její a hotovo.... věřím, že příští pokus musí vyjít 🙂

anduloza
autor
28. lis 2015

no naše bude stoprocentně🙂)Jen neřeknem má můj nos oči..atd🙂)Ale zas na druhou stranu...mám syna 8 let z mého oocytu..nosí brýle..z nás dvou rodičů nikdo brýle nemá. Ze mě nemá ani ani ani pihu..vůbec nic..kdyby nebyl počat přirozeně..byla bych si jistá že mi ho v CARU někdo podstrčil 😀 😀 😀 😀