• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky po třicítce, přidejte se.

24. dubna 2013 
@barakara no,tenhle cyklus zkusim teda měřit a ovu testy počkaj.Musim si to měření bazál.teploty ještě nastudovat :wink:
no,ještě že rozumiám aspoň svýmu čípku,jinak bych žila v bláhový naději,že třeba těhu jsem.Takhle vím,že nejsem a že mě blázní cyklus :unamused:
14. bře 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra,furt jen špinim,ted teda zase vůbec,se z toho fakt pos... :rolling_eyes: půjdu příští týden k mudrovi,tohle mě fakt točí!Si ještě na starý kolena místo těhu vykouzlim ňákou cystu :grinning: ach jooooo!!!
14. bře 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děkuji :slight_smile: Super, zrovna řešíte to samé co já...nepravidelnou MS, ovulaci, hleny a tááák :grinning: Počítám, že ovulaci mám právě dnes, včera, zítra :sweat_smile: nebo tak nějak. Minulý měsíc jsem měla cyklus dokonce 23 dní :confounded: Minulý čtvrtek byl přítel na spermiogramu a do konce března by měly být výsledky, tak s tím pak naklušu k dr.
Jo a podle čípku nepoznám vůbec nic :sweat_smile:
14. bře 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 já když jsem měla pravidelnou MS tak mi nikdy nezačínala špiněním, ale ráno rovnou naplno. A teď? Začíná špiněním a ještě kdy se jí zachce :angry:
14. bře 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija no já už jsem dneska 32DC,ale měla jsem už i 36DC,ale tohle dlouhý špinění je na budku(už od pátka)v pátek jsem to měla dostat.No jo no,prostě cesta k mimi je u mě klikatá,tak co se dá dělat :slight_smile: hlavně věřit,že se zadaří :wink: já dřív taky špinila tak hodinu a pak šup,5 denní krvavej nášup a teď?Prd :grinning:
14. bře 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 tak třeba si to MS rozmyslí a zase nenápadně odtáhne :wink: Však ještě počkej :slight_smile:
14. bře 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija jj,ještě jí dám šanci,ale ať si mě příště nepřeje a už si nedovolí mě ani zabouchat na dveře!!! :angry: aspoň na dalších 9 měsíců :grinning:
14. bře 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 tak to bych si přála taky :slight_smile:
14. bře 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 a test si udelat myslis, ze je uplne od veci?
14. bře 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija koukam ze s tou neparvidelnou ms si tu muzem vsichni podat ruce. 23 dni to je taky dobry.
A jak dlouho se snazite? Promin, jestli si to tady psala a ja to prehledla.
My jdem k doktorovi pristi tyden, teda manzel o tom zatim nevi, ze de taky:slight_smile: tak em zajima po jak dlouhe dobe Vam udelali ten spermiogram.
14. bře 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara nám řekl doktor už v listopadu,že jak budem chtít,napíše nám doporučení na spermiogram,u nás třicítek s tím už žádný caviky dělat nebudou :wink:
ty jo test....nechám to ještě do středy,ale myslim,že to budou určutě vyhozený peníze :wink:
14. bře 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 jee ja bych ti prala aby nebyly.
Mno ja nejsem v Cechach, ale v UK a prijde mi, ze tady to berou jinak. Budu muset lhat, ze se snazime uz rok a pul jinak mi zadny test neudelaj.
14. bře 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara my byli venku, jsem tady až teď. My se snažíme od srpna, spíš tomu dáváme volný průběh, a doktor mi jen dal kontakt na doktora kzerý to spermio dělá a tam jsme vyplázli pětikilo a šli :wink:
14. bře 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara jo tááák,vy žijete s manžou v cizině,no tak tam to bude asi jiné.Jak jsem byla předtím v té diskuzi,tak tam byla jedna holčina z Londýna.Už je taky těhulka :slight_smile: Jsi zlatá,bylo by to asi jak z červený knihovny,ale v tomhle případě na zázraky nevěřim :slight_smile:
@lucija no kdyby vám dal mudr doporučení,mělo by to být zadarmo,ale pětikilo není tak strašný :slight_smile: hlavně ať jsou testy na výbornou :wink:
14. bře 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 No na výbornou nebudou, to vím už dopředu, mě stačí když budou ucházející :sweat_smile: Aby to holt stačilo k tomu vytouženému :dizzy_face:
14. bře 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija ucházející je pořád ok,takže ať jsou prostě ucházejíce ok :grinning:
14. bře 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija tak to no petikilo to mi prijde celkem dost, tak preju aby ty testy vysly dobre.
14. bře 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 z cerveny knihovny jo?!:slight_smile: to nevim ale urcite by to bylo super!
no presne tam bydlime, doktori sou tady absolutne nedosazitelny a dostat se ke gynekologovi je nadlidskej vykon, treba moje kolegyne u nej az do 32 nebyla a nevedela kdo to je:slight_smile:
14. bře 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara fakt?já jsem jen slyšela,že v UK ale i jinde v cizině dokud nejsi ve 3.měsíci,tak těhotenství neberou vážně(asi pro ta různá rizika),ale jen jsem to slyšela,takže to může být jedna paní povídala :slight_smile:
14. bře 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 mno asi to pravda bude, popravde ja tehotna jeste nebyla takze muzu rict jen o kamaradkach tu. Ale prave ta jedna kamaradka ma ted tady rodit a byla vsehovsudy trikrat u doktora, tak nevim jestli to je normalni. Me ted psala prave ta kamaradka, jak je podruhe tehotna zas v Cechach, ze lita po doktorech, tak nevim s cim, kdyz psala, ze je vse v poradku.
14. bře 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara Že by zubař, obvoďák, testy na cukrovku? To jsou tak jediný co si pamatuju, jo ještě ekg :slight_smile: To jsem teda ráda, že tady se starají doktoři víc :dizzy_face: I když zase jak kteří, že... :unamused:
14. bře 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a děkuji vám za držení palců, snad to k něčemu bude...jsem zvědavá co pak bude doktor dělat. Já mám jen jeden vejcovod po mimoděložním těhotenství, nepravidelnou ms, spermio nebudou nic extra, jen doufám, že to nebude úplná katastrofa :frowning2:
14. bře 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara no jo,tady se lítá po doktorech v těhu hodně,prototo mě docela štve,že si pořád lidi na doktory stěžujou.Vím že není doktor jako doktor,ale máme možnost výběru a to to taky není všude samozdřejmost :wink:
@lucija neboj,nebude,dopadne to dobře :wink:
14. bře 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 máš recht a snad ho budeš mít i v mém případě :slight_smile: Tak draka už mám v posteli, chlapa na pivu, pes spí, bože to je klid :dizzy_face:
14. bře 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija neboj to vis, ze nebude. I s jednim vejcovodem dou delat divy:slight_smile: Moje sestra ma to same, jeden vejcovod po mimo, ale deti teda jeste nema, ale to neznamena, ze nemuze. Byla sem u toho kdyz ji doktor tvrdil, ze to jde.
Jinak ty se mas, ze ma stakovej klidek, ja tady chlapa mam, ale nekdy bych taky rada byla sama:slight_smile: ale on je furt doma!
@lera1 mas pravdu, mam na to stejny nazor. Ja tady byla zatim jen u zubare a to byl soukromy, stalo to ohromny penize, udelal to pekne, ale taky sem to pekne zacalovala a pak na testech kvuli rakovine delozniho cipku, ktery sou zdarma kazde tri roky.
14. bře 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holči,tak myslím,že dnesk už konečně můžu počítat 1DC,sice je ta krev pořád hodně tmaváa,ale špinění už to neni,tak doufám,že si to tělo zase nerozmyslí :slight_smile: Uff,byl to boj,tenhle měsíc si zajdu alespoň na tu krev a budu měřit BT :slight_smile:
15. bře 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ránko :slight_smile:

@lera1 Tak hlavně že už víš na čem jsi :wink:
@barakara Já mám jeden vejcovod už asi od dvaceti, takže i s tím jedním jsem otěhotněla :slight_smile: Ale celou dobu jsem si myslela, že je problém ve mě, no asi nebyl :sweat_smile: Ale teď už zase může být všechno jinak. Jak říkám, nebudu předbíhat, počáme, uvidíme :slight_smile:
15. bře 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija no že to dostanu,to mě bylo jasný,jen jsem netušila kdy,tak už to konečně vim :slight_smile:
jasně,už se to brzo dovíš,navíc to určitě budou dobré zprávy :wink: jak dlouho se prosím Tě čeká na výsledky spermoušků? :slight_smile:
15. bře 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 sestra říkala kolem deseti dnů, jenže my jsme se trefili tak, že jsme byli ve čtvrtek a od pondělka má doktor dovolenou týden, takže o to se to prodlouží :unamused:
15. bře 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak já mám těhu ještě docela čerstvý, takže v tom prvním trimestru se chodí do poradny každý měsíc a nosí se tam moč, zváží tě. měří tlak a měří se výška dělohy ( jestli přiměřeně roste) a některý doktor dělá utz kvůli srdeční akci a kontroluje čípek. To ale každý nedělá v každé poradně. Potom do toho jsou odběry krve na zjištění vývojových vad a jiných nemocí, test na cukrovku a ono to pak vypadá, že jsi pořád u doktora :grinning: No a pak v druhý půlce těhu chodíš do poradny častěji a na konci každý týden+ na natáčení monitorů. :pensive: Jo a mezitím kdo chce, tak se chodí na 4D ultrazvuky apod. :wink: Mě teda ta péče i časté navštěvování doktorů vyhovovalo a měla jsem pocit, že jsem pořád sledovaná já i mimi :sunglasses:

My co jsme byli na spermiu, tak jsme taky platili myslím pětikilo, ale výsledky jsme měli hned do hodiny. :wink: A dokonce nám i pan doktor ukázal spermouše pod mikroskopem a to byl taky hezký zážitek. :dizzy_face:
15. bře 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek