Opět musíme začít od začátku

sluninka
2. únor 2008

Ahojte holky,
pročítala jsem spusty diskuzí a někam se znovu zapojit je těžký. Minulý týden mě bohužel "potkal" spontánní potrat, cca 5tt . Kamarádky na MK už mám, ale poohlížím se, jestli je tu někdo s podobnou, i když smutnou, zkušeností koho teď právě čeká vše od začátku, což je...chvilku počkat a pak hurá objevit zase ty kouzelný // 😵

Budu ráda za všechny příspěvky...

sluninka
autor
23. únor 2008

Veru... asi máš recht 😒

niikkyy
23. únor 2008

já jsem to chtěla řešit atd,ale sama vidíš jak 10 dr to 10 názorů a každej jinej!!!!a pak ty moje kamarádky a kamarádi zdravotníci mi potvrdili,at dodžím 6ti neděli a pak na to kašlu pokud bude vše OK!!tělo si samo řekne,tak mu VĚŘ 😉

sluninka
autor
23. únor 2008

Veru...no jo,asi do toho půjdem hned,uvidim názor mýho dr a hotovo dvacet 😕 Ty začneš taky hned??

niikkyy
23. únor 2008

Jo taky!!jen co přijde Ms a odejde!a teda pokud budou výsledky z genetiky OK!Nebudu nic hrotit,jako že si budu hlídat ovu atd,ale necháme tomu volný průběh!
Antikoncepci fakt nechci-přece si nerozhaším zas tělo a cyklus a kondom NE bych se poblila a dávat si pozor??No nevím,to mě nebere!!!A jak říkám,já nechám rozhodnout tělo kdy spermíky přijme a kdy NE 😉
Jasně že mám strach,ale prostě nemínim se stresovat nějakýma časama

tanuki
23. únor 2008

Veru, má ambulanci jen někde a dělá ten časný screening. Dobrý den Dobrý je fakt výborněj dotaz 😀 Ten doktor je mi čím dál sympatičtější, vypadá, že j ehrozný pohodář. Doufám, že ti s těma výsledkama pohnou!

sluninka
autor
23. únor 2008

🤐

niikkyy
23. únor 2008

Tan tak to jo!Simpaťák je,tak hlavně ať je v pohodě 😵
Dotaz výbornej co? 😀 😀
Kde má ambulanci?????A ty ho máš jako svýho Dr??nebo jak?

musilka
23. únor 2008

Holky pojďte mi některá domu uklidit ten mrdník 😅 nechápu kde se to tu vzalo 😖 No nic hadřik jar a teplá voda a jdu mydlit. Nesnášim obalování pak je ten svinčik všude

tanuki
23. únor 2008

musil, je to nespravedlivý, že nám na volný víkend nezbyde volno a relax, ale uklízení!!!!!
Veru, švagrová měla vadné embryo, tak proto tenhle časný screening, určitě si pak o to taky řekněte, kdyby Vás tam sami náhodou neposlali- dělají to projasnění a ještě krev a je to právě už v 11.týdnu, což je fajn brzo. Je to ordinace někde v Modřanech-což je čvtrť, kterou teda fakt nemám ani ťuk prochozenou. Jinak to dělají i v Podolí, gennetu..

niikkyy
23. únor 2008

tan netuším co myslíš!ten 1.gen,screenig že jako dělaj už v 11tt??
No já každopádně budu chtít od Dr pak UTZ a krev někdy kolem 11tt 😉
Modřany znám dobře,kousek od nich jsem bydlela

tanuki
23. únor 2008

čoveče já taky přesně nevím, asi něco takového http://www.prenatal.cz/faq.htm
Ale to projasnění je na šíji, ti s Downovým syndromem nebo nějakým neuro problémem ho mají jiný, a dobrý ultrazvukař to posná, je fajn, že tak brzo...

niikkyy
23. únor 2008

no vžd\ť to dělali mě,proto zjistili,že prcek je nemocnej

tanuki
23. únor 2008

jojo, já si myslím, že to je ono! Ale bohužel to zatím není věc, kterou by dělali běžně úplně všem, jen když je nějaký problém.. Snad to co nejdřív zavedou pro všechny,
Normálně, představ si, jak jsem byla u gyn, tak tam přede mnou byla pani, byla u gyn poprvé v životě!!!!! a byla 16tt, ty vole... jsem myslela, že v ČR, navíc v Praze se takové věci už nedějí. Asi je taková hodně alternativní 🙂

tanuki
23. únor 2008

teda když má vše OK, tak to není závažné - v době těhu našich maminek se ty kontroly vůbec tak nehrotily...

musilka
23. únor 2008

čaute tak mám vyleštěnej byt a jdu si zase užívat koníka 😀 Jak se jinak máte při sobotě?

sluninka
autor
23. únor 2008

dobrou noc 😔

sunin
24. únor 2008

mne v nemocnici zakázali 3 mesiace otehotnieť.a na štvrtý sa to podarilo.a to doktor povedal,že žena môže potrebovať po potrate aj do tých 9 mesiacov,akože sa zmieriť s tým odídeným tehotenstvom...ale to je taký trochu šarlatánsky názor si myslím.ajtak je to stres.a bála som sa že by sa to mohlo stať znovu..

niikkyy
24. únor 2008

sunin nějak nerozumím co myslíš těch 9 měsíců atd 😅

musilka
24. únor 2008

ahoj nikk 😉

sluninka
autor
25. únor 2008

zdravím a utíkám zase pracovat 😉

niikkyy
29. únor 2008

dělali Vám po revizi genetický testy plodu??

kapunka
8. bře 2008

ahoj - kdy by se podle vás mohlo znovu začít se snažením po revizi dělohy??? mám 14 dní po a už proběhla ovuace...po mimoděložním mi vzali jeden vejcovod ☹

sluninka
autor
8. bře 2008

kapu ahoj, no ono je to těžký...každej dr tvrdí něco jinýho,většinou 3-6měsíců,ale kdo tohle má vydržet? je to individuální a protože doktoři se nikdy neshodli kdy se může začít,tak to určitě nebude tak horký 😉 my máme po 1.MS a už jsme začali

kapunka
8. bře 2008

tak to držím palečky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂