• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi od půl roku a více

25. dubna 2013 
milin a co prace?
shanis? a co bys vlastne chtela delat? co jsi studovala?
15. říj 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milin:stres v práci nemám a vitamány-beru jenom kysel.listovou,jina fakt nic.Bráchova přítelkyně je zdravotní sestra v nemocnici tak semnou pojede do nemocnce a vezme mi krev a dáme to laboratoře a asi na žloutenku a i těhu,když už tam pojedu tak na vše. :wink:
15. říj 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andreasku tak praci shanim porad.Vcera jsem byla domluvena s jednou pani na pohovor.Vubec nevim oc by se jednalo.Vzdy byla do tel. strucna.Ale vcera se na me vykaslala.Rekla ze nema cas a ze mi zavola.Tak si myslim ze uz nezavola.Dnes mi ma tez zavolat nejaka pani na praci tak skusim pockat do obeda a zavolam ji.
Tady je to s praci marny, nic tu neni.Ja mam jen zakladku.Studoval jsem zdravku, mam za sebou tri roky.A pak jsem musela odejit. :slight_smile:
15. říj 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zando to mas fajn, ze mas zdravotnika v rodine :wink:
sestrenice a teta toma jsou doktorky, ale bohuzel na morave, ale nekdy je dobra rada i po telefonu.. :slight_smile:
aha.. no a nechces si zdravku dodelat? abys mela maturitu?
15. říj 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andreasku ne, do skoly bych se uz nikdy nevratila.Chtela bych si udelat nejaky kurz, ale bez penez to taky nejak nejde.Prace je tu mizerna.Bud jen na nocni a to tezka prace, nebo delat kratky dlouhy tyden 12 ranni a nocni.Do hospody jit nechci delat to by se memu priteli moc nelibilo takze tak jedine nejakou prodavacku coz by mi nevadilo, ale zase tu nic neni.Je to fakt na obeseni :frowning2: :slight_smile:
15. říj 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm.. :frowning2:
a prace z domova je na prd vid?
no a sama treba neumis neco, ze bys podnikala?
ale treba nejaka kavarnicka, ne hospoda, by nemusela byt spatna, ne? :wink:
a stehovat se kvuli praci asi nechcete, co?
to vis, tady v praze neni problem..
a vzdelani si take doplnuji.. jsem na vejsce ve druhaku.. ale da se to..
pracuji jako asistentka.. a je to tu docela fajn..
a co te bavi? napada me rekvalifikace.. je jich spousta.. :slight_smile:
15. říj 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nejsou nejak drahe..
ale mozna bych popremyslela jeste o te skolicce.. ale chapu to.. pokud uz nechces..
15. říj 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ja bych brala manikuru a masaze a potom jeste solarko.Mame velky barak i kdyz na male vesnici, ale verim tomu ze by se lidi naucily chodit.Ale bohuzel vse stoji mnoho penez a ty nejak nejsou. Je to strasny byt bez prace.Ja bych pracovala, ale kdyz neni kde!
Tu skolu uz fakt nee.Ja ji nesnasela co jsem prisla do prvni tridy.Bohuzel mam k ni absolutni averzi.Nesnasim ji!Bohuzel je to tak.Rada bych se neco naucila noveho, ale z vlastni vule a to co chci a ne ze me bude nekdo nutit do neceho co mi k v zivote bude na prd. :slight_smile:
15. říj 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau zeny, ja bych sla do skoly hnedka....
uz mam i vybrano...ale stoji to 300tisic :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martek tak to musi byt super skola :slight_smile: co jsi si vybrala ze to stoji tolik penez :slight_smile:
15. říj 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi vzali krev na tu žloutenku a dala jsem si rovnou vzít i na těhu.Těhu budu vědět dneska a žloutenku zítra a nebo po neděli-mají prý moc žloutenek a nestíhají :frowning2: .Tak mi držte palce at jsem raději těhu :slight_smile:
15. říj 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
milin...to je MBA, neboli Master of Bussines Administration :sunglasses: :sunglasses:
neboli mezinarodne uznavany vysokoskolsky titul :sunglasses:
pac Ing. je mi ve svete na prd :rolling_eyes:
15. říj 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Martek tak ti preji mnoha stesti.A kdypak delas na tu skolu prijimacky.Nebo to uz se nedela.Nejak se v tom neorientuji :slight_smile:

Zando myslim na tebe a drzim palecky :wink:
15. říj 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
stesti treba neni, potreba jsou ty penize :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
martek ing ti urcite neni ve svete naprd si myslim..
ja studuju ujak.. to me stoji 48 rocne.. :unamused:
15. říj 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
andri, jenze MBA je lepsejsi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
jaky studujes obor?
15. říj 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
martek to jo, souhlas..
ale hodne vysek uz dnes tento titul umoznuje..
ja delam socialni a masovou komunikaci..
15. říj 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako misto Ing: to myslim, ze ne..... musis byt Ing., abys mohal mit MBA :wink:
jeste tak sehnat tech 300litru :pensive: :rolling_eyes: :grinning:

ty jo, super obor! fakt....zavidim :wink:
15. říj 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to myslela martek tak, ze pokud studujes skolu sokromou v cr, ze snad nabizeji tituly MBA hned ne?
nebo musis udelat inga a jit az pak na MBA? ja covece nevim.. :slight_smile:
ja jsem zatim na bakalarskym ve druhaku.. :slight_smile:
15. říj 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to teda taky nevim.....
na VUT musis mit napred Ing, pak az MBA....ale to je jedno, stejne nemam prachyyyy :angry:
15. říj 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a platit to na casti po semestru? :slight_smile:
15. říj 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo, muzu na dve splatky, takze 2x150tisic :grinning:

vis, to je spis muj sen, nez realny plan :wink:
15. říj 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne, chapu.. je to hodne penez.. a v dnesni dobe clovek spis clovek kouka po bydleni vid.. je to vsechno tak drahe.. :angry:
15. říj 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bydleni mame dobry....jenze na hypoteku, takze asi tak :pensive:
15. říj 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ma dnes temer kazdy, ono to snad ani nijak nejde..
my zatim bydlime u babicky pritele v baracku nahore..
15. říj 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak těhu nejsem podle krve a to je myslím 100%-krev se snad mílit nemůže i když jsem tady četla že jí řekli že není a že nakonec byla,ale to je asi náhoda.
Takže nás čeká další snažení :slight_smile:
A jakpak se má Jennifer?
15. říj 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za gratulace. Koukejte se snažit, ať vám už taky můžu gratulovat. Zatím se snažím moc neradovat, uvidíme, až co řekne dr. Pak to teprve bude oficiální. :slight_smile:

Andrea: Snažili jsme se od začátku ledna 2008, povedlo se to devátý cyklus. :wink: Asi před dvěma měsíci jsem užívala Femigard a Calibrum Baby Plan, ale teď nic. První měsíce snažení jsem po ovulce brala listovku, ale pak toho nechala, nemělo to smysl. Začala jsem ji brát zase až teď co mám //. :wink: Jinak trošku si myslím, že u mě zabralo to, že jsem na to přestala tolik myslet. Objednala jsem se k dr. a začala studovat věci o IVF apod. Asi se moje tělo leklo, co všechno by mělo absolvovat. Prostě jsem si řekla, že už jsem stejně objednaná k dr. a tak je jedno, jestli se to teď podaří nebo ne. A ono to vyšlo. :dizzy_face: Taky jsem několik měsíců měřila BT, takže jsem přesně věděla, kdy je ovulka a mohli jsme se snažit v tu správnou dobu. (Tímto děkuji koníkářce Len.)
Žloutenka je pěkná svině! Věř, že to bude v pohodě. Pokud by nedejbože nebylo a chtěla bys víc informací, mrkni do tématu Listopad 2006. Pokud si dobře pamatuju, tak manžel Ivet ji měl a dokonce myslím, že nějak v tý době otěhotněla. Určitě by ti to popsala v detailech. Věřím, že to ale bude v pohodě. :slight_smile:

Zanda: to je mi líto. :frowning2: V každém případě mazej k dr. Něco za tím být musí, když je ti pořád tak zle. Moc bych ti přála, aby to bylo těhu. :wink: Už máš výsledky?

Martek: K té škole, já mám Mgr., před časem jsem taky uvažovala o MBA. Penízky by snad nebyly problém. Ale nakonec jsem do toho nešla, v mojí práci by to byl fajn prestižní titul, ale nějak už se mi nechtělo učit. Andrej: nestuduješ náhodou školu Komenského v Praze? Jestli jo, tak ségra studovala stejný obor.

Milin: teda kdybys měla kurz manikérky nebo masérky, tak se hlásím jako první zákazník. :grinning: Myslím, že by to stálo za to, se po takovém kurzu poptat. Tyhle služby dneska využívá strašně moc lidí. A když to umíš a máš dobrý ceny, máš vyhráno. U nás v marketech schánějí prodavačky pořád. A to máme jen 10 tis. obyvatel. Neříkej mi, že někde v okolí nemáte nějaký Lidl, Kaufland, Billu nebo tak něco. Tam schání zaměstnance pořád. Doufám, že brzo něco najdeš. :slight_smile:
15. říj 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zando, takze hcg 0?????
tak supky do noveho kola :wink:
15. říj 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zando: jé než jsem to dopsala, tak mám odpověď. Holka já ti to tak přála. :frowning2: :frowning2: Už jsem se těšila, jak se spolu přesuneme do červnovek. Vážně mě to moc mrzí, bylo to u tebe tak nadějné. :frowning2: Hlavně nevěš hlavu, jednou se to určitě povede. :slight_smile: Jak dlouho se vlastně snažíte?
15. říj 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martek:hcg prý bylo mín jak 1.
jenn:no snažíme se asi rok,tak jsem si začala taky měřit teplotu a uvidíme.tedka mám každý den stejnou(měřila sis jí normálka pod paží?)No prostě se bud soustředit na svatební přípravy a uvidíme.Ráda bych se s tebou přesunula do června :slight_smile:
15. říj 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek