Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
4. lis 2010

domka je hladoskoooo ta papa stale

ellysa
4. lis 2010

@mabe gratulujeme k zuuuuuuuuuuubku 😉 , ja neviem kedy to čaká nás, dole ďasno celé červené a ruku si hryzie až po zápästie ☹

bambi7
4. lis 2010

jujjj elly to pozname 😒 neboj bude lepsie ja som domke davala take hryzatka co tam bola taka tekutina co sa dava do chladnicky a to ju prijemne chladilo trosku to pomohlo a ten gel mundisol som jej davala tusim tak sa volal ale je ich vela 😉 aspon trosku to pomoze lepsie ako nic drzim palce

ellysa
4. lis 2010

@bambi7 hej hej ten gelik paoužívam aj ja, som jej dnes trošku prešla hryzátkom po ďasienku a taký rev spustila musí ju to bolieť, no uvidíme kedy my budeme mať prvý 🙂

mabe
autor
4. lis 2010

@ellysa my mame dasne cerveny nahore, takze celou dobu jsme si s dr. myslely, ze vylezou prvni vrchni zuby a nee. spodni vylezly driv a ty jsou mirne nacervenaly.

kousatka davam taky, ale ona je hryze jenom chvilku, hryze vsechny ostatni hracky.

ellysa
4. lis 2010

@mabe no vidíš, sestra mi povedala, že všetci synovci mali takéto stavy od 4m a prvý zub bol až v 11m 😕

mabe
autor
4. lis 2010

@ellysa no vidis, ja taky myslela, ze v 3m uz to zacina a prd

bekulkamama
4. lis 2010

http://soutez.doma.nova.cz/bekulkamama jestli se vám líbí, budu ráda za váš hlas děkuji moc 😅

nefertitka
4. lis 2010

ahojte...
@mabe gratulujem k zubku🙂 o chvilu vylezie aj druhy a potom hore;) nam to ale medzi tym trvalo pekne dlho,skoro az do 1 roka potom nemala nic...
my sme dnes boli u mojej mamy..zajtra ideme zas...troska zmeny🙂
uz ovladame inak aj cervenu farbu....nazyva to ceueua 😀
mili,bam,ako zvladaju vase deturence ten posun casu?Nikolka je taka unavena uz o 6tej vecer,ze az,predtym chodievala spat o 19tej,to asi preto,aj dnes uz mlela z posledneho pred chvilou,tak uz sla hajat s tatom...
uz si vie inak sama obliect gate🙂 natiahne na obe nozky posediacky,potom sa postavi a taha hore🙂 ale niekedy este vopcha obe nozky do jednej gate a povie ze "mama opaui"...akoze mama opravi 😀
dnes sa ma mama pytala,ci nemam 20 eur a Nikolka ze nemam🙂))uz zacina dost opakovat a tak...tak sa na nej musime niekedy smiat 😉

sarlotta
4. lis 2010

holky gratulka k zoubkům.. doufám, že my máme ještě čaas 😀

bambi7
4. lis 2010

cafte babule
nef domka teda vobec nie je unavena stava okolo 6,30 a ani o 21hod nie je unavena ale aj tak ju dam spat keby bolo po nej tak je hore aj do 23h

sarlotta
4. lis 2010

@bambi7 to je ďáblík teda🙂)) zkus omezit sladkosti odpoledne.. možná moc cukru 😉

bambi7
4. lis 2010

ona moc nemusi sladke skor slane a inak ahoj dnes nemala nic sladke a ficiiii stale

bambi7
4. lis 2010

a sarlot domka do jedneho roku spavala iba na mne inak vobec asi tak 20 minut a stacilo jej alebo ked kocik bol v pohybe inak bola hore 😀
a ako sa mate?

mabe
autor
5. lis 2010

dobre ranko devcata, tak noc naprd, stejne jako minula. po 1,5h buzeni a rvani. jsu uplne mimo. tedka tady mame tatku myho a pujdeme za chvilku na podlahy plovouci. anicce varim tedka cervenou repu, byla jsme vcera na rynku. zuby zatim porad stejny. premyslim, jesti ji dat teda vecer kasi nebo ne. muzeme to zkusit.http://www.zbozi.cz/p479405-sunarka-neml...

ellysa
5. lis 2010

@mabe ☹ asi ju to ešte bolí, drobátko malinké, ak to je moc zlé v noci, tak jej skús dať nurofen,a lebo niečo proti bolesti

mabe
autor
5. lis 2010

nurofen jsem ji prave dneska v noci dala 2ml a asi to nestacilo. nevim, jeslti mam dat vic.

bambi7
5. lis 2010

cafte babulky nam zabera najviac paralen SOS jahoda ten je super nurofen domke nezabera....ked su vysoke teploty a kombinuje sa tak sa da ale ked mala teploty zo zubkov vzdy dam paralen ten nam zaberie

mabe
autor
5. lis 2010

@bambi7 anicka nema teploty, ale bolesti, tak na to me rekly nurofen. ja zatim dala jenom 2ml a nejnizsi hodnota u 3 mesicniho ditete je 2,5ml. zkusim dat dneska vic. nechci do ni rvat prasky,ale fakt chudak trpi. tedka spala odpo a celou dobu funela a hekala.

mabe
autor
5. lis 2010

@bambi7 anicka nema teploty, ale bolesti, tak na to me rekly nurofen. ja zatim dala jenom 2ml a nejnizsi hodnota u 3 mesicniho ditete je 2,5ml. zkusim dat dneska vic. nechci do ni rvat prasky,ale fakt chudak trpi. tedka spala odpo a celou dobu funela a hekala.

mabe
autor
5. lis 2010

@bambi7 anicka nema teploty, ale bolesti, tak na to me rekly nurofen. ja zatim dala jenom 2ml a nejnizsi hodnota u 3 mesicniho ditete je 2,5ml. zkusim dat dneska vic. nechci do ni rvat prasky,ale fakt chudak trpi. tedka spala odpo a celou dobu funela a hekala.

bambi7
5. lis 2010

ahoj mabus aj nurofen je od teploty to uz len komu co zabera 😉 a ja davam paralen aj od bolesti je 😉 aspon ten nam zabera ale je to individualne u kazdeho dietata 😉

bambi7
5. lis 2010

a drzakm palce nech je coskoro fit

lubica69
5. lis 2010

Ahojte dievčatá
Ako sa máte?
@mabe blahoželám k zúbku a rýchlo sa vyzdravte A nurofen je fakt dobrý
Kočky ja som začala predvčerom špiniť dokonca aj kus krv tak som bežala k dokimu Naštastie podľa sona všetko OK len ma chceli do nemocky poslať alebo mám ležať doma tak som domka s vyloženými nohami a len oddychujem
O týždeň na kontrolu tak uvidíme 😕

ellysa
5. lis 2010

@mabe no skús jej dať viac a uvidíš

@lubica69 juuuuuuuuuj tak len pekne ležkaj a oddychuj, nech je drobčekovi fajn
inak oliv celý deň mala strašné záchvaty plaču, vyslovene od bolesti, tak mi ešte neplačkala, tak neviem, čo to je, či zúbky, či niečo iné ☹

mabe
autor
5. lis 2010

ahojte, tak jsmr dosly az tedka. byly jsme s manzou na jeho basketu, anicka koukala a byla uplne paf. a dokonce pak i usla v kocarku pri tom ramusu. takze tedka este nespi a hraje si. uvidime, kdy padne.

mabe
autor
5. lis 2010

@lubica69 drzim palce, at to prestane. pekne oddychuj

mabe
autor
6. lis 2010

ahojte devcata, tak dneska noc paradni. ja sice se budila, protoze jsem byla zvykla, ale anicka sla spat v 22h a kojo v 2h a v 5h, tedka jsme vstavaly. dopo jedeme k nasim, ja jdu s mamkou do lesa k prasatkum. jsu zvedava, jesti anicka na ne bude neco rikat a pak na obed u nasich. manza bude tatkovi pomahat vyklizet obyvak, bude velka rekonstrukce. ma byt paradni pocasi, tak se tesim.

nefertitka
6. lis 2010

ahojte....
@lubica69 juj,lezkaj,nohy hore,nic nerob,aspon prvy trimester,drzim palce,nech sa to uz neopakuje...

aj vam tak krasne svieti slniecko?sa tesim🙂 mozme ist von...to jak keby sla jar, a nie zima 🙂

ja som sa vcera bola dat zaockovat proti tetanu a zaskrtu,tak ma strasne boli rameno,ze az...dokonca aj lavu stranu krku mam stuhnutu...aj ma varovali,ze to bude boliet,ale vcera nic,tak som sa tesila,az navecer to zacalo...esteze to mam v lavom ramene....
co budete dnes varit a robit? ja idem po sto rokoch varit kolozvarsku kapustu...a hovadziu polievocku,hlavne kvoli Nikolke...nech ma po dlhej dobe aj hovadzie masko

nefertitka
6. lis 2010

@bambi7 aj nam mala protestuje,ze ne haja ne haja...ale vidim na nej ze vyzivuje a ledva kuka na ocka,tak ide spat a hotovo;) a niekedy aj s placom

lubica69
6. lis 2010

Ahojte dievčatá Ďakujem vám @ellysa a z čoho tie bolesti moja?Žeby zubky? @nefertitka tak ne haja?Neboj to je určite len obdobie a časom to prejde

nefertitka
6. lis 2010

@lubica69 hej viem,uz som si na take veci celkom zvykla....kazdu chvilu nieco ine na nas skusa 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru