Chvilkové krvácení, následné špinění v 5. týdnu těhotenství

hance89
22. říj 2017

Holky stalo se vám někomu, že jste několik hodin krvaceli a pak jen špinili a těhotenství dopadlo dobře? Ve středu mi potvrdili těhotenství hodnota HCG v krvi bylo 1960 , no jenže v pátek mě chytli strašné křeče a řezání, které trvalo asi 10 minut. Následně jsem zjistila, že krvácím jasně červenou krví. Na doporučení lékaře jsem nasadila klidový režim a k večeru krvácení ustalo a do dneška jen spinim. Má to takovou narůžovělou barvu. Nic mě nebolí ani podbřišek. Jsem úplně ve vředu, do centra jedu až zítra. Ta nejistota je šílená. (Jinak těhotenství je po Ketu, a za sebou mám už jeden spontánní potrat a jedno zamlklého tehu).

galatea_a
22. říj 2017

A v pátek jsi byla u doktora? Teď už je to jedno, ale kdybych krvácela, jela bych na pohotovost, aby zjistili, jestli je to hematom nebo ne. Jinak v prvním trimestru jsou menší krvácení častá, ale bohužel občas to nedopadne, no. Každopádně držím palce! 🙂

hance89
autor
22. říj 2017

Nebyla jelikož se to stalo odpoledne. Jen jsem s ním mluvila po telefonu. Právě že první potrat měl úplně jiný průběh, tak stále doufám. Jinak děkuji 😊

ferrari
23. říj 2017

Hned bych jela na pohotovost raději stokrát jet než toho potom litovat☹

galatea_a
23. říj 2017

Tak jak jsi dopadla?

hance89
autor
23. říj 2017

@ferrari už jednou jsem na pohotovosti byla(při druhém potratu) a tam mi řekli to samé co doktor do telefonu. Klidový režim a utrogestan.

hance89
autor
23. říj 2017

Zatím to vypadá nadějně. Doktor mi řekl, že nárazové krvácení se může stát, může to být zánětem na čípku.
Na ultrazvuku už byl vidět gestacni váček,který odpovídá velikostí týdnů v kterém bych měla být. Zatím se prý nedá říct, jestli to bude prosperující těhotenství, jistý si prý bude až bude vidět srdeční činnost. A na zamlknuti to nevypadá. Tak uvidíme příští úterý 🙂

hance89
autor
23. říj 2017

Jo a ještě mi bral krev kvůli HCG ,vysledky budou odpoledne

agneska7
23. říj 2017

tak jak si na tom?

hance89
autor
24. říj 2017

Zatím nevím, měla jsem volat kolem 15 . Hodiny , ale už to nikdo nebral.
Ale sám doktor říkal, že pokud by to kleslo, tak zavolá sám.

lucka00024
25. říj 2017

@hance89 držím palce

hance89
autor
25. říj 2017

@lucka00024 děkuji😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru