Snažilky 40+

miranel
5. led 2014

V r. 2007 jsem podstoupila IVF, neuspěšně :( S tehdejším partnerem jsme se chvíli potom rozešli a já se snažila nemyslet na to jak mi chybí dítě. V r. 2011 jsem se vdala za fajn chlapa, který má, teď již 11 letého kluka. Já, abych nemyslela na to, že nemám vlastní dítě, jsem se dala na studium na VŠ. Před nějakou dobou (sestra porodila krásnou holčičku) přišlo k debatě: mít či nemít ještě dítě? Nejsem na to už moc stará? Moc bych ho chtěla, ale se toho i trochu bojím, budu mít koncem ledna 41. S manželem jsme se dali na snažení, ale přirozeně, tak to necháme na přírodě, jestli to vyjde nebo ne 🙂

tammm
6. lis 2016

@musichetta taky by mě zajímala zkušenost s centrem.

martasl
6. lis 2016

@winter neboj,určitě bude vše ok.dělala sis ještě další těhu test?nebo si zajdi na krev 😉

xyrina
6. lis 2016

@winter Držím palce 🙂.

winter
7. lis 2016

Dnes ráno teplota 37,1 zatím jsem nezačala špinit ani nic jiného. Včera odpoledne druhý TT a druhá čárka trošinku silnější než v sobotu.
@martasl Těhu jsem určitě 😉 , jen mám strach, aby se embryjko udrželo a neodešlo s MS... Minule jsem volala na gyndu celá šťastná, že mám pozitivní TT a za pár hodin bylo po všem. Teď se mnou dr. stejně nic neudělá, musím čekat. Ale zase je to povzbuzení pro všechny ostatní, že zadařit se opravdu může. Nám se poprvé zadařilo po 10 měsících snažení a teď přesně po roce. 😉

marlah
7. lis 2016

@winter Ahoj, moc bych ti přála, aby bylo všechno v pořádku a mimi se u tebe pěkně zabydlelo. 🙂 Moc ti držím palce. Další rady jsou zbytečné.... Známe to všechny, být v klidu - což nejde, odpočívat - to je jasný, být pozitivní - se snažíme pořád. Drž se!

emisekkk
7. lis 2016

@winter gratuluju a držím palce.Přiznám se, že mne myšlenka na mimi už opustila.

martasl
9. lis 2016

@winter jasně,prostě to musíme nechat na přírodě,ale moc moc ti přeju,ať je vše ok a čárka sílí a hcg krásně roste.ať je miminko u tebe spokojené a jako v bavlnce 😉

martasl
9. lis 2016

@emisekkk a pročpak??

tammm
9. lis 2016

@emisekkk to i jde? Kolem mě je čímdál víc miminek a o to víc to mrzí.Většina je ale o deset let mladší 🙂

emisekkk
9. lis 2016

@martasl
@tammm no asi to jde,aby člověka přešla myšlenka na další dítě.....asi se dostaneš do určitého bodu a pak to přejde. Já mam 3 děti,chteli jsme moc další,ale 2xse to nepovedlo, umělé oplodnění nechceme,mimo to teď už mi bude 44 let. Takže jsem se smířila s tím že takto to má být a musím říct,ze jsem fakt v tomto směru smířená....ale trvalo to.

winter
9. lis 2016

Dnes ráno jsem si udělala další TT a druhá čárka už pěkně zesílila 😉 Tak doufám, že by to mohlo vyjít. Zatím ale nejásám, bojím se všech těch odběrů a screeningů na vývojové vady, které mě čekají. 😠

winter
9. lis 2016

Jinak : pokud to vyjde, budu rodit ve 43 letech 😀

anaj45
9. lis 2016

@winter gratuluju , snad bude všecko OK,, 🙂

kolibricek36
9. lis 2016

@winter i tak je to zázrak - gratuluju
jinak já mám ted vyčkávací období - jestli MS nedojde budu štastná

anaj45
9. lis 2016

četly jste holky někdy o Jonášově metodě početí?? co na to říkáte??

peta73
9. lis 2016

@winter Moc gratuluji a přeji, ať probíhá vše bez problémů 🙂. Jinak my po 9 měsících neúspěchu plánujeme začít v prosinci stimulovat na ivf. Pokud by to vyšlo, tak budu rodit ještě o rok později, než ty 😲.

martasl
9. lis 2016

@emisekkk chápu tě,ale chce to asi hodně sil dospět k takovému rozhodnutí.škoda,že to nevyšlo,ale nejde se trápit a stresovat do nekonečna,tedy do možnosti mít ještě dítě.já to taky nechci dlouho hrotit,maximálně do 42,pak ne.prostě buď se na nás ještě usměje štěstí a podaří se přirozeně nebo ne,holt nemůžeme mít vše,co chceme.naštěstí ty i já už nějaká dítka máme 😉

martasl
9. lis 2016

@winter super,tak tfuj tfuj tfuj.....ke šťastnému porodu 😉

soyevita
9. lis 2016

@winter Já jsem rodila 2měsíce před 43.narozeninami.Všechny testy mi vyšly dobře,tak jsem plodovku odmítla.Prostě jsem věřila,že mimi bude zdravé.I můj gynekolog mi řekl,že on by v mém případě odběr nepodstupoval,jiný názor ale měli na genetice....
Přeji Ti,aby jsi k svým 43.narozeninám dostala ten nejkrásnější dárek 🙂

marlah
9. lis 2016

@winter VELKÁ GRATULACE. NÁDHERA!!

tammm
9. lis 2016

@anaj45 mě ty jeho dny nevychazí

anaj45
9. lis 2016

@tammm , on psal, nebo někdo, že se to může povést i třeba v době menses,

,

tammm
9. lis 2016

@anaj45 tak proto se mě nedaří 🙂 sranda

anaj45
9. lis 2016

@tammm tak já když jsemt o před 14 dny objevila, tak mi to vubec nevycházelo, v době, kdy bych měla být plodná jsem měla mít menses,, jsem si říkala, že je to kravina, pak jsem to náhodnou poprvé dostala o 14 dní dříve,, tak ted , když podle Jonášovi metody mám plodný termín tak uvidíme jak to dopadne, 🙂 víte jak to je, naděje umírá poslední , ne že bych tomu skálopevně věřila,,

emisekkk
9. lis 2016

@martasl já jsem naposledy byla těhu letos na jaře - všechno vypadalo super, srdíčko bylo a v 10 tt zamlklé těhu....rodila bych přesně na mé 44 narozky. No tak nebudu, no 😒 . Prostě to tak mělo být, už se tím nechci trápit. Tobě držím palce.

winter
9. lis 2016

@anaj45 Taky jsem to studovala a na mě to teda žádný vliv nemělo. Prostě mi ovulka nevycházela do těch jeho dní. Dívala jsem se na to i těď a otěhotněla jsem úplně mimo jeho termín. 😀

winter
9. lis 2016

@emisekkk Toho se právě bojím, abych teď nebyla natěšená a za pár týdnů konec... ☹ Strach velký...

xmonikax73
9. lis 2016

@winter Mooooc držím palce a ať všechno dobře dopadne!!!!! 🙂

emisekkk
9. lis 2016

@winter no právě,ja byla přesvědčena,ze to klapne,bricho jak hrom,zvracela jsem,srdicko bylo-no a pak.... držím palce,at dopadnes lip

xyrina
9. lis 2016

@anaj45 U mě to neklaplo. Měla jsem 2x téměř shodné dny s ovulaci. Takže za mě - nefunguje to ☹