Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

dckami
11. pro 2008

Romco,
myslím, žes to vzala za správný konec s těmi nákupy. Ale úvahy na adopci 😕 , na to je snad brzo, myslím, že v CARu to jistě pomohou.... Já teda adopci nezavrhuji, to teda ne,a le přece jenom je něco jiného mít biologicky svoje dítě 🙂 .

monajs
11. pro 2008

Ročo,to štěně bude paráda.Alespoň přijdete na jiné myšlenky. My se doma už ani nemilujeme ☹ Já nějak vůbec nemůžu.Chudák manžel,nesmí na mě ani šáhnout.Skoro dostávám hysterické záchvaty.Když už teda jo,tak se musím přemáhat. 😒 Ale nemám na to ani pomyšlení.Asi se zbytečně pořád stersuju.Jela bych na dovču,ale to zase nejsou penízky,protože tohle všechno stálo majlan.Takže pořád dokola... 😖

romcca
11. pro 2008

Je to asi tím, jak různě na diskusích čtu ty smutné příběhy...
Já vím že se vlastně nic neděje, snažíme se od srpna a teda, že bychom opravdu makali 😀 se říct nedá. Dovolená taky nepřipadá v úvahu, protože jsme se letos finančně vyšťavili svatbou.
S pejskem se budeme aspoň víc hýbat. Snad to zvládneme.

monajs
11. pro 2008

Určitě to zvládnete! 😉 A s pejskem bude všechno veselejší,uvidíš. 😀

dckami
11. pro 2008

Jakého pejska si pořítíte?

romcca
11. pro 2008
dckami
11. pro 2008

jéé, ten je krásnej, ale rozhodně k baráku a ne do bytu. Brácha má bígla, všichni ho milujeme, ale je z něj hroznej čurbes, on nemá chlupy,ale takové štětiny a když jsou u nás, tak je to všude. Nejde to ani vyluxovat, jak je pes v bytě a ne na zahradě, tak líná celoročně 😖 . Ale je jako člen rodiny...

monajs
11. pro 2008

Ten je fakt ÚŽASNÝ 😀 to se teda budete mít.. 😉

romcca
11. pro 2008

My máme domeček se zahrádkou, takže samozřejmě jako malinké štěňátko ho v únoru nevyhodíme do boudy, to by zmrzlo, ale přes léto bych ho chtěla učit a na zimu už venku. Ale takových bylo, co to říkalo a pak s nimi pes v posteli 😀 Doufám že vytrváme.

monajs
11. pro 2008

Jo jo,to bude těžké.My máme vlčáka( 5 let).Postavili jsme mu obrovský kotec,velikou boudu.První dvě noci měl spát ve sklepě(bylo to v květnu) ale spal s náma v posteli.Pěkně uprostřed a hlavu na polštářku.Ani jednou nekníkl,potvora.A potom manža zavelel a od té doby spal venku,ale bylo to drsné.Skoro týden naříkal.Chce to fakt pevné nervy 😉

romcca
11. pro 2008

Jo jenže 2 měsíční štěňátko v zimě v únoru venku fakt být nemůže. Už jsem vymyslela, kde bude mít pelíšek. Abychom ho měli na očích, každpádně v místnosti je dlažba (pro případ "nehody") která jde lehko vytřít, a je to blízko jak z ložnice, tak z obýváku a kuchyně. Stejně si myslím, že s námi nakonec skončí doma. Ale chci to aspoň zkusit, minimálně přes den pak bude venku až bude větší (když budeme v práci).

monajs
11. pro 2008

To je jasné,že takový prcek nemůže být venku. Ale že s váma skončí doma,tomu bych i věřila.Kdyby nebylo manžela a sama vím,že vlčák doma- tak bydlí snáma. 😉

romcca
11. pro 2008

To nevadí. Já mám pejsky ráda, my jsme vždycky měli psy, manžel je bohužel z paneláku a u něj nevím, jestli úplně ví, do čeho jde. Snad to zvládneme a přestaneme myslet na chvíli jen na mimčo, určitě nám to pomůže oběma, snad se zklidníme.

monajs
11. pro 2008

Docela ti závidímTaky bych chtěla ještě jednoho pejska,nebo aspoň kočičku,ale manžel je neoblomný.Prý toho máme doma dost 😉 - máme 2 hady,rybičky,psa a v jezírku asi 10 koi kaprů a 4 jesetery.Tak už nic nechce 😉

romcca
11. pro 2008

Tak to vám chybí doma snad už jen tarantule ! 😀

monajs
11. pro 2008

nestraš.tyhle potvory fakt nesnáším..

romcca
11. pro 2008

Já mám fobii z pavouků, což je v baráku fakt lahůdka, manžel byl pasován na dvorního vyhaněče. 😝

monajs
11. pro 2008

já nechodím ani do sklepa.minule jsem byla pro brambory a málem mě trefilo.na jedné seděla OBLUDA.Jak to,že v zimě nespí? 😠 Už tam odmítám chodit.Na baráku jsou fakt všude 😠 😠

dckami
11. pro 2008

Koukám, že máme hodně společného - také mám fobii z pavouků. 😠

My zatím doma žádné zvířátko nemáme, ale myslím,že nás brzo nějaké čeká - vidím to ale na křečka, andulku atd. Bydlíme v bytě 3+1, tak žádné velké zvířátko nepřichází v úvahu. Naši měli 15 let suchozemskou želvu, ta nám letos umřela 😢 , babička má andulku,, brácha psa. My máme Elišku 😀 😀 😀 .

romcca
11. pro 2008

My naštěstí ani sklep nemáme. Ale netuším, kudy k nám chodí, ale vegetí u nás a navštěvují nás zásadně ty nejvypasenější kousky 🙄 Když jsem byla malá, tak ve sklepě babičky (byla to taková díra do země s dvěřa a malou žárovkou vevnitř) jsem viděla netopýra - visel na zdi a spal. Fuj fuj

monajs
11. pro 2008

Dckami, tak Eliška je určitě nej 😀

Taky jsme jako malí měli andulku a mluvila.To byl fakt super ptáček.
A do takového sklepa,jako má tvoje babička by mě nedostali ani za nic. 😝

dckami
11. pro 2008

tak jsem zpátky z oběda, myslela jsem si, že zajdu na kosmetiku, aby mi paní upravila obočí, ale nikdo tam nebyl. Tak snad jí stihnu, až půjdu práce... Místo toho jsem lítala po městě, koupila jsem si delší svetřík v moderní fialkové barvičce a pro manžílka košily.

monajs
11. pro 2008

Jejda,ty jsi ale šikovná.Já chci taky kosmetiku... 😒 a taky svetřík...

dckami
12. pro 2008

tak přijeď k nám...... 🙂
holky, chcete vidět trojčátka po IVF? Psala jsem si s tou holčinou na jiné diskusi, snažili se o mimi 3 roky a IVF jim vyšlo na 1.pokus.
Tady je odkaz:https://https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

monajs
12. pro 2008

Ahoj,teda ty jsou nádherná.A samé holky 😀 To bude jedna parádnice vedle druhé 😀

dckami
15. pro 2008

ahoj,
Monajs, nezkoušela ses testovat? Už bys mohla, ne? Tak nás nenapínej.... 😵

monajs
15. pro 2008

Holky,já se picnu.Dneska jsem se testla a mám tam // 😵 😵 😵
Nemůžu tomu věřit.První to bylo jako stín a pak to vylezlo.Zatím slabá,ale jsou tam obě! 😀 😀
Na druhém co jsem si šla hned koupit taky.Panebože holky,ať to tam vydrží .V sobotu budeme volat dr.tak uvidíme.
Přeju Vám všem,ať je máte brzo taky // 😀 😀 😀 😀 😵 😵

dckami
15. pro 2008

Jéé, nádhera, blahopřeji. 🙂 🙂 To máš krásný vánoční dáreček. 😵 Já chci taky 😲 ...

monajs
15. pro 2008

Děkuju dckami. 🙂 Taky se dočkáš.Jinak to přece nejde.Jednou se to musí podařit. 😵

dckami
15. pro 2008

doufám, že i my se brzo dočkáme //. Tak nafoť testík, ať se můžeme podívat na každodenně sílící tlustice. 😵