• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

16. ledna 2017 
@bambi7 super to j parada, velmi dobre sa to cita, aj ja pojdem na vystrenia presne ako si piasala hematologiu a genetiku a potom skusime opat, ako dlho ste cakali potom? Mne povedali 3 mesiace, myslite ze to staci? Po fyzickej stranke myslim....
17. únor 2014 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tamarka9 Dakujem ti Tamarka9. Tak dufam ze do tretice to teda vyjde. Prajem ti vela sily, skoreho zotavenia a aby nam to teda obom vyslo cim skor. Este raz dakujem :wink:
17. únor 2014 v 16:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
tamarka urcite stacia 3 mes a neboj tentokrat to vyjde uvidis ,len sa nevzdavaj a vsetko dopadne ok :wink:
17. únor 2014 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tamarka9 toto je prípravkami Forever Aloe Vera výrobky však sú dostať iba u distribútorov a za 15r.iba jeden negatívny prípad
17. únor 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby ked este aj tu citam o hokeji tak mam pocit ze som jedina na svete ktora to nepozera a vobec ma to nezaujima ze kto vyhra:sweat_smile:
17. únor 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte, tak dneska trosku zamraceno, ale taky neva. jdeme cvicit v poledne a pak jedu k nasim pro anicku. emoticon
18. únor 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte babule ,uz som upratala a teraz mam oddych ,uvarene mam kuracie stehna ryzu a mrkvov salat :wink: este spravim puding s pistotkami a bude

dnes ma domka anglictinu ta sa tak tesi :wink:

mabus u nas hmla
18. únor 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambi7 daj vediet, ako sa jej pacilo ucenie;)
sikulka, ked ju to takto bavi:slight_smile:

Ja som zas z Nikolky skoro odpadla predvcerom, sme hrali hru, ze som pisala pismenka a ze kto prvy uhadne, ci tato alebo Niki a davali sme hviezdicky, a potom som len tak skusila napisat lahke slova, ako mama, tato, Gaba...take co bezne pouzivame a ona mi to normalne precitala...nie ze by sme ju to ucili, iba raz davno som skusila, ale nepochopila to a asi jej to ostalo v hlavke, sa jej to tam ulezalo a precitala to, aj tato kukal ako puk:slight_smile: moje sikovne
18. únor 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe mne sa Pepka strasne podoba na Anicku:slight_smile:
18. únor 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nef super to aj domka robi a sama pise mama tato domka ,ju to bavi tiez :wink: parada

a co mate dnes na plane
18. únor 2014 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka jo? jako jsou si podobni, ale vidim je ruzne :grinning:
18. únor 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bambi7 ty ses uzasna, všechno hotovy :slight_smile:
18. únor 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bambi7 ccheli sme sa ist prejst, ale je velka hmla, tak mozno poobede a vy?
18. únor 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe kazdy ich vidi inak:slight_smile: to tak byva;)
18. únor 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nefertitka uvidíme, jak budou rust. anicka se za 14 dni pretacela na brisko a u nas to zatím nevypada, zase pepca lip pase koniky. :grinning:
18. únor 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nef aj ja som chcela ist na chvilku von je hmla tak uvidime o 2hodky a o 16 ma tu anglictinu tak budeme uz potom doma :wink:
co varite?
18. únor 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambi7 gulas;) a vy?
18. únor 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte babule ako dnes?

ideme za chvilku do obchodu a pojdem varit , domka akurat papa a dopozera rozpravku a ideme.
poobede mame tanecnu :wink:

inak ta anglictina super je to mlada baba uci sa 11 rokov anglictinu a studuje aj predmety v anglictine domka sa naucila 7 novych slovicok a opakuje mi ich aby som aj ja vedela :wink: este sa to aj naucim :grinning: je to fakt sranda ako ju to bavi a samu od seba to ma tesi

mabus gratulijem k postupu v hokeji :slight_smile:

a co mate dnes na plane?
19. únor 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co dnes dovolenkujete ze tu nik :sunglasses:

no neva dnes som varila spenat pyre a vajicko domke masko kuracie a ked prideme s tanecnej este strudlu spravime domka chce piect tak to mam uz pripravene :wink:

no tak cafte
19. únor 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, tak ja dneska nemam nejak na nic cas, mam obe dve holky doma. byly jsem dopo dat tu nausnicky jednu vypadenou do ucha, pak u babicky a pak jsme sly pesky domu, docela mazec. byla jsem rada, ze jsem nejak zvladla dat spat obe a na chvilku si lehnout, od 6h do 12h jsme byly pryc. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. únor 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bambi7dekuji za hokej a dneska proti USA :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2014 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bambi7 vy chodite kazdej den na tanecky? nam včera odpadly z duvodu prazdnin.
19. únor 2014 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte, tak dneska jde anicka k tchanovcum, mela by tam byt do zitrka, ale nechce. tak uvidíme, co jim rekne odpo a kdyztak ji dovedou domu na prespani a rano zase k nim, jsou od nas 10min pesky. pepca krasne spinkala dneska az do 4h a pak jsme v 6:15h vstavaly a tedka zase uz spinka. akorát někdo vrta v baraku, takze asi bude celej den hluk. jinak nevim, co mam delat, když ta anicka bude pryc, dopo asi uklízet a odpo premyslim, jestli nepojedu do města, podivat se na nausnicky pro anicku a na zaclony.
20. únor 2014 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambi7 este ak by som mohal jednu otazocku k vysetreniam- na genetiku chodia obaja? A ako prebieha to vysetrenie? Predpokladam ze na hematologii chodi iba zena a beru iba krv....
20. únor 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte babule bola som s domkou u lekarky z mydla sa jej podrazdila ruky uz to raz mala z detolu a teraz som mala nove mydlo pre nas a mala ma detske ale musi mat bet alkokolu a parfemov ma citl pokozku ako ja
ja tiez nemozem hoci co ,ked som umyvala road tak koniec odkedy umyva umyvacka je to ok :wink:
tak sme sa presli boli sme vonku 2hod a mam dost ale je krasne

tamarka nemusis sa bat na toto vysetrenie pojdete obaja ,zoberu vam krv a potom sa len rozpravate o rodokmen rodiny ake choroby su u vas v rodine a to je vsetko pokecate a idete domov a za mesiac mate vysledky mozno skor neskor povie lekar ,drzim palce
na ostatne krvne vys pojdes sama :wink:
20. únor 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mabus inak tanecnu mame pondelok a stredu a 2krat anglictinu :wink:
20. únor 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
holky, tak jsme byly chvilku venku. je tam krasne i korbicku jsem ji otevrela :slight_smile: no, pak n nakup a kako vždy s plnym kocarkem nakupu domu. muze manza nakoupit po ceste autem, ale když uz jsem tam byla :grinning: zase 450kc v riti, ale všechno v akci. pecet o 50%levnejsi, nekupte to. manza říká, ze jsu horsi nez duchodci :grinning: ale venku me to bez anicky pripadalo takovy prazdny. jsme zvykly jit před skolkou ven a pro anicku a pak uz sni venku. :confounded: ona je od nas 10min pesky a ja chodim sama ven, i do obchodu jsem sla kolem ni, zvlastni pocit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: budto u babi nebude chtit spat nebo tam je do zitrka, uz se na ni moc tesim. taky jsem uz v poledne volala co a jak a vecer si zase budeme volat, ja su asi hrozna, ale chci byt informovana.
20. únor 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, tak pepinka se tedka poprvé prevalila na brisko, no nijak krasne to nevypadalo, zaborena hlava do země a spodni ruka nevytahla, ale byla tam. :slight_smile: tak tedka jenom to chce praxi a pak se usmívala, když jsem ji spravila ruku :grinning:
20. únor 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
tak me pepca tedka vytuhla pod hrazdičkou, myslela jsem ze uz vydrzi do 19h nez pujde spat :slight_smile: no, ona nemá nastesti problém se spaním, da si par minutek, nakojime a v 20h urcite pujde. a anicka nechce spat u babicky, takze ji za chvilku privedou domu a zítra si ji zase vezme tchan přes den.
20. únor 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte, tak anicka tvrdi, ze nepujde do zoo s dedou, ale snad jak dojde, tak zmeni názor. včera vecer me rikala, jak se mela přes den bezvadne. venku zatím +4C, ale urcite v 9h bude zase lip, jak si tchan pro ni dojde.mile me prekvapuje, ze s ni jde do zoo, nikdy s ni tchanovci nebyly, nemaji radi masovy akce. no, mozna je to tim, ze je unor, takze tam zase tolik lidi nebude.

tak vidim, ze si tady pisu sama :grinning:
21. únor 2014 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek