Snažíme zas a znova a nejak to nejde

nathali
27. pro 2009

ahoj baby tak sup sup sem 🙂
snazite sa stale a nejak to nejde nech je uz pricina aka kolvek pomoze si navzajom
vela tem je uz plnych tak co keby zacneme nieco nove???

lorca
30. pro 2009

No Sedmi, to máš naprostou pravdu, chlapi si myslí, co je to za hrůzu, jít stříknout do kelímku 😀 😀 (samozřejmě né všichni, ale ten můj zrovna ano), ale nemají představu čím projdeme my. Přesně tak mi to řekla Dr. Nejdřív půjde na spermi., to je to nejjednodušší a pak budu na řadě já.

zuuzana
31. pro 2009

Nevidím problém v tom vyšetření. Můj manžílek se bojí spíše toho, co výjsou za výsledky ... ale já si myslím, přesně to, co ta doktorka... spermiogram je to nejjednodušší...

S tou masáží si mě navnadila... asi o tom budu uvažovat 🙂

Nathali: No mě to porvé taky po Proveře nepřišlo a byla jsem po 14 dnech na včeličce... pak mi to přišlo do týdne. Teď mi to do těch 14 dnů přišlo samo. Nevím, jestli tou proverou se má cyklus zkracovat. Ale teď mi to teda příjde dost dlouhé. Bazální teplotu si neměřím... snažila jsem se tomu zatím moc nevěnovat, ať na to tak nemyslím ... ale asi to budu muset začít měřit.

Holky, všechno nej nej do nového roku a ať se nám to povede!!!

nathali
autor
31. pro 2009

kraaaaasneho silvestra a skvely novy rok 2010 snad bude lepsi 🙂

javon
1. led 2010

ahoj holky, tak jsme se dnes vrátili z hor, kde jsme trávili silvestr.

všem přeji krásný nový rok a at jsme všechny co nedřív těhulky🙂

jinak přítel šel na spermiogram na dvakrát...poprvý myslel že si z něho dělají srandu...takovej ten nejhorší scénář co může být....vedou vás ze čtvrtýho patra do přízemí s kelímkem v ruce, přes chodbu kde je spousta lidí co čekají na různé ordinace a na konci chodby odemknou hnusnou okachlikovanou místnost o rozměrech metr X metr se záchodem, umyvadlem a lavicí...a časopisy ani DVD nikde a z chodby bylo slyšet každý slovo...takže přítel to po půlhodině snažení vzdal🙂

napodruhý jsme se obrátili na SANUS a mohli to přivézt z domova, takže to rpoběhlo hladce🙂

no a mě ted na konci týdne asi čeká ten hormonální profil...v pondělí budu volat doktorce

javon
1. led 2010

jo a zapomněla jsem dodat, že výsledky nám řekli do půl hodiny (ty 3 základní oblasti a podrobněji nám to prý řekne moje doktorka - to se dozvim ted v tom lednu)

a zdravím známou tvář - ahoj Aji🙂

nathali
autor
1. led 2010

ahoj holky co porabate???

javon to sa nedivim tvojmu muzovi ze mu to neslo sak ta miestnost musela nahanat strach
snad to vsetko dopadlo dobre a daj nam vedet 🙂

javon
1. led 2010

nathali: jo jo, určitě se pak ozvu s výsledkama

sedmitecka
3. led 2010

ahoj holky, dodatečně nám všem přeji šťastný a úspěšný rok 2010, jsme přesvědčená, že bude pro nás naprosto skvělý a splní se nám naše velké přání 😉 ...vždyť už to číslo 2010 vypadá sympaticky 😀

sedmitecka
4. led 2010

oživuji témátko 😉

cincinnati__2
4. led 2010

javon: Výsledky ještě nic ?

nathali
autor
4. led 2010

ahoj baby 🙂
co porabate snad nespite este????

javon
5. led 2010

ahoj holky, přeji krásné mrazivé ráno....🙂

cincinnati: dnes ráno se mi konečně podařilo dovolat doktorce, na pátek jsem objednaná na hormonální profil a snad mi teda řekne i víc k těm výsledkům přítel. spermio...ale už jsem mu doma nasadila vitamínovou kúru na zlepšení kvality spermoňů🙂, dlabe selen a zinek, ečko a cečko....připravuju mu ted každý den do práce vitamínovou bombu🙂 (mističku s ovocem) a v průběhu dopoledne uzobává....normálně by si třeba toho pomeranče ani envšiml,ale jak mu to někdo oloupe a připaví pod nos🙂...

holky mějte hezký den

dennca
5. led 2010

Ahoj holky.
Můžu se k vám přidat?Taky se snažíme už hrozně dlouho ☹
a už mě z toho začíná hrabat.Už to je 2,5roku.

javon
5. led 2010

Ahoj Dennca, no jasně, vítám tě tu.

dennca
5. led 2010

Javon - díky za přivítání.Koukám, že se snažíte taky dlouho - skoro 2roky.Je to hrůza, co?
My jedeme příští týden do CARu, tak jsem zvědavá, co mě dr. naordinuje za léčbu.
Už to je nekonečný.Roky utíkaj a já už bych tak chtěla miminko.

Jinak všem snažilkám brzké // na testíku,ať se brzo přesuneme do těhulek 🙂

javon
5. led 2010

Dennca - máš pravdu, je to hrozný, ten čas strašně letí, trochu jsem naštvaná na sebe i doktorku, že jsem to furt nechávala být a neřešila to a začínáme to řešit teprve skoro po dvou letech,ale ted už se u doktorky jen tak odbýt nenechám🙂

dennca
5. led 2010

Javon - to je jak u nás.Můj dr. taky furt,že je dost času.Že se to povede a takový kecy.
Nic se neděje a taky už se příští týden odbýt nenechám.Já v dubnu potratila - pak jsme měli
půl roku pauzu a teď se zase nedaří.Manža má spermio na výbornou!A pořád se nedaří.
Tak nevím v čem je zakopanej pes.Nejvíc me štve, když mě holka která hned otěhotní řekne,
že na to asi moc myslím.Copak to jde nemyslet???Když je to taková doba.....

sedmitecka
5. led 2010

dennca: jo, to máš pravdu, nemyslet na to prostě a jednoduše nejde, po víc než roce snažení (v našem případě je to nějakých 14 měsíců), za otázku "už jste v tom" bych sekala hlavy 😀 a těch neomalenců, co se nerozpakují na to zeptat, je dost a dost....
taky jsme už začali řešit, časd letí a není na co čekat...ikdyž na zázraky věřím, podám tomu pomocnou ruku a koncem ledna jdem do CAR, už se těším 😉
nechci propadat beznaději, ale taky máte někdy pocit, že se to snad nikdy nepovede?

dennca
5. led 2010

sedmitecka - to já pořád doufám, že to vyjde 🙂 Ať už přirozenou cestou a nebo klidně podstoupím umělý.
Dnes je medicína taková, že se to musí podařit.A já jelikož už jsem jendou otěhotněla.Sice v 8tt potratila,
tak ale doufám že to brzo vyjde znova.Štítku co mě zjistili, tak tu mám srovnanou.Tak teď jsem zvědavá v čem
je zase problém.Ale určo nám to všem brzo vyjde 😵 Musíme věřit a navzájem se tady podporovat 😎

sedmitecka
5. led 2010

dennca: tak to já taky samozřejmě věřím a doufám, že to vyjde, kdy bysme bylybez víry a naděje...jenže když je každý měsíc velké zklamání, trošku to bolí 😉
když už jsi jednou otěhotněla přirozeně, určitě to půjde zas 🙂 štítku mám taky špatnou - tedy vlastně já už jí víc než rok nemám vůbec a musím říct, že snad nikdy jsem se necítila tak zdravě a skvěle, jako od té operace...rozhodila mě celý organismus, takhle potvůrka dokáže nadělat v těle paseku, fuj ☹