Snažilky z Rodinky. Snažíme se o mimi a nejde nám to

roniver
23. říj 2007

Ahoj,zrušili nám jinde snažilkovské téma,tak chceme začít znovu tady,pokud se snažíte o miminko a nejde vám to,tak napište a budem se vzájemně podporovat.Já už se snažím 9 měsíců a stále nic ☹

jabluncanka
25. říj 2007

..to půjde,uvidíš...Zkus si to hodit třeba tak,že může být třeba chřipková epidemie a to pro mimísky není zrovna dobré...takže otěhotníš až to hrozit nebude...všechno zlé pro něco dobrého... 😵 😉

lendulka007
25. říj 2007

Sluní, tak to máš pravdu. Taky si přeji dvojčátka, ale budu ráda za každé zdravé dítko. Žádné nemám, táhne mi na 30, tak už bych si je moc přála - mít takové dvojité štěstí.
Teď už je mi jasný, proč zůstáváš doma, když děláš ve zdravotnictví. Ptala jsem se z důvodu, abych věděla. On někdo radí být doma, jiný zase ne, ale ono strašně záleží na tom, co a kde člověk dělá. Já sedím celý den u PC, tak to není nic náročné (fyzicky) pro tělo. Držím palečky, ať se vydaří. Je to tvoje 1.IVF??

jabluncanka
25. říj 2007

Leni,je to moje první a DOUFÁM poslední Ivf...Právě kdybychom věděli dříve o tom Profertilu(i kdybychom si ho měli nechat dovézt,nebo pro něj jeli)určitě bychom zkusili napřed to...Ale medicína a zvlášť ta reprodukční je obrovský byznys...Na jednu stranu je určitě dobře,že máme spoustu možností,ale na druhou stranu se člověk musí asi hodně orientovat,aby se nenechal natlačit do toho,co je především dobrý kšeft...A do toho zahrnuju i dárcovství vajíček... 😒 🙂

lendulka007
25. říj 2007

Sluní, držím palečky, ať se mimískům u tebe líbí.
Jinak samozřejmě máš pravdu s těmi centry, ale já jsem praktik a jsem ráda, že je tu dnes taková možnost. Podívej se zpátky, dřív se nám o tom ani nesnilo a to nemluvím o ICSI - to je opravdu tady velmi krátko. My totiž ICSI míti asi budeme, tak jsem moc ráda, že to je.
Byznys to je, hlavně když všude slyšíš, že první 3 pokusy jsou zdarma a ono to vlastně úplně pravda není. Když musíš platit všechny ty injekce, ICSI, prodlouženou kultivaci apod......jojo. Ale já si to strašně ráda zaplatím a asi úplně všichni, co touží po mimi (dáš za to všecko).
Tak papá, a hlaš stav. Kolikátý jsi den po ET??

jabluncanka
25. říj 2007

Leni,dnes 7 den po ET a příští čtvrtek na krev... 😵 Říkala jsem si,že bych se "zkusmo testla",ale přítel říká ať to nechám tak...Co se má stát,to se stane...Jinak taky jsme měli ICSI a prodlouženou kultivaci...

lendulka007
25. říj 2007

7.den je asi ještě brzy na to zkoušení. Ještě počkej, vím, že je to šílený, ale znáš to, když testuješ brzy - nic není vidět a pak následují ty zbytečný slzičky. Počkej, tím nic nezkazíš. Myslím na tebe a držte se.

jana.nina
26. říj 2007

Ahojky berušky.
Tak jak jste se vyspinkali? Já vcelku dobře, ráno jsem si měřila BT a je na rozhraní, mám rovných 37,0. MS jsem ještě nedostala, tak teď opravdu nevím na čem jsem. Nezbývá než jen čekat. Sluní máme to teď na stejno. Ale ty se na rozdíl ode mě dočkáš-myslím těch dvou čárek na tt. Tak se drž aužívej si to. Ronča se tu včera ani neukázala....asi měla opičku 🙂
Leni je docela možný že jsme se už viděly....jestli je ti povědomá metráková holčina s malým boloňáčkem a klukem uličníkem tak jsem to já. Nevím jestli jsem vám psala že jsem....no jak to napsat tak nějak hezky, prostorově výrazná 😀 -mám 170 cm a 98 kg.

jabluncanka
26. říj 2007

Leni,máš pravdu!Včera jsem měla pěknou depku = celý den mě bolela hlava,jako před MS 😒 Tak jsem byla včera večer už na rozsypání...Navíc přijel tchán z Německa(on tam pracuje) a začal do mě rýpat,že jsem doma a ne v práci...Ona totiž bývalá žena od přítele práci moc nedala a nedá dodnes(ještěže se vzdali vzájemné vyživovací povinnosti,jinak by to byl mazec),ale já snad čekám jeho vnouče(vnoučata)!?! Jen jsem to nechtěla hned ventilovat,tak jsem na něj hleděla a bylo mi to strašně líto... Tchýně sice říkala,ať prý příjdu dneska na čaj,ale nemám odvahu poslouchat hloupé řeči... 😒

jana.nina
26. říj 2007

Někteří lidé jsou prostě zatvrzelý a po jedné špatné zkušenosti si dělají stejný obrázek i na jiné lidi, kteří jsou vlastně úplně jiní. Nedokážu si představit jak by reagoval na mě, dost často totiž zůstávám se synem doma. Je dost nemocný a pořád trpí na chřipky-ať je to jenom teplota, kašel, rýma. Jde do školky na týden a pak je 14 dní doma.

lendulka007
26. říj 2007

Ahoj takhle po ránku.
Jani, já jsem zase pravý opak....až moc hubená, malá, drobná s výraznými brýlemi. No, tak se třeba někdy potkáme.
Jinak s tou teplotou to není tak špatný, 37, počkej pár dnů a budeš moudřejší.
Sluní, ty odpočívej a užívej si to.

jabluncanka
26. říj 2007

Jani,to by bylo asi něco jiného,nehledě na to,že tchýně je už v důchodu,takže tohle by mi asi taky neprošlo...Děti by hlídala babička...A já kvůli jeho blbým řečem nevystavím své děti nějakému riziku(směny,desinfekce,zářiče...) Na jednu stranu ho chápu,ale na druhou stranu = byla jsem po laparce a čistili jsme les.Měl představu,že budu tahat dřevo,tak jsem mu důrazně vysvětlila,že tedy opravdu ne... 😒

roniver
autor
26. říj 2007

Ahoj holky,já jsem nakonec zůstala v Praze i na noc a do práce už jsem nešla,byla jsem dost společensky unavená 😀 .Jinak jsem kecala na party s Libuškou Vojtkovou a je po miminku krásně hubená,ani bych to neřekla,že nedávno porodila.Jinak to bylo super.No Jani,37BT je paráda,to znamená,že v příštích 2dnech to určo nedostaneš.Hned jak klesne,tak to za dva dny dostaneš,to mě vychází přesně.Moc moc držím všechny palečky..konečně by to tady někdo odstartoval.. 😵

roniver
autor
26. říj 2007

Teda ona to odstartovala i Sluní,tím to možná bude..nakazila ses od ní miminkovským bacilem a nakonec ještě budete rodit současně 😎

jabluncanka
26. říj 2007

Ahoj holky,
že by Janča prolomila ledy a nakonec byla ona touprvní vlaštovkou?? - Včera jsem si říkala,pod kterým stolem Roni asi ležíš??? 😀 😀 😀 😀

jana.nina
26. říj 2007

Ahojky,
byla bych ráda kdych byla ta první, ale Slunča udělala ten první krok 🙂 A s tchánem si nedělej starosti, oni ty starší generace tohle moc neberou, prostě buď na sebe a mimísky opatrná.....kdyby se nedej bože něco stalo trpěla bys pak ty ne on ☹
Roni říkala jsem si že jsi asi po pěkný opičce 😀
Leni to bysme byli dvojka 😀 😀 😀 já nadměrně velká a ty hubená 😀

jabluncanka
26. říj 2007

Jj,ale zamrzí to...No nic,jdu pro pečivo,aby nám ta´tka o víkendu nepošel hladem... 😀

lendulka007
26. říj 2007

Jani, 37BT je vskutku paráda. A už se těším tady na ty zprávy, že někdo měl //. Už aby to bylo a my ostatní s tím nesmíme zahálet : o ))
Jo, dvojka bychom byli. Takovou mám i jednu kamarádku a je to fakt vtipný, když jdem někam spolu.

jana.nina
26. říj 2007

Taky mám štíhlou kamarádku, jsme spolu už od dětství-ona má 48 a já jednou tolik 🙂 😀 😀 A narodili jsme se ve stejný rok i měsíc 🙂
No uvidíme zítra jestli mi ta BT vydrží takle nahoře. Testík si budu další dělat až v úterý. Uvidím, ale zatím s tím moc nepočítám ☹

jabluncanka
26. říj 2007

Holky,je to asi blbé = zapnu kalhoty!!!!!!! Bojím se,že je to pryč!!!! ☹ ☹ ☹

jana.nina
26. říj 2007

Néé, neboj se, já myslím že se začínáš po těch hormonech uklidňovat. Kamarádka byla po hormonech taky nafouklá a zavodněná a po týdnu splaskla. Jenom se Sluní nestresuj. 😉

jabluncanka
26. říj 2007

Jani,
včera mě bolela hlava jak na MS,tak fakt nevím... 😒

jana.nina
26. říj 2007

Těhotenské příznaky jsou schodné s menstruačními, já to tak u prvního měla a celých 14 dní si myslela že to nakonec dostanu....pak přišel UTZ s miminkem 🙂 🙂
Opravdu se nestresuj, dobře to dopadne 😉

jana.nina
27. říj 2007

Dobré ránko,
nevím jestli mi někdo takle brzy odpoví, ale BT je stále na 37,0 a Ms nedorazila. Už mě nebolí ani v podbřišku. Mám strach myslet na to že jsem těhu. Na test nemám odvahu, co když je to jenom planý poplach a já to nakonec dostanu, jenom schodou okolností mám teď ovu proto se mi drží teplota nahoře. Vždyť jsem si dělala test ve čtvrtek a byl negativní!! Chce se mi brečet. ☹

jabluncanka
27. říj 2007

Ahoj Jani,
ráno jsem měla trochu světle červené krve a přestaly mě bolet prsa.Holka,bojím se,že embroušci jsou pryč!!!! ☹ ☹ ☹

Jinak moooooc držím všechny pěstičky!!!!!

jana.nina
27. říj 2007

Nééé, broučku, zašpinit si můžeš, když to není přímo krvácení. Nevím ale někde jsem četla že po IVF se může lehce krvácet ale má se to volat doktorům. Prý to můžou způsobit hormony. To bude v poho, uvidíš. Já ti tak přeju aby ti to vyšlo 😉

jabluncanka
27. říj 2007

Byla to světlá krev,zatím ne moc,ale mám takové pálení v pochvě jako na začátku MS...Jsem k smrti vyděšená.Přítel byl naprosto úžasný,je to prostě chlap do nepohody...

jana.nina
27. říj 2007

Na chlapa na kterého je opravdu spoleh by mnozí jiní potřebovali recept 😉
Neházej flintu do žita, zkus myslet na to že můžeš mít jen slabé krvácení než si mimískové zvyknou, vždyť je plno těhu které měly menstruaci v prvních měsících. Nemysli negativně, dobře to dopadne

jabluncanka
27. říj 2007

Snad jo!!! Jel teď do práce,tak mi cestou koupí TT...Jsem dnes 9 den po ET,takže buď a nebo...

jana.nina
27. říj 2007

Tak to je rozumný, myslím že je opravdu skvělej-ten tvůj chlap. Držíííím palečky.

jabluncanka
27. říj 2007

Je.Někdy si říkám,proč jsem ztratila tolik času jinde!?!- Teď nějak nekrvácím,ale moc dobře mi není,cítím jak mi jde dolů tlak...Kafe(i když jen rozpustné) jsem přestala pít hned po OPU,nějak jsem ani na něj neměla chuť...Uvidím,kdyžtak ospoledne písnu,třeba budu moudřejší...Měla jsem včera taky docela stresík se svým puberťákem = jel k tatíčkovi do Čech a zjistila jsem,že má za 48 hod. opět totálně vymydlený mozek... 😠 To jen,aby toho nebylo málo... 😢