• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2 zamlklá těhotenství a 1 mimoděložní. Máte zkušenost?

9. června 2013 
Ahoj Holky, nevím co přesně chci slyšet, možná chci vědět že v tom nejsem sama a že mám nějakou naději že jednou zažiju tu krásnou bolest při porodu a jednou budu maminka nejakyho zlobivýho uzlíčku.

Pred 3 a 4 lety jsem o miminko prisla zamlklým těhotenstvím. Minulý týden jsem zjistila, že jsem opět těhotná. Bohužel mi v pondělí odebrali vejcovod s mimoděložním těhotestvím. Máte někdo takovou zkušenost? Jaká je šance, že budu mít zase mimoděložní těhotenství v druhém vejcovodu? :frowning2: otěhotněli jste pak normálně?

Mám strach a nevím jestli tohle zvládnu znova. :frowning2:
5. čer 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, je mi moc líto, čím sis prošla :frowning2: Já měla nejdřív mimoděložní, potom potrat v 16t. Teď máme zdravého kluka :slight_smile:
Po mimoděložním jsem tedy už dvakrát otěhotněla, pokaždé napoprvé, takže toho se vůbec bát nemusíš. Šance se snižuje prý pouze o nějakých 15%. Držím moc pěsti, ať se z toho co nejdřív vyhrabeš a příště bude určitě vše v pořádku!!
Mně hodně pomohly holky v této diskuzi http://www.modrykonik.cz/diskuse/nevzdavame-to/potrat-jak-nastartovat-a-zacit-znovu/?page=last&post=last&lastref=it
Tak tam kdyžtak mrkni, všechny tam zažily něco podobného a není nad to pokecat s někým takovým...
6. čer 2013 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussinka88 mrzi mne ze sis to musela zazit. jestli te to povzbudi, tak ja mam detatko z sesteho tehotenstvi. predtim 1 mimodelozni a 4 ZT. sice nakonec mame holcicku z IVF, ale i po mimodeloznim jsem otehotnela spontanne. drzim palce.
7. čer 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martinakl@ferdice díky moc za podporu holky!! přeju Vám i sobě co nejméně takových zkušeností (pokud možno žádné takové)
9. čer 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ferdice díky moc za podporu holky!! přeju Vám i sobě co nejméně takových zkušeností (pokud možno žádné takové)
9. čer 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek