• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

16. března 2017 
@turcice Evoušku, to je škoda. Ale hledej na tom i ta pozitiva. Třeba že mrška dorazila v termínu, že teď už se můžete snažit naplno a budeš mít zase o něco lepší pocit, že to není tak brzo. Tak držím pěstičky a šup do toho! :slight_smile:
19. črc 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes jsem byla na kontrolním ultrazvuku, vše ok, jeden folík měl 15,7 mm, tak prej na 9DC ukázkové :slight_smile:
19. črc 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@froka no tak to bude divoký víkend Kačenko že????No jak si psala,vidím i ta pozitiva že to prostě tělíčko ještě nepřijalo,cyklus je v pohodě a ten další měsíc už se obě budeme chlubit dvěmi čárkami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: je pravda že jsem možná i ráda ikdyž zklamaná malinko jsem ale takto to nebude až tak brzo a doufám že koncem dubna bude Amálka už na světě :slight_smile: :slight_smile:
19. črc 2012 v 16:47  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@turcice No tož uvidíme. Nechci na manžu tlačit, ale stejně si to pohlídám :slight_smile:
19. črc 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka to je jasné že se nebude na chlapy tlačit :slight_smile: :slight_smile: ale budou dělat příjemné věci přeci :wink:
19. črc 2012 v 17:10  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak kontrola dopadla dobře. Jen mě dr. zarazil, když řekl, že 3 měsíce od teď.. Dostala jsem recepty na listovku s tím, že to má jíst i přítel a zkusit to máme až potom, co ji spotřebujeme, protože spermie se tvoří 60 - 90 dní. Tak jsem si myslela, že už mám třetinu čekání za sebou a ono ne.
Taky mi řekl, že já můžu cokoli, jen přítel tu dobu nemá chodit do sauny a dělat si teplé vany. Akorát že jedeme na tu dovču, kde máme zaplacené v podstatě celotýdenní wellnes.. :unamused:

Tak uvidíme. Já jsem si trochu myslela na to, že v říjnu budu už na PN, protože začíná sezona bacilů a já se tomu v práci vůbec nevyhnu a chtěla jsem odejít co nejdřív. No, jsem z toho rozpačitá.. Ale dobré je, že už je tělo v pořádku. Jen ta MS nikde..
19. črc 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vám taky některé napsal dr. listovou i pro partnera? Chápu, že mimčo potřebuje dobrý základ od obou, akorát pochybuju, že to můj přítel bude jíst denně. Na tyhle věci celkem zapomíná... :sweat_smile:
19. črc 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulin 6 měsíců to je síla co? Jak jen to vydžet že? :unamused:
19. črc 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva518 já nedostala žádný recept jen mi řekl že si mám zajít do lékarny a koupit si listovku pro sebe a nejlépe i pro něj...nakonec jsem mu koupila vitamíny co podporují i spermio... měl horší výsledky a vitamíny užívá poctivě! až jsem sama překvapená. :slight_smile:
19. črc 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mě tak napadlo když se chceme snažit na prosinec tak bych tu listovku asi měla taky začít zobat có ? :confused:
19. črc 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva518 Musíš mu to míchat do kafe :wink:
19. črc 2012 v 18:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eva518 Ahoj, řekla bych, že manža má spermo nadprůměrně v pohodě, ale i tak zobe (na mou prosbu) vit. E, který je prý dobrý na pohyblivost spermií, přesněji řečeno transportuje kyslík k pohlavním orgánům, podporuje činnost hypofýzy, která podněcuje varlata k produkci semenné tekutiny a spermoušci jsou schopnější navázat na ženské vajíčko.
19. črc 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, kdy byste to viděli na ovulku, když jsem 9DC a dominantní folík má 15,7mm? Díky
19. črc 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva518 Listovka je taky dobrá na spermie, ale měl by to doplnit i jinými vitaminy.
19. črc 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska Ano, doporučuje se i pár měsíců před otěhotněním.
19. črc 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka Asi ukázkově na ten 14 dc :wink:
19. črc 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanilka31 Na netu jsem našla, že folík roste cca 2mm za den, tak to by mohla být ovu i klidně 11DC. Předpokládám, že ji poznám podle příznaků, ale i tohle mě zajímalo, protože pokud někdo příznaky nemá, tak by i tohle mohlo být dobré vodítko, jak vědět, kdy očekávat ovulaci.
19. črc 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolino Já jsem dostala recept na 10 mg listovku, kterou v lékárně bez předpisu neseženeš už po prvním nezdaru. Jedla jsem ji skoro 3 měsíce a k tomu Femibion 800. Je pravda, že díky tomu Femibionu jsem neměla (ťuk ťuk"!!) už víc než půl roku opar a to na ně trpím docela dost...
Tuhle kombinaci jím teď zase už skoro měsíc, protože nevím, jestli moje tělo umí dobře zpracovat samotnou kys.listovou a femibion obsahuje látku, která ji pomáhá štěpit. A je pravda, že to druhé těhotenství jsem nebyla ani nachlazená.

Když svému dr.řekneš, tak ti ji napíše. Je to běžné a pokud máš za sebou potrat, tak tím tuplem bych ji chtěla. Takovou dávku v jedné tabletě totiž běžně neseženeš.
19. črc 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka Jejda, to nevím. Já jsem tohle zatím neřešila, ale logicky by se to mělo spočítat podle délky cyklu, ne? A ty si i měříš teplotu, ne?
19. črc 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska Určitě tím nic nepokazíš. Já jsem poprvé koupila jenom listovku s vit.skupiny B, ale podruhé jsem už měla listovku od dr. jak jsem psala před chvilkou.
19. črc 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva518 TAK TO JSEM VŮBEC NETUŠILA, MOC DĚKUJI ZA INFO URČITĚ SE NA TO POPTÁM, JÁ PRÁVĚ JEN TEN FEMIBION UŽÍVÁM A JSEM SI ŘÍKALA ,ŽE BYCH PŘEŠLA ZPĚT NA OBYČEJNOU LISTOVKU PROTOŽE STEJNĚ SE FURT NEDAŘÍ OTĚHOTNĚT ,ALE MÁM JEŠTĚ NA VÍC JAK MĚSÍC ZÁSOBY A TO DO TÉ DOBY PŮJDU K MUDR. TAK SE HO POPTÁM.
19. črc 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanilka31 No, je pravda, že tím, že mu čerstvá zelenina a ovoce (většina) nedělá dobře a jí ji proto málo, měl by nějaký mix vitamínů jíst. Akorát on není zastáncem potravinových doplňků, snaží se to dohnat tím, co mu nedělá zle - jí mrkvové saláty, banány, poměranče, občas hlávkový nebo okurkový salát... Ach jo. A nevíš, co bych mu mohla koupit? Je toho v lékárně tolik..
19. črc 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva518 no já ji mám ještě doma a tak jsem si na ni vzpomněla že by to bylo příhodné nějak nastartovat ten organismus... a dobaštit jí.. koupila jsem si kyselinu listovou plus - a asi ji začnu zobat... Ještě mam doma utrogestan, ten sem taky brávala, ale teď nevím co s ním mám ho tady hromadu...Možná bude dobré zavolat dr jestli mi ho doporučí v druhé fazy cyklu dozobat :slight_smile: já totiž nevím jestli se ten utráč muže jen tak jak se mi zlibí ,,na podporu"
19. črc 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolino Jsem se ptala na to, jestli to už není moc - femibion a ta koňská dávka listovky, ale bylo mi řečeno několika dr., že tělo si vezme kolik potřebuje a to, co nepotřebuje vyloučí.
19. črc 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fykyska Já jsem měla utrogestan taky, ale teď ho brát nebudu. Mrkni na příbalový leták, tak je napsané, že je to i na srovnání cyklu, tak uvidíš. Mě ho dr.nasadil pro jistotu kvůli tomu prvnímu nepodařenému pokusu.
19. črc 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes jsem byla take na kontrole tyden po kyretazi pro MA v 10+6tt. Dr. rikal, ze je vse v poradku a muzeme se zacit snazit jiz koncem zari :wink: .Ptala jsem se ho na nejake pripravky, aby se deloha dala rychle do kupy(treba wobenzym atd.), ale doporucil mi pouze kys.listovou, tak jsem dnes vlitla do lekarny a koupila jsem zasobu na tri mesice a k tomu jeste kontryhelovy caj :wink: a to by bylo aby nebylo :slight_smile: :slight_smile:. Uz je mi lepe, zitra mam ukoncenou PN a privazim si synovce na prazdniny, tak se na nej moc tesim. Vcera mi volal a rikal, jeste dva dny se vyspinkam a jedu za tebou :slight_smile: :slight_smile:, kulihrasek malinkej.......
19. črc 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@froka já si taky mslím že by mohla být ovulka dříve :slight_smile:
19. črc 2012 v 19:49  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice Chápu, že tě to mrzí, ale nic není ztracené. Aspoň nebudeš mít obavy, že se to stalo brzy. Teď máte prostor pro to udělat maximum :wink:
19. črc 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva518 no zkusím mu cinknout - cyklus se mi tedka srovnal a maká jak svycarske hodinky 29 :sunglasses: až se sama divím - :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek