Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

tamarka9
17. únor 2014

@bambi7 super to j parada, velmi dobre sa to cita, aj ja pojdem na vystrenia presne ako si piasala hematologiu a genetiku a potom skusime opat, ako dlho ste cakali potom? Mne povedali 3 mesiace, myslite ze to staci? Po fyzickej stranke myslim....

andryxi
17. únor 2014

@tamarka9 Dakujem ti Tamarka9. Tak dufam ze do tretice to teda vyjde. Prajem ti vela sily, skoreho zotavenia a aby nam to teda obom vyslo cim skor. Este raz dakujem 😉

bambi7
17. únor 2014

tamarka urcite stacia 3 mes a neboj tentokrat to vyjde uvidis ,len sa nevzdavaj a vsetko dopadne ok 😉

katka351
17. únor 2014

@tamarka9 toto je prípravkami Forever Aloe Vera výrobky však sú dostať iba u distribútorov a za 15r.iba jeden negatívny prípad

zuzkat1
17. únor 2014

Baby ked este aj tu citam o hokeji tak mam pocit ze som jedina na svete ktora to nepozera a vobec ma to nezaujima ze kto vyhra😅

mabe
autor
18. únor 2014

ahojte, tak dneska trosku zamraceno, ale taky neva. jdeme cvicit v poledne a pak jedu k nasim pro anicku. emoticon

bambi7
18. únor 2014

cafte babule ,uz som upratala a teraz mam oddych ,uvarene mam kuracie stehna ryzu a mrkvov salat 😉 este spravim puding s pistotkami a bude

dnes ma domka anglictinu ta sa tak tesi 😉

mabus u nas hmla

nefertitka
18. únor 2014

@bambi7 daj vediet, ako sa jej pacilo ucenie;)
sikulka, ked ju to takto bavi🙂

Ja som zas z Nikolky skoro odpadla predvcerom, sme hrali hru, ze som pisala pismenka a ze kto prvy uhadne, ci tato alebo Niki a davali sme hviezdicky, a potom som len tak skusila napisat lahke slova, ako mama, tato, Gaba...take co bezne pouzivame a ona mi to normalne precitala...nie ze by sme ju to ucili, iba raz davno som skusila, ale nepochopila to a asi jej to ostalo v hlavke, sa jej to tam ulezalo a precitala to, aj tato kukal ako puk🙂 moje sikovne

nefertitka
18. únor 2014

@mabe mne sa Pepka strasne podoba na Anicku🙂

bambi7
18. únor 2014

nef super to aj domka robi a sama pise mama tato domka ,ju to bavi tiez 😉 parada

a co mate dnes na plane

mabe
autor
18. únor 2014

@nefertitka jo? jako jsou si podobni, ale vidim je ruzne 😀

mabe
autor
18. únor 2014

@bambi7 ty ses uzasna, všechno hotovy 🙂

nefertitka
18. únor 2014

@bambi7 ccheli sme sa ist prejst, ale je velka hmla, tak mozno poobede a vy?

nefertitka
18. únor 2014

@mabe kazdy ich vidi inak🙂 to tak byva;)

mabe
autor
18. únor 2014

@nefertitka uvidíme, jak budou rust. anicka se za 14 dni pretacela na brisko a u nas to zatím nevypada, zase pepca lip pase koniky. 😀

bambi7
18. únor 2014

nef aj ja som chcela ist na chvilku von je hmla tak uvidime o 2hodky a o 16 ma tu anglictinu tak budeme uz potom doma 😉
co varite?

nefertitka
18. únor 2014

@bambi7 gulas;) a vy?

bambi7
19. únor 2014

cafte babule ako dnes?

ideme za chvilku do obchodu a pojdem varit , domka akurat papa a dopozera rozpravku a ideme.
poobede mame tanecnu 😉

inak ta anglictina super je to mlada baba uci sa 11 rokov anglictinu a studuje aj predmety v anglictine domka sa naucila 7 novych slovicok a opakuje mi ich aby som aj ja vedela 😉 este sa to aj naucim 😀 je to fakt sranda ako ju to bavi a samu od seba to ma tesi

mabus gratulijem k postupu v hokeji 🙂

a co mate dnes na plane?

bambi7
19. únor 2014

no co dnes dovolenkujete ze tu nik 😎

no neva dnes som varila spenat pyre a vajicko domke masko kuracie a ked prideme s tanecnej este strudlu spravime domka chce piect tak to mam uz pripravene 😉

no tak cafte

mabe
autor
19. únor 2014

holky, tak ja dneska nemam nejak na nic cas, mam obe dve holky doma. byly jsem dopo dat tu nausnicky jednu vypadenou do ucha, pak u babicky a pak jsme sly pesky domu, docela mazec. byla jsem rada, ze jsem nejak zvladla dat spat obe a na chvilku si lehnout, od 6h do 12h jsme byly pryc. 😝 😀

mabe
autor
19. únor 2014

@bambi7dekuji za hokej a dneska proti USA 😝

mabe
autor
19. únor 2014

@bambi7 vy chodite kazdej den na tanecky? nam včera odpadly z duvodu prazdnin.

mabe
autor
20. únor 2014

ahojte, tak dneska jde anicka k tchanovcum, mela by tam byt do zitrka, ale nechce. tak uvidíme, co jim rekne odpo a kdyztak ji dovedou domu na prespani a rano zase k nim, jsou od nas 10min pesky. pepca krasne spinkala dneska az do 4h a pak jsme v 6:15h vstavaly a tedka zase uz spinka. akorát někdo vrta v baraku, takze asi bude celej den hluk. jinak nevim, co mam delat, když ta anicka bude pryc, dopo asi uklízet a odpo premyslim, jestli nepojedu do města, podivat se na nausnicky pro anicku a na zaclony.

tamarka9
20. únor 2014

@bambi7 este ak by som mohal jednu otazocku k vysetreniam- na genetiku chodia obaja? A ako prebieha to vysetrenie? Predpokladam ze na hematologii chodi iba zena a beru iba krv....

bambi7
20. únor 2014

cafte babule bola som s domkou u lekarky z mydla sa jej podrazdila ruky uz to raz mala z detolu a teraz som mala nove mydlo pre nas a mala ma detske ale musi mat bet alkokolu a parfemov ma citl pokozku ako ja
ja tiez nemozem hoci co ,ked som umyvala road tak koniec odkedy umyva umyvacka je to ok 😉
tak sme sa presli boli sme vonku 2hod a mam dost ale je krasne

tamarka nemusis sa bat na toto vysetrenie pojdete obaja ,zoberu vam krv a potom sa len rozpravate o rodokmen rodiny ake choroby su u vas v rodine a to je vsetko pokecate a idete domov a za mesiac mate vysledky mozno skor neskor povie lekar ,drzim palce
na ostatne krvne vys pojdes sama 😉

bambi7
20. únor 2014

mabus inak tanecnu mame pondelok a stredu a 2krat anglictinu 😉

mabe
autor
20. únor 2014

holky, tak jsme byly chvilku venku. je tam krasne i korbicku jsem ji otevrela 🙂 no, pak n nakup a kako vždy s plnym kocarkem nakupu domu. muze manza nakoupit po ceste autem, ale když uz jsem tam byla 😀 zase 450kc v riti, ale všechno v akci. pecet o 50%levnejsi, nekupte to. manza říká, ze jsu horsi nez duchodci 😀 ale venku me to bez anicky pripadalo takovy prazdny. jsme zvykly jit před skolkou ven a pro anicku a pak uz sni venku. 😖 ona je od nas 10min pesky a ja chodim sama ven, i do obchodu jsem sla kolem ni, zvlastni pocit. 😝 budto u babi nebude chtit spat nebo tam je do zitrka, uz se na ni moc tesim. taky jsem uz v poledne volala co a jak a vecer si zase budeme volat, ja su asi hrozna, ale chci byt informovana.

mabe
autor
20. únor 2014

holky, tak pepinka se tedka poprvé prevalila na brisko, no nijak krasne to nevypadalo, zaborena hlava do země a spodni ruka nevytahla, ale byla tam. 🙂 tak tedka jenom to chce praxi a pak se usmívala, když jsem ji spravila ruku 😀

mabe
autor
20. únor 2014

tak me pepca tedka vytuhla pod hrazdičkou, myslela jsem ze uz vydrzi do 19h nez pujde spat 🙂 no, ona nemá nastesti problém se spaním, da si par minutek, nakojime a v 20h urcite pujde. a anicka nechce spat u babicky, takze ji za chvilku privedou domu a zítra si ji zase vezme tchan přes den.

mabe
autor
21. únor 2014

ahojte, tak anicka tvrdi, ze nepujde do zoo s dedou, ale snad jak dojde, tak zmeni názor. včera vecer me rikala, jak se mela přes den bezvadne. venku zatím +4C, ale urcite v 9h bude zase lip, jak si tchan pro ni dojde.mile me prekvapuje, ze s ni jde do zoo, nikdy s ni tchanovci nebyly, nemaji radi masovy akce. no, mozna je to tim, ze je unor, takze tam zase tolik lidi nebude.

tak vidim, ze si tady pisu sama 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru