Nezvětšila se mi prsa při kojení. Jsem jediná?

21. kvě 2024

Ahoj
Docela mě štve, že mi přes kojení nevyrostla prsa. Předtím to byli lentilky pod kobercem, podprsenku jsem měla 85B, a k tomu navíc jedno prso větší a druhé menší🤦🏽‍♀️ a teď při kojení se mi samozřejmě nalejvá to větší, takže jde hodně vidět ten rozdíl což je hrozný. Přitom kojim z obou ale z toho menšího mám prostě málo mléka. A všechny kamarádky, co prsa pomalu neměli jim přes kojení ,,narostla'' a trošku jsem v to doufala i já:D jsem jediná nebo je tu ještě některá?🤧

maja050812
21. kvě 2024

Nejsi v tom sama. Moc te nepotesim ale i přes to ze tomu našemu miminku je už 7 let a mám kojení za sebou jedno prso větší a druhy menší zůstalo 😂

rencinka87
21. kvě 2024

Ja mam pushupku 75A a stejne tam mam volny misto (hlavne pravy prso mam mensi - jsem levak). V tehotenstvi se mi zvetsily max o cislo a vydrzelo to po porodu tak dva tri mesice, kdy jsem mela B, dokonce snad asi mesic i C. Nejpozdeji od pulroku deti se zmensily zpet a po roce deti sly jeste na min, nez byly (coz uz jsem nepovazovala za mozny). Presto jsem s timhle odkojila oba - jednoho do necelych 2 let a druheho do 2 a ctvrt 🤷🏼‍♀️
Takze ne, nejsi urcite jedina 🙂

maja050812
21. kvě 2024

@maja050812 teď mám 85B a jde to znát v podprsence volné místo na levé straně. Nějak se z toho ale nehroutim.

palja
22. kvě 2024

Kojím už 6 let (teď druhou dceru) a prsa mám pořád stejně malá, někomu nikdy nenarostou 🙂

misa_pise
22. kvě 2024

Já jsem pořád čekala, jak se mi nalejou prsa, jak je budu mít větší a u mě teda žádná změna. Jsem si kvůli tomu ze začátku myslela, že nemám mléko. Kamarádky mi vyprávěly, jak měly o tři čísla věští a jak jim mléko teklo samo, jak musely mít ty vložky do podprsenky, ale mě se to stalo asi dvakrát, že jsem měla malý flíček a podprsenku jsem nosila pořád stejnou.

chrystyanna
22. kvě 2024

Jak víš,že menší prso v sobě má méně mléka?
Mě se.prsa zvětšila v těhotenství tak o číslo,a po porodu do půl roka se snad ještě zmenšila..A.presto jsem kojila první 2 Roky a druhý skoro taky tak.
Vložky do podprsenky jsem využila maximálne v porodnici a pak někde na návštěvě pro jistotu.
Holt ne každá bude Dolly Buster,když koji,ale to neznamená,že tam je mléka málo.

adelisss
22. kvě 2024

Možná je to i o váze. Přibrala jsi něco v těhotenství, rychle jsi pak po porodu zhubla? Já čím víc přiberu, tím mám větší prsa. Hormony hrají taky roli, ale není to jediná věc ve hře.

adelisss
22. kvě 2024

Jinak třeba měřila sis obvod přes prsa před a po? Mně se třeba někdy nechce kupovat větší podprsenky, když přiberu. I před porodem jsem si koupila jednu kojící podprsenku celkem malou (přes internet). Ale já se stejně do toho narvu :D Podprsenka se většinou pak vytáhne :D zvlášť když je bez kostic...

adelisss
22. kvě 2024

Možná jsem to nenapsala srozumitelně :D ale nová podprsenka 85B nemusí reálnými rozměry vůbec odpovídat hodně používané vytahané 85B :D

mabs
22. kvě 2024

Buď ráda. Velká prsa nejsou žádná výhra.

elfka21
22. kvě 2024

Měla jsem nulky. Hezky se při kojení zvětšily, pak bylo dlouho jedno o dost větší a pak se zase zmenšily, jsou sice obě stejné, ale menší, než byly původně 😝 Takže asi mínus jedničky 🤪 Takže tak. Ale ty nádherné děti mi za to stojí. 🥰

lujhu
22. kvě 2024

Mě co při kojení vyrostlo jsou bradavky , a to už 4 roky nekojím a vůbec se nemenší 😏

vodnarka2013
22. kvě 2024

Mě se srovnala prsa dva roky po ukončení kojení, to jsem už uvažovala o plastice. Asi se toho moje tělo leklo a srovnalo to 😅 já teda měla jedno vetsi než druhé, syna jsem kojila do dvou a půl let jen z jednoho prsu. Teď jsou prakticky stejná a zpevnila se.

mysh_me
22. kvě 2024

Jako clovek s prumerne velkymi prsy, ktere se pri kojeni zvetsily, a pri kojeni druheho ditete jeste zvetsily, ti muzu rict ze bych za tvoje lentilky pod kobercem z fleku menila! Protoze gravitace je svina 😀 a jakou podprsenku pak na ty psi usi sezenu, fakt nevim 🙈😂

rencinka87
22. kvě 2024

@mysh_me nebudes tomu verit, ale i lentilky pod kobercem jsou jako psi usi - respektive jako splaskly vyfouknuty balonek 😂
Ta pevnost, co v nich byla v mladi a v prubehu kojeni zmizi, ale tim, ze jsou tak maly, tak ti vlastne na hrudniku smutne visi sve vytahany bradavky 😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🙏

mysh_me
22. kvě 2024

@rencinka87 aspon visi na hrudniku! 😂 kdyz zmizi pevnost u velkych prsou, tak visi bradavky u pupiku a je to jeste smutnejsi 🙈😅😂
Holt si clovek nevybere 😂🤷🏻‍♀️🙈