Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

lucija
21. bře 2011

@majka12 jééé, Ti jsou nádherní 🙂 My jestli se budeme stěhovat na barák, tak nás stoprocentně nemine vlkodav, po něm zase touží přítel, že je to takovej správnej houmlesák a už jako štěně vypadá jako by mu bylo sto let 😀
Koukám, jsme se tu sešly, pejskařky 😀

lera1
21. bře 2011

@lucija no,my si taky rádi dáme doma sklenku vína,já když jsem z práce večer na šlupky,tak si udělám čaj a naleju si skleničku,je to prostě balzám,takže moje teplota bude taky asi pěkná horská dráha 😀
houpala jsi nákupní vozík? 😀 😀 😀 tak to je mazec 😀
@majka12 naši maj fenku švýcarskýho salašníka,jsou s tim našim stejně starý a od mala jsou na sebe zvyklí i ze cvičáku,tak jsou jak brácha a ségra 😉
@lucija Vlkodav je nádhernej taky!!! 😵

lucija
21. bře 2011

Tady je ta naše prdelka 🙂

lucija
21. bře 2011

Věčně vyvalená u klece s potkanama, má to místo telky 😀 😀

lera1
21. bře 2011

@lucija no ta je krásná 😵
tady je náš špunt

lucija
21. bře 2011

@lera1 ježiši, se asi počůráááááááám 😀 To je nádhrený štěndo a ten švýcaráček taky, jsou k sežrání 😵
Já utekla, páč jak jsem se zmínila o potkanech, tak jsem jim to šla rovnou vyčistit a to je na dýl 😠 😉

lera1
21. bře 2011

@lucija no jo,už mu bude 6 let,ale chová se pořád jako štěně 🙂
tak už maj potkánci jak v pokojíčku,co? 😀 dneska mě myšlenky pořád lítaj k mimču,nemám depku,spíš jen si říkám,jak dlouho ještě na prcka budem čekat a jak dlohá cesta je před náma,jak to u někoho jde snadno a rychle a někdo má tu cestu tak moc složitou a ač na to určitě nepřijdu,pořád si říkám,jaký to má vlastně hlubší smysl,hledám pátrám a nic mě nenapadá...takže půjdu raději dělat oběd,tam hlubší smysl hledat nemusim 😀

majka12
21. bře 2011

@lera1 no to je fešák 😵 😵
@lucija krasavica 😎 Ale na návštěvu bych k vám nešla - potkany bych nerozdýchala 😅 Já mám hroznou šílenou hlodavcofóbii 😖 😝

majka12
21. bře 2011

@lera1 hlubší význam to určitě nemá, jinak to není možný. 😔 Dumala jsem nad tím přes rok a na nic jsem nepřišla, jenom na to, že je to fakt velká náhoda a štěstí asi. 😔

Tak přidám fotku našeho hafana 😉

kocka5
21. bře 2011

Hojte, asi se k vám přidám. Na další jsem ještě nespěchala, ale minulý týden jsem si tak nějak myslela, že jsem nějakou náhodou v tom.....bo mrcha nedošla. Bodužel se po 43 dnech vrátila. Ale teď mi to nějak přišlo líto, že to nevyšlo. Takže jsem tak nějak ve stavu.....že bych už další i chtěla 😉

lera1
21. bře 2011

@majka12 no to je taky pan pes 😎 krásnej! mě vadí akotát červi,jinak nic 😉
@kocka5 tak vítej mezi náma,a ať se brzo zadaří 😉

majka12
21. bře 2011

@lera1 mě zas akorát myši jinak nic, ale za to strááášně. 😖 Teď jsme měli na podzim v baráku ve sklepě myši a já měla trauma pokaždý když jsem musela na chodbu 😔 😝 A v noci hrozný sny o tom jak nám lezou do postele. 😅 😅

majka12
21. bře 2011

@kocka5 vítej 😎

lucija
21. bře 2011

@majka12 Tak tohle bych taky nesnesla...myši v baráku, nebo nedejbože potkani, ale tyhle tři ňoumy co mám doma, to jsou mazlíci 😉
@kocka5 vítej, ať se Ti brzy zadaří 😉
@majka12 Berňáček taky krásnej...já miluji velké a mohutné psy, jorkšír u mě není pes 😖 😅
@lera1 já se o Šímu snažila 8 let, před tím jsem měla mimioděložní a půlroku na to MA 😒 a pak osm let nic. Říkala jsem si proč se to děje, proč mě ten život tak trápí.....teď už vím, že je dobře, že to tentkrát nedopadlo...je to blbý, ale je to tak......jenže teď si říkám, že teď už zase otěhotnět můžu, páč jsem s přítelem šťastná, oba dítě chceme, on je zodpovědý, pracovitý, snaží se.....tak proč to nejde.....no já doufám, že se dočkám 🙂 A my všechny tady 😉

barakara
21. bře 2011

Ahoj holky tak koukam, ze se tu rozjela pejskomanie🙂 Vsechny mate krasny pejsky a moc Vam zavidim, taky bych jednoho chtela...aspon jednoho.
@lera1 sest let, to je jeste mladoch...kolika se normalne dozivaji? My meli slecnu basetta a dozila se 16ti let a to nam veterinar rikal pri pul roce at ji nechame utratit, ze je na tom zdravotne hodne spatne. Ted maji nasi americkyho labradora a tomu je pet a je celej sedivej🙂))chudak.

@majka12 majko ten je nadhernej, ale nejlepsi je jak sedi🙂
@kocka5 vitej tady!

lera1
21. bře 2011

tak konečně klídek pohoda doma,vlezla na mě ňáká chřipajzna,tak to si tenhle týden v práci užiju 😒
@lucija no jo,ono se říká,že vše se děje z nějakého důvodu...ale někdy je těžký na ně vůbec přijít.Ale u Tebe to je jasný,mimi si prostě počkalo až mamča bude šťastná 😉

lucija
21. bře 2011

@lera1 Doufám, tož kurňa, už ať to je 😀

lera1
21. bře 2011

@lucija tož neboj sa,dočkáme sa 😀

lera1
21. bře 2011

@barakara výmaráci by se měli dožívat 14 let,tak to má ještě plno času nás pěkně zlobit 😀 však on bude čučet až mu přijde konkurence 😎 ale hodláme ho opečovávat stejnou láskou,aby pak na mímo nežárlil 😉

lucija
21. bře 2011

@lera1 Tož já Ti věřím 🙂 😀 Tý jo, 14 let, pěkná pálka, můj přítel měl taky baseta z útulku a dožil se taky snad 15ti, pak ho už museli nechat utratit, byl slepý, hluchý a už toho bylo moc. ☹ No ale i tak to bylo dost.

lera1
21. bře 2011

@lucija jj,jen ať si to tady na tom světě pěkně užijou 🙂 miluju tu jejich neskonalou lásku,vítání,když člověk přijde domu,optimismus a hravost.Když někdy bulim,že se třeba nedaří,tak Kubrik přijde,nevyptává se jako člověk,ale hned se snaží přitulit a to je v tu chvíli úžasnej lék 🙂

barakara
21. bře 2011

@lera1 tak to ma pred sebou jeste hromadu let. To je dobry: Bude cucet az mu prijde konkurence 😀 no nekteri pejsci sou pekny zarlivky co? Mmch Kubrik je zajimavy jmeno.

@lucija ty baseti sou desny chudaci, ten nas byl taky hluchej a slepej, ale cuch mu fungoval do posledniho dne, akorat malem ochrnula na zadni nozicky, toho sme se bali moc.

lera1
21. bře 2011

@barakara no jo,byl to v papírech Bor od Škaredé jedle a to jsme mu nemohli udělat 😀 a Kubrickovi filmy máme rádi,tak jsme podle něj pojmenovali našeho hafana 😉
@barakara ono každej pejsek trpí na něco a ty konce jsou strašně smutný,už jsem to se svym prvnim pejskem zažila a pořád to dost bolí 😢

barakara
21. bře 2011

@lera1 haha tak to to by si polepsil i kdyby se jmenoval Punta🙂
boli a moc, ja kdyz si na to pokazdy vzpomenu je mi smutno.
Teda ja si ted delam ten bylinkovej caj od ty cinanky z te akunpunktury a to je puch to je desny. Prijdu si jak nejaka carodejnice furt tu micham nejaky byliny nebo hledam byliny na netu, pritom sem na to nikdy nebyla.
Jo ale nasla sem tu bylinku od ty kamosky a jmenuje se to lady's mantle neboli alchemilla vulgaris, takze az dopiju tyhle tak to zas zacnu pit.

lera1
21. bře 2011

@barakara to je ňáká vůlgární alchymie? 😀 😀 tak po týhle bylině se určitě děti uplácaj 😀 no já dneska popíjim kontryhel a budu ho pít až do ovulky,ale cloumá to se mnou tenhle měsíc pěkně!Buď návali smutku a bulim jak želva,nebo mě to to naopak přijde vtipný,např,dneska,pípá budík,pak pípá teploměr,do toho brumlá manža,že musí vstávat,za dveřma kňourá Kubrik,a't už dělám,že chce čůrat...no kolotoč od rána ale aspoň veselo 😉

barakara
21. bře 2011

@lera1 😀 😀 to je nazev co?
me zas muj manzel rika, ze si to dite vyzuzlam z toho teplomeru 😀 tak to me prijde hodne vtipny, vzdycky si na to vzpomenu kdyz merim....kdyby se dalo to pipani aspon nejak vypnout co?
Mam to podobne, taky mam cloumaky ted sem se zamerila na byliny🙂 tak aspon neco me drzi v klidu, rikam si, ze snad uz tenhle mesic...ale ta sance je tak mala, jak se ma clovek trefit do toho jednoho dne?🙂

lera1
22. bře 2011

ahojky holky,přeju vám všem krásný den,mě čeká úterý,nejnáročnější den v týdnu v práci,navíc se mnou cloumá chřipajzna,tak to si dneska užiju ☹

@barakara no jo,to jsou supr hlášky 😀 můj manžel taky pěkně perlí na téma mimčo 😀
no jo,máme teď obě bylinkovej měsíc a když se denně strefí tolik párů,tak proč ne my,že jo 😉

majka12
22. bře 2011

Ahoj holky, 🙂

já si teď "užívám" jedno klíště, který se mě nechce pustit za celý den vůbec a je protiný a chce neustále bavit 😝 😅 Rostou mu zoubky, tak je trochu mimo. 😒

@barakara alchemilla vulgaris je kontryhel 😵 😵 😵 No on to není jeden den, ale tři před ovulkou, v den ovulky a ještě den po ovulce je velká šance, takže bych to zaokrouhlila na týden 😅 😅

Já dneska zase naměřila málo, tak zase vůbec nechápu co to jako je a navíc mě od večera táák bolelo břicho i v noci ( dokonce se mi zdálo že jsem těhotná 😀 ), že ovulka musela proběhnout. Jenom zjistit kdy 😀 Podle teplot a hlenu a čípku bych musela ovulovat tři dny, což je pitomost. 😝 😝

barakara
22. bře 2011

@lera1 tak se drz, ja sem jeste doma dem dneska k tomu doktorovi, takze do prace jdu pozdeji.

@majka12 aha 😀 tak to vidis a ja po tom patram jak blazen a nakonec z toho vyleze taky ten kontryhel.
pravda, pravda to zni hned lip ten tyden....nez jen jeden den

treba prijde ovulka dnes nebo zitra...ja ji cekam kazdym dnem, zkusim testy a teplotu.

lera1
22. bře 2011

@barakara tak mám chviličku pauzu,ale už te´d mám hlasivky v háji a to mě čeká až do 17h práce 😒 Jdeš dneska k doktoru?A budeš chtít teda nějaký testy?Já tam plánuju jít taky před ovulkou,ale mě by měla začít až 31.3.takže já mám ještě moře času 😉
@majka12 já mám teplotu stále 36,6,takže normál,teď mám takový klidový období,ale to neznamená,že nemůžem s mužem trénovat,že? 😀