Opět musíme začít od začátku

sluninka
2. únor 2008

Ahojte holky,
pročítala jsem spusty diskuzí a někam se znovu zapojit je těžký. Minulý týden mě bohužel "potkal" spontánní potrat, cca 5tt . Kamarádky na MK už mám, ale poohlížím se, jestli je tu někdo s podobnou, i když smutnou, zkušeností koho teď právě čeká vše od začátku, což je...chvilku počkat a pak hurá objevit zase ty kouzelný // 😵

Budu ráda za všechny příspěvky...

niikkyy
8. únor 2008

hele já bych jim to řekla,že at daj prasule!!tech daru jsem se bala 😅

sluninka
autor
8. únor 2008

😀 myslim,že opravdová musilka,ta naše má určitě lepší vkus 😀

niikkyy
8. únor 2008

ale je to dobrý,šaty přímo pro tebe Sluni 😀 ty ráda jednoduchost 😀 😀 😀 to sis mohla v nemocncici vzít andělíčka, 😀 😀 😅 a ty sexy podkolenky

sluninka
autor
8. únor 2008

nikyyyy....šmarjááá,nebláznui.já nechci aby mi ten můj nastávající utekl 😀

niikkyy
8. únor 2008

sluni ale byla bys originální 😀 😀 😀 ti půjčím pouta a neuteče 😀

sluninka
autor
8. únor 2008

niky...myslim,že by si poradil,on je koumák 😀

tanuki
8. únor 2008

a prakticky se to dělá jak? Kasička???

niikkyy
8. únor 2008

Sluni škoda 😀 😀

Tan ne dali nám to do obálek třeba k přáníčku 😉 ale můžeš pak udělat vybírání do střevíčku a taky ať manža pak vydraží podvazek 😉

sluninka
autor
8. únor 2008

bože,já mám snad z tý svatby už trému... 😀

niikkyy
8. únor 2008

sluni a počkej den před tím,to se zblázníš!!já prosila at me nekdo zabije 😀 😀 😀

niikkyy
8. únor 2008

jeste ve 2 ráno jsem dělala myrty a segra mi delala oboci,kosmetiku atd 😀 a rano v 6 jsem mela byt u kadernice,jeste ze je segra sikovna a kruhy pod ocima skryla,ale bylo šílený vedro,takže užasnej make up mi v 11 hodin začal stékat 😀 😀 😀 ono bylo v 11 hodin totiž 30 stupnu 😅

niikkyy
8. únor 2008

jo a v jednu ráno sms že nefunguje muzika 😀 😀 já myslela že me hrabne 😀 😀

sluninka
autor
8. únor 2008

😀 😀 jo tak to já čekám ty samý kecy 😀

tanuki
8. únor 2008

No máme se na co těšit 😀
Penízky jo.. ale vůči kamarádům je to takové trochu blbé, když jsou to studenti.. nepracující... 😅

niikkyy
8. únor 2008

já jsem šílenej stresák a nervák!! 😀 😅 a to se mi ráno v den svatby ztratil manža 😀 😀 byl naproti baráku u mojí mámy v obchodě na WC,trošku na něj padla tréma a zasedl tam záhod 😀 😀 😀

tanuki
8. únor 2008

Veru a ten podvazek si vyherce stahoval sám, nebo mu ho předal manža 😝 🙂

niikkyy
8. únor 2008

tan nesmíš brát ohled!!pokud se zeptaj co byste rádi,řekni jestli chcou at prispejou, 😉 a oni se samy rozhodou

niikkyy
8. únor 2008

no bud stahne manza a nebo výherce zaleží na tobe 😉 ale kamoska vydrazila za 2500 😉

sluninka
autor
8. únor 2008

žiši...no já taky určitě budu lítat na záchod,jak jsem nervózní,tak potřebuju na velkou 😀 se tam zbláznim 😀 to bude stresu 😀

tanuki
8. únor 2008

Tak jsem začala sepisovat, jen M. rodina je 20lidi, to je děsný 🙂

niikkyy
8. únor 2008

no já ráno byla naprosto v pohodě,manža lítal,ale pak to na mě padlo když mě táta vedl k Tomovi,já se rozklepala,a nepamatuju si obřad,nevím co říkali,já jen zaslechla Tomovo ANO a tak jsem se probrala,že asi taky něco mám říct,pak se při polibku Tom netrefil,dostala jsem jí nejdřív na bradu 😀 prstýnky nešli nasadit,klepali se ruce a pak nás drahoušek mládenec se Tomovi stočil pod nohy a ležel a mláil ho skoro mezi nohy 😀 😀 😀 oddávající se rozesmál a matrikářka musela odejít 😀 😀 😀

niikkyy
8. únor 2008

no my oběd měli taky JEN rodiný 😀 30 lidí!!jenže ja i Tom máme rozvedený rodiče-to byla taky komedie 😀 😅

niikkyy
8. únor 2008

no nic půjdu chrnět,jsem nějaká KO!!

Tak bobíci dobrou noc!!!!sladký sny!! 🙂

tanuki
8. únor 2008

dobrýýý ale co ten drahoušek mládenec? to jsem ěnjak nestihla 😅

niikkyy
8. únor 2008

no ten se Tomovi omotal kolem nohou 😀 😀 nebavilo ho stát asi,nudil se 😀 😀

sluninka
autor
8. únor 2008

Veru..brouky brou a PĚKNÝ SNÍKY.. 😵

tanuki
8. únor 2008

Sluni a mě ne jo? To si budu pamatovat 😝
Tak se zatím mějte kočky a žádný špatný sny!!!

sluninka
autor
8. únor 2008

tanu....počkéééééj,jsi neříkala,že jdeš taky 😀
ale samozřejmě i Tobě pěkný snííííkyyyyy 😵

tanuki
8. únor 2008

Aha 🙂 já myslela, že ty jdeš spát 😀 tak já pomalu jdu. Tak jsem začala sepisovat a dopočítala jsem se bezmála 100hostů, to je v pytli, to fakt nevím, komu neříct!!! ale zas do Jižních Čech se všem chtít nebude..

sluninka
autor
8. únor 2008

tanu... já to ještě nezačala sepisovat,ale očekávám více lidiček od přítele... já rodinu a pár kamarádů,kdybych měla pozvat všechny na který si vzpomenu, to bych musela být v jiný životní situaci 😀