Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

zuzkat1
4. pro 2013

@mabe no mne to dr kazala ze aspon na pol hodku. Do -5 sa tusim moze.

bambi7
4. pro 2013

mabus uz teraz mi zacina byt zle ale da sa ,vecer je to tazke.....uz mam navarene tak mam pokoj aj na zajtra ,no od nedele by som chcela zacat piect to bude zaujimave pecenie tento rok

bambi7
4. pro 2013

hej a do-5 potom uz nie ist von ako pise zuzka

nefertitka
4. pro 2013

@zuzkat1 ano konci, imunologicka je krava, nechce jej spravit testy, ze ved jej robila pre dvoma rokmi a vraj sa imunita nemeni. Tak tam chodíme hore dole jak vadni, lebo obvodna nas stale posiela za nou a ta zas za obvodnou, vcera sa uz obvodna rozculila.Tak ideme znova 10.12. tak som zvedava. Uz ju asi niekam poslem

mabe
autor
4. pro 2013

no, tak nejak nemuzu usnout, boli me hlava a oci z tech zad,ale nejde to. jdu si teda udelat obed a pak az se pepca vzbudi pujdeme teda ven nakoupit. anicka potřebuje do skolky rukavice palcaky, ma prstaky a to se jim nelibi, ubrus chci koupit na stul a nejaky jidlo. třeba si lehnu odpo.

mabe
autor
4. pro 2013

holky a uz jsem premyslela o nejakym cviceni pro me, samo az po sestinedeli, ale musim. zrovna jak me dneska chytly zada a boli me z toho hlava a oci....prasek zadnej nemuzu, musim cvicit proste.

zuzkat1
4. pro 2013

@nefertitka ze imunita sa nemani? to co je za blbost? Skus inu. Kam chodite? No podla mna sa meni...najma u malych deti.

nefertitka
4. pro 2013

@zuzkat1 na Kramare. Ona je cela nejaka vadna, jasne, ze sa meni, ale asi ju to stoji peniaze alebo co, kebyze jej odoberie krv, vcera malej brali krv po tej angine a potom sme dali lekarke papier a tam bolo zas, ze nech jej odoberie krv na imunitu, lekarka sa rozculila, ze ci jej nesibe, ze preco si ju neodoberie ona, ved ona je imunologicka. Vymenila by som, len neviem za koho

zuzkat1
4. pro 2013

@nefertitka inak podla novych zakonov ma vraj tieto zakladne imunologicke krvne testy dat robit obvodak.tiez som nechapala,ale aj malej brala jej dr a ja som tiez k obvodnej musela ist. Imunologicka vraj robi az tie rozsirene. Poradit neviem ku komu.ja som s hani bola len raz ale nezdala sa mi dobra. Pocula som ze na sustekovej je dobra,ale nepoznam ju. A ta co k nej chodi bambi?

nefertitka
4. pro 2013

@zuzkat1 to je ta na Šustekovej, kde chodi bambi, lenze ta nas nevezme, volala som jej

ellysa
4. pro 2013

@nefertitka nám všetci čo majú deti radia inštruktora, že dieťa ho inak rešpektuje že aj za hodinu dokáže naučiť robiť oblúčik , my asi pôjdeme v jan do rakúska na dovču , berie nás mužov kolega a jeho kamoška tam robí inštruktorku tak ju dáme tam.
ALe v poslednom čase mám pocit, že sme toho dosť na Oli nahádzali, tanečná, plávanie, teraz ešte chodíme aj na korčule, lyžovanie, ale je statočná všetko zvláda

ellysa
4. pro 2013

baby ja mám v poslenom čase asi depku, nič ma nebaví, len sedím na gauči a čumím do blba, asi som už unavená z tohto doma, veď už som v podstate 4,5 roka doma, nie že by som chcela ísť do práce, ale chcelo by to zmenu.

zajtra mám 30 tak budem plakaaaaaaaaať

ellysa
4. pro 2013

@bambi7 kúpili ste ten filly domček? oliv dostala adventný kalendár a celkom chutné sú tie koníky, mne sa páčia asi viac ako pony, taký priemný materiál, aj ked zasa nemajú vlasy

zuzkat1
4. pro 2013

@nefertitka a preco nie? Ma plno? to je skoda..

bambi7
4. pro 2013

cafte babule
zuzka ta imunologicka nasa je uplne super ,ma dost deti stale ma plno uz berie asi len svoj obvod ......

elly kupila som cez mimibazar novy samozrejme jedna baba objednava z anglicka tak od nej.....
elly jej ze 30 kde to bolo 😉 tak vsetko naj

kedy zacinate piect?

mabe
autor
4. pro 2013

@bambi7 ja nebudu pect nic jiného nez asi perniky, mozna linecky az o vikendu s anickou 🙂

bambi7
4. pro 2013

ja milujem pecenie a domka je vzdy pri mne len dufam ,ze teraz to zvladnem ked mi je tak zle no posnazim sa

a ako sa mate?
ja idem na tanecnu ,domka sa uz tesi ,ja cakam mimo ostat.mamiciek s kamoskou aby som neochorela ak treba tak mi kamoska pomoze ale aj tak sa tesim ked uz budem doma ,to je jedine kam chodim inak som doma ako lekarka nariadila len domka tanecnu zboznuje tak jej nemozem povedat ze nejde ,no mozem ale neviem 😉

tak ideme pa zatial

mabe
autor
4. pro 2013

@bambi7 tady je hnus počasí, uplne inverze, mlha nikde ani slunicko, jsme doma dneska. zítra ma anicka ve skolce mikulášskou, ale jenom pro deti, tak pak odpo pro ni pujdeme s pepcou a pak jak se vratime domu uz tady bude mikulas. 😀

nefertitka
4. pro 2013

@ellysa inak ja mam ten isty pocit co ty. Uz ma to takto doma nebavi, je to to iste dookola, normalne by som uz aj do roboty sla, alebo fakt proste nejaku zmenu, tiez som doma uz 5 rokov...

nefertitka
4. pro 2013

@ellysa a vsetko najlepsie a vela zdravicka;) a dobre oslav....ty si oproti mne este mladucha🙂

mabe
autor
4. pro 2013

@ellysa jee, všechno nejlepší, proc plakat? takova mlada. 😀

mabe
autor
4. pro 2013

@ellysa delate toho teda hodne, ja si rikala, ze anicka zacne az po novym roce nekam chodit. tedka aby to nebrala dohromady s tou pepcou nejak

veronikav31
4. pro 2013

Ahoj holky, přidávám se k vám do klubu ☹ Jsem čerstvě po druhém potratu v rozmezí 4 měsíců...

ellysa
4. pro 2013

@veronikav31 ahoj, v prvom rade je mi ľúto, že toto musí prežívať niekto ďalší ☹ ☹ ☹ ☹
ak máš akékoľvek otázky pýtaj sa

ellysa
4. pro 2013

baby ďakujem za blahoželania, ale ja viem, že ten vek nie je taký hrozný, ale ja sa cítim asi tak na 60 niekedy 😝

nefertitka
5. pro 2013

@ellysa pochval sa potom, co si dostala;)

Nikolka uz chce cizmy umyvat a vyfarbuje Mikulassky obrazok pre Mikulasa;)

A pisti nam za skreckom, tak jej na narodky asi kupime....vy mate nejake zvieratka?

nefertitka
5. pro 2013

a mala sa nam naucila viazat maslicku, keby ste videli nas byt...vsade satky, snurky a sale na masle poprivazovane🙂

zuzkat1
5. pro 2013

@nefertitka skoda toho imunologa.
My mame psa🙂

@ellysa 30rokov? zartujes? je to malo. Ja mam 31... Ja som doma s 5mes.prestavkou 4roky a este 3 a pol budem..velmi ma to tesi,ale ja som ten typ domacej tetusky🙂

mabe
autor
5. pro 2013

ahojte, tak anicka ma dopo mikulášskou ve skolce, tak jsu zvedava co me bude vykladat. nejdriv jsem chtěla ještě odpo jit na mikulase s další kamoskou ven na farnost,ale anicka trosku kasle a s pepcou ještě na dlouho ven, plno lidi, když anicka ma mikulase ve skolce, tak jsem si to rozmyslela. tedka sviti slunicko, tak pujdmee s pepkou dopo nakoupit a projit a pak odpo pro anicku do skolky, to bude stacit a az se vratime bude mit anicka mikulase za oknem, jakoze to ze skolky vzal ještě k nam. 😀
jo a ještě si koupim ten fenyklovy caj a probiotika pro me a pepce espumisan, hodne ji trapi prdiky. kadi porad, a přitom ještě ji boli brisko.

mabe
autor
5. pro 2013

@nefertitka my mely rybicky,ale postupne pozdechaly, myslim ze zatím mit nebudeme, mame pepcu 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru