Snažilky z Rodinky. Snažíme se o mimi a nejde nám to

roniver
23. říj 2007

Ahoj,zrušili nám jinde snažilkovské téma,tak chceme začít znovu tady,pokud se snažíte o miminko a nejde vám to,tak napište a budem se vzájemně podporovat.Já už se snažím 9 měsíců a stále nic ☹

jabluncanka
24. říj 2007

😀 Jsi zlatíčko!!!!!!!

roniver
autor
24. říj 2007

Jani já chci abys u mě taky tohle viděla 😅 😀 ,jinak ty máš naději a velkou,já začnu teprve další měsíc se snažením,mrcha skončila teprve v neděli.

jabluncanka
24. říj 2007

Roni,

zkus kontryhelový čaj,prý to posiluje dělohu...a taky bych zkusila ty Jonášovy kapky.Moc jsem tomu nevěřila(jako profík-zdravotník),ale fakt to pomohlo...Na jiné diskusi jsem četla,že mužská neplodnost se dá v určitých případech léčit-vzpomínali tam nějaký preparát "profertil" a prý je tam velká úspěšnost... 😉

jana.nina
24. říj 2007

Roni,

Naději sice mám ale sama tomu moc nevěřím. Ty máš další naději před sebou, možná i poslední...stejně na tom můžu být i já. Asi se tím moc stresuju, vždyť je jedno jestli otěhotním teď nebo až za tři měsíce. Na druhou stranu si říkám že už je to dlouhá doba, že by se to mohlo povést teď.
Já mám ráda všechno teď vyřešené. Jdu si pevně za svým a okamžitý výsledek je pro mě samozřejmostí, musím ale přiznat že tohle čekání je pro mě trest. Asi mě chce život naučit trpělivosti 🙂 🙂

jabluncanka
24. říj 2007

holky,nestresujme,jsme zdravé,krásné,žádoucí....a ono to vyjde 🙂

jana.nina
24. říj 2007

Jednou to opravdu vyjde, všem čtařem 😉

jabluncanka
24. říj 2007

Jani,nejsi náhodou Býk??? 😀

jana.nina
24. říj 2007

Je to divný ale já jsem Ryba vychovávaná Lvem-mamča. Manžel, brácha, táta, babička jsou blíženci a možná ta nerozhodnost blíženců mě tak štve že se takle chovám-rozhodně a popudivě. Syn je taky Lvíček a taky to se mnou umí pěkně zakoulet. 🙂 😀

jabluncanka
24. říj 2007

Jani,tak to jsi mě dostala,protože Ryby většinou nechávají všechno tak nějak plynout samo a nechtějí většinou nic řešit...Můj partner i bývalý manžel jsou Blíženci a synátor je Lev...tak to je tedy dobré!!!!! 😀 😀 😀 😀

jana.nina
24. říj 2007

Jo tak to asi víš co jsem tím myslela. Tak to je taky gól 😀 😀

roniver
autor
24. říj 2007

Sluní ten čajík piju,taky jím Calibrum babyplan a kys. listovou a můj miláček papá taky nějaké vitamínky od mé doktorky.Navíc jím Clomhexal na uzrávání vajíček koncem měsíce Duphaston na srovnání cyklu.Každý 13den od MS chodím na injekci a UTZ a vždy jsou vajíčka nachystaná a ovulace probíhá,proto nechápu,že se to nedaří 🙄

jabluncanka
24. říj 2007

Roni,
byla jsi na hematologickém vyšetření?? Kvůli srážlivosti krve a tak...Na štítnou žlázu jsi taky nebyla???

lendulka007
24. říj 2007

No, holčiny, to jste se tu pěkně rozepsaly, měla jsem co dělat než jsem to všechno pročetla.
Jani, jsem přistěhovalec, nejsem z tohoto kraje - jako skoro všichni. Bydlím v Nučicích, před časem v Rudný. Nojo, změny. A odkud jsi ty?
A já jsem vodnář, manžel je beran a opravdu je strašně tvrdohlavej.

jabluncanka
24. říj 2007

Roni,
Calibrum baby plan jím taky,navíc se léčím se štítnou žlázou,a te´d mi přidali ještě Anopyrin a Prednison 5 mg na udržení a žilní systém.Večer před spaním si zavádím Crinone gel(Utrogestan).připadám si jak chodící lékárna... 😀

Lendulka007:
no,jo Vodnář a Beran(oheň a vzduch) dvě dominantní znamení...To u Vás musí být asi občas pěkně veselo... 😀 😉 😉 😉

lendulka007
24. říj 2007

Jo, to máš pravdu. Ale já jsem vcelku kliďas.

jabluncanka
24. říj 2007

lendulka007:
...ono je to všechno o výchově,kterou si člověk přináší z původní rodiny...takže "není Blíženec jako Blíženec"... 😀 😀 😀

roniver
autor
24. říj 2007

Sluni tak já mám špatnou krev..mám anemii a štítnou žlázu mám v pořádku.Právě ta listovka je na mojí krev dobrá 😒 ..Holky tak my už pádíme ku Praze,tak se mějte krásně a zítra pa pa(dorazim asi s malou kocovinou 😝 )

jana.nina
24. říj 2007

Leni já jsem z Rudný a od narození do 19 jsem bydlela v Chrášťanech. A opravdu není blíženec jako blíženec...manžel je děsně nepředvítalnej, zato tátu i bráchu hned prokouknu. Babička ta radši nic neříká...pro jistotu.

lendulka007
24. říj 2007

Jani, do Rudný jsem se přestěhovala tak před 3 lety (do nového bytu u tenis. kurtů).....Jinak je to vtipný, že jsme ze stejnýho místa, i když já teď bydlím v Nučicích, ale to je nastejno. Kde tam bydlíš, asi ve starý části?? Tak to ty novousedlíky nesnášíš, co?

jana.nina
24. říj 2007

Ani mi ti novousedlíci nevadí, bydlím na Masaryčce v bytovém domě Paříž. Dole jsou větnamci, mají tam potraviny a textil. A v Rudný bydlím 2 roky. Předtím jem bydlela v Libušíně u Kladna a chvilku taky na Kladně v Kročehlavech. Jsem takovej malej cestovatel, ale doufám že tady už vydržím dýl než na těch místech před tím 🙂

lendulka007
24. říj 2007

Jo, k Vietnamcům občas chodíme pro chleba. Jsou milý a docela schopný. Tak to už jsme se možná někdy potkaly a ani o tom nevíme. Jojo ten svět je malej. To já bycho mohla o cestování vyprávět, intr, kolej, přestěhování sem k Praze a takový. Rodiče daleko, ale na to si ani nestěžuji.
Roni, koukám, že jsi se do toho snažení pěkně obula, UTZ, injekce apod. Nechci malovat čerta na zeď, ale to já znám, já se pořád snažila a ve finále stačilo udělat spg. Kdy na něj půjdete?? Už byste tam mohli takdy dojít, nebo čekáš po Vánocích??

jabluncanka
25. říj 2007

...jo holky spermiogram,to je jako bolavý zub... 😉 Chlapi jsou docela ješitní,ale dá se to přežít...

jana.nina
25. říj 2007

Jo dá se to přežít, ale zkuste to vysvětlit tomu mýmu že mu SPG nesníží mužnost 😀
Jinak MS ještě nedorazila, ale zkoušela jsem test a nic, možná je to brzy když mám ovu tak týden před MS což znamená že dneska je to cca 10 den. Citlivost testu bylo 20 a nevím jak se to píše dál. Holky co beru Proveru tak to mám pravidelně po 28 dnech, dneska je to 32 dní. Jsem z toho zmatená. Stejně vím že jí mrchu dostanu a zase z toho nic nebude. Moje dr. mi říkala ať si test dělám až 7 dní po vynechání. ????nevím co tím myslela.

jabluncanka
25. říj 2007

jana.nina:
...možná měla na mysli právě tu posunutou ovulaci...Pokud to víte obě,tak to má tak spočítané...četla jsem na jiné diskuzi,že spolehlivý těhu test je Clearblue.Je teda taky výrazně dražší...
...ten SPG mu ale v jeho očích sníží ego...Možná mu zkus vysvětlit,že ať to dopadne jak chce,budeš ho mít pořád stejně ráda...Kdesi zmiňovali,že pohyblivost nebo množství spermií zlepšuje preparát Profertil a může ho(teď nevím jestli napsat),ale určitě doporučit urolog...

jana.nina
25. říj 2007

On má sníženou pohyblivost jinak jich má dost, akorát jim ty jejich ocásky moc nechtěji fungovat, moje dr. dělá i spg a má urologickou poradnu tak myslíš že by nám to napsala. Ona je vše v jednom 😀
Test jsem si dělala Best-2 (je to jeden z nejlevnějších)

jabluncanka
25. říj 2007

Jani,
já nevímjestli se to dá napsat,nebo to budete platit.Někde jsem viděla cenu 3.500 - 5.000,-Kč...Ale pořád je to levnější než IVF...Zkus to zvážit. 🙂 😉

jana.nina
25. říj 2007

Je to poněkud dražší, ale třeba se to nakonec vyplatí. Hlavně bych manžela nedostala do CARu aby jsme podstoupily umělé oplodnění, jak už jsem psala má na to trošku staromódní názor. 😢

jabluncanka
25. říj 2007

Jani,
kdybych o této možnosti věděla dřív,určo bysme napřed šli k urologovi...Ale nás,asi vzhledem k věku(36+38)vyšupajdili rovnou na IVF...Vidíš a možná by to stačilo... 😎

jana.nina
25. říj 2007

Možná ano, ale musím říct že jsem ho teď hledala na internetu a nikde ho nenašla-jediná zmínka byla na slovenských stránkách.
Jo a koukla jsem se zrovinka i na ten test kolik stojí - 142 kč a výsledek do 1 min. Není až tak drahý, ale stejně na to počkám alespoň do úterka. 🙂 🙂 jestli to vydržím.

jabluncanka
25. říj 2007

Jana.nina.
...zajímavé,u nás stojí 130,-Kč...Ale to jen tak... 😉