Krvácení v 7.tt. Mám jet na pohotovost?

klecanda
26. led 2020

Ahoj holky, potřebuju poradit, možná uklidnit. Jsem dle poslední menstruace v 7tt, na gynde jsem byla před 2 týdny, nic ještě na utz neviděl. Z krve mi vyšla zvýšena hodnota HCG a na další kontrolu mám jít teď ve středu. Nicméně ráno jsem se vzbudila a zjistila, že krvácím, krev je bez nitek, jasně červená. Teď (po cca hodině) mě začal bolet podbrisek jako při MS.
Mám jet na pohotovost? Pomůže to něčemu? Nebo mám zítra ráno zavolat dr, jestli mě vezme hned? 😔🙈 Díky za rady

me_druhe_ja
26. led 2020

Já jsem krvácela taky tak nějak v té době. Z ničeho nic silný krvácení jasně červenou krví. Asi hodinu. No jela jsem hned vyděšená na pohotovost a byl to hematom, co praskl a odešel a naštěstí embryo neohrozil. Už bylo i srdíčko. 🙂 Držím palce, osobně bych na pohotovost jela.

llorak
26. led 2020

@klecanda rozhodně jed 😉 tohle se nesmí podcenit a pevne verim, ze to bude v pořádku 😉

jjasmina
26. led 2020

jj určitě jed na pohotovost, tam ti řeknou víc 🙂

klecanda
autor
26. led 2020

Díky holky, už sedím v čekárně. Snad bude všechno ok. 🙏

jjasmina
26. led 2020

@klecanda Tak dejte vědět, držím pěstičky 🙂

rnika
26. led 2020

No držím palec, ale stejně nemají jak pomoct, buď to dopadne nebo nedopadne... takhle je to ještě hodně brzy. Já si tím prošla, bohužel se špatným koncem.

me_druhe_ja
26. led 2020

@rnika Jasně, neudělají nic...Ale člověk aspoň ví, na čem je. Takhle by ho to akorát trápilo a přemýšlel nad tím...

jjasmina
26. led 2020

@me_druhe_ja jj jako nemá smysl předběžně strašit, určitě řeknou co a jak, ale já to měla jako
@rnika

klecanda
autor
26. led 2020

Tak bohužel špatné zprávy, buď potrat nebo mimodelozni těhotenství, v úterý jdu ještě na kontrolu :(

jjasmina
26. led 2020

@klecanda Tak to mě mrzí já si samovolným potratem prošla v dubnu, ale v červnu jsem už zase byla těhu, tak nezoufejte. Máte štěstí , že už nějaké dítko máte 🙂 Přeji at to není to mimoděložní hlavně. Držte se 🙂

klecanda
autor
26. led 2020

Díky, snad. ♥️

rnika
27. led 2020

@klecanda Tak se držte, ono je hnusný to napsat, ale lepší takhle "brzy" než o pátr týdnů později... oboje člověk nese blbě, ale když vše odejde takhle samo, tak můžete otěhotnět vlastně hned další měsíc. Zažila jsem dva : jedno takhle brzy a druhé později, kdy přestalo tlouct srdíčko, v tomhle stádiu by to měla být "jen" silnější MS...

klecanda
autor
27. led 2020

@rnika já vím, taky si říkám, lepší teď ze začátku, když jsem neměla ani fotku z utz.. Snad se brzy povede. Díky za podporu ❤️ mrzi mě, že jste si tím taky prošla :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru