Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
2. lis 2010

no ona ešte isto nechápe význam toho gesta, ja som jej to dnes celý deň ukazovala a večer keď ju muž bral z kúpelne som jej zakývala a ona to zopakovala, potom som to opakovala keď som ju natáčala a ešte aj keď som si to video púšťala a ona počula papa tak to opakovala, aj ja som ostala prekvapená, ale dnes som objednala materiál na znakovú reč pre batoľatá, možno je to znamenie, že nám to pôjde

mabe
autor
3. lis 2010

dobre ranko devcata, tak v noci porad buzeni, ty zoubky lezou. jsou uz videt dva dole malickato, ale jeste pod dasni. ja myslela, ze nejdriv polezou ty vrchni. dneska je od 6h umrcena, za chvilku si pujdeme lehnout, snad. ten zitrejsi koncert JAR a Monkey je vyprodanej. 😒 tak priste.

@ellysa eba vam to pujde dobre. drzim palce 🙂

nefertitka
3. lis 2010

ahojte...

@ellysa no opakuje uz princezna mala🙂 sikovna...skus jej aj vyplazovat jazyk,nam tak Nikolka vzdy vyplazovala,ked sme my vyplazovali na nu asi v takom veku🙂

bambi7
3. lis 2010

cafte babulky co robkate?dnes sme doma este nie sme fit.....a akurat poprcha no neva ked sme doma 🙂 😉

dam domku spat este chvilku ju necham a pojdem varit ...polievku uz mam este spravim domace slivkove gule a makove sulance a bude,,,,
a co mate na plane?

nefertitka
3. lis 2010

@bambi7 ahoj....
no my tiez asi budeme doma,kedze prsi,malu som akurat uspala...my mame zo vcera tekvicovu polievku a tekvicovy kolac som robila...
este mate teplotky?

mabe
autor
3. lis 2010

ahojte, tak jsme zpet od kamosky. dala me dve flasky na piti netekouci pro anicku, sice pouzity, ale vyvarime a jak se osvedci koupime jeji vlastni novou. tedka si varim a anicka bude taky jest. cekam, kdy pujde spat, taky bych se pridala. vstavani tak brzo rano nemam rada. 😝 😀 navecer jdu s kamoskou plavat, tak se protahnu.
@bambi7 to je dobre, ze je domce lip

jinak u nas neprsi. krasne sviti slunicko, nechci provokovat.

mili1
3. lis 2010

Ahojte,,,ja som uvarila paradajkovu polievku a žemlovku,,,
u nás je dnes krásne slnečno pojdeme na prechádzku,,,
babulky nemáte niektorá recept na tiramisu? prosim pošlite mi do ip,,,niekde som ho mala ale stratil sa mi a zajtra chcem urobiť,,,,a chystám sa urobit aj nefertitkin výborný baileys ,,,mnam mnam,,,, 😝

mili1
3. lis 2010

ahoj mab 😉 🙂
elly Olívia je šikulka, krásna je,

mabe
autor
3. lis 2010

@mili1 ahojky

mili1
3. lis 2010

mab aj ja by som si zaplávala, my sa chystáme na buduci týžden do Madarska kupat so znamymi tak sa uz teším.. 😉 🙂

mabe
autor
3. lis 2010

@mili1 tak to budes mit lepsi plavani 🙂

anicka jedla v 10h zeleninku a zatim si nezada. taky snedla 125g, coz je hodne. tak ji jeste necham.

mili1
3. lis 2010

mab uvidíme 😀, anicka pekne papa 😉 ja som varila podobne ako píše bam, najprv zeleninku s kvapkou oleja a postupne som pridavala masko,

ellysa
3. lis 2010

ahojte, tak ja som zatiaľ upiekla len štrúdľu a ešte sa chystám robiť cukinovú krémovú polievku

@mili1 ja robievam tiramisu z receptu, čo býva na talianskych piškótach, takže neviem naspamäť, ale v podstate je to takto, samozrejme káva stačí nesca a nemusí byť ani amaretto, aj keď s ním je to mňam mňam

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=20360

nefertitka
3. lis 2010

@mili1 ja robim tiramisu tak, ze zmiesam mascarpone s dvoma slahackami a jednym alebo dvoma zltkami, a potom vrstvim,namocene piskoty do kavy(v ktorej je aj trosku amareta alebo rumu) a hotovy krem,posledna vrstva krem a posypem kakaom...
vacsinou pouzijem 1 mascarpone a dve slahacky...ked chces vacsie mnozstvo,tak kup dve mascarpone...

aj ja sa chystam robit baileys🙂 ale az neskor,niekedy zaciatkom decembra;)

nefertitka
3. lis 2010

@nefertitka a slahacky samozrejme vyslahat,ale to si asi pochopila 😀

nefertitka
3. lis 2010

no a este si aj sama sebe napisem🙂 to malo byt pre mili 😝

mili1
3. lis 2010

Elly, nef, ďakujem vám pekne ste zlaté,,,, tento týzden urobím len neviem ktorý urobit 😀 ešte som nerobila,
nef aj ja som chcela baileys len na vianoce urobit ale dostala som dnes takú chut 😝 že musím urobit 😀
idem kuki tv

nefertitka
3. lis 2010

@mili1 aj ja som chytila tiez minule chut na vajecny liker,alebo nieco podobne,tak som si zatial kupila v tescu 😝

mabe
autor
4. lis 2010

dobre ranko devcata, tak noc zase nic moc. anicka se budila kazdou hodinu, vzdycky byla uz v kleku. takze dudlik, polozit, pohladit a spat. rano v 5h rvala a rvala, tak jsem ji nakojila a rvala dal. tak jsem si ji vzala do postele a hladila az jsme usly. nakonec jsme vstavaly v 7h, ale me boli zada jak svina. vubec jsem se nemohla pohnout, jinak se budila a lezela jsme na krajicku postele. snad budou noci lepsi, nevim jestli zuby nebo ze by hlad, nebo je to proste normal v tomto veku?... 😒 za chvilku jde anicka cvicit. a uz zacla rikat neco jako mam, mam. ze by mama? 🙂

ellysa
4. lis 2010

@mabe no aj my noc nič moc, nejak tak podobne, ja už rozmýšľam či nemá nejaké zlé sny alebo čo :/
tak už bude len mamamamamama, ale v tomto veku to ževraj znamená všetko aj mama, aj ham, aj keď sa hnevá, aj keď sa teší , ale je super to počuť, že?

bambi7
4. lis 2010

cafte babulky moje no dnes je krasneeee este zostaneme domka a zajtra uz pojdeme von konecneeeeee....
zatial sa hrame a hrame citala som jej knizku a domka opakovala teta celka akoze vcielka lev ........no zabavane sa 😉

teraz demoluje svoju izbicku ale este stoji.......ta izba 😀

no a codnes na plane?

bambi7
4. lis 2010

elly to hej ked pride a povie mami je to super vcera ked pocula ze ide tato rozbehla sa a volala tato tato

sarlotta
4. lis 2010

ahojky holky, jdu pro radu🙂)))))))
koupila jsem malé lahvičku od Mamu-anticolik... jako že by ji mohl manža dát odstříkané mlíčko nebo na čajík na bříško. Tak jsem to vyvařila všechno, odstříkala mléko a dávám jí to do pusiny a ona se na mě řehtá 😅 😅 😅 😠
pak to chytla a zkusila asi, ale hodně mě to tlačila zpátky do ruky... já vůbec nevím jak moc silně jí tu lahvičku přidržovat...jako byla z toho vykulená, ale mlíčko jí chutnalo, jen to nějak neumí vzít do papulky.. enbo jí to blbě dávám 😔 😅 😀
no a pak začala řvát a kojili sme normal, že.

pak sem to vylila a umyla a zkusila čajík od Hippu-na bříško od 1.týdne věku, tož to chytla zuřivě, potahla 2x a vyšprtla jazykem 😝

ellysa
4. lis 2010

@sarlotta asi nezvyk, my tieto mam používame a v pohode, mne tak nechcela nuk

bambi7
4. lis 2010

cafte ono kazde dieta ine domka len od avent ale cumle iba nuk 😀 treba skusat 😀

bambi7
4. lis 2010

domka spi tak chvilka volna 😉 co robkate babule kde ste?

mabe
autor
4. lis 2010

ahojky, tak my mame prvni zoubek. vcera byly jenom takovy dve ryhy a dneska kousicek jednoho zoubku a cinka to o 106. proto ten velkej rev.

bambi7
4. lis 2010

jeej mab gratulujemmmm aj domka ma teploty idu nam 2 zubky 🙂 jeden je uz vonkuu

mabe
autor
4. lis 2010

dekujeme, ja porad cinkam lzickou, krasnej zvuk. myyslis, ze anicka muze mit i hlad v noci? staci ji dat dudlik , pohladit a spi dal. myslim, ze snad zuby. jestli ji nedavat kasi na noc, ale zda se me to jeste brzo.

bambi7
4. lis 2010

mabus kludne skus aj kasu je aj prva detska kasa a su uz aj od 6m ked nie skor......kludne vyskusaj ja som davala malej a od roku kasu vobec nechce tak papa aj v noci mlieko 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru