10.tt a není srdeční akce. Jakou máte zkušenost?

monca_24
23. led 2020

Ahoj holky, dneska jsem byla u gynekologa na ultrazvuku. Jsem 10tt. Řekl mi, že vidí dva, ale že se to zastavilo v určitém stádiu vývoje a že počkáme do příštího týdne, jestli se rozběhnou Srdíčka nebo půjdou pryč. Mate některá podobnou zkušenost?Mam hrozný strach a nevím jakou mám vůbec šanci.? 😔

katherinka33
23. led 2020

@monca_24 Je tu nějaká možnost, že bys mohla mít ovulaci pozdeji a tedy i později otěhotnět?

codal
23. led 2020

@monca_24 pokud tomu doktor ještě dává šanci, tak tu pořád naděje je. Tak zkus věřit! Držím pěsti 🍀!

barcachejn
23. led 2020

Ano presne tak mohla jsi mit ovulaci pozdeji ale to je bohuzel v tomto pripade jedina sance jak by mohlo byt vse v poradku. Bohuzel take vim jake to je a take s dvemi :/ .... S tim clovek nic delat nemuze,ale zase u druheho tehotenstvi nam na zacatku male taky nesedelo podle MS a doktor romu tehdy dal 14 dni ze uvidime a prcek to dohnal a bylo to v poradku. Ale my jsme meli srdecni akci porad tedy to je rozdil.Kazdopadne pokud veri doktor ver taky vetsinou nedavaji nadeji necemu co uz je urcite ztracene 🍀

amazonkajanik
23. led 2020

@monca_24 tak měsíc zpět jsme tu drželi palce také jedné mamince, že srdíčko nebylo a pak se ukázalo, že těhu bylo téměř o 14dní mladší. Takže naděje je 😊💖

katherinka33
Autor odpověď smazal
Zobraz
monca_24
autor
23. led 2020

Já právě nevím, kdy jsem měla přesně ovulaci. Nepočítala jsem si to. Budu doufat, děkuju holky ❤️

kaja2016
23. led 2020

@monca_24 No u tech dvojcat to muze byt opravdu pozdeji. Ja to tak tedy mela. Ale ovulaci jsem mela den ms a srdicka byla videt tusim v 9tt. To je vlastne jako 7tt vis timpadem. Nevim no. Nechci ti brat nadeji. Jinak ta dvojcata jsou velka zatez. Vzala bych to tak, jak to je a bude. Telo vi, co dela. Pokud jsi otehotnela rychle, netrap se vubec, pokud se nezadari, za tri mesice bude srdicko urcite. Drzim palce!!!