7 měsíců marné snažení, ale teď snad malá naděje

petulaa_
16. pro 2017

Jsem 7 mesicu po vysazeni HA, cykly mam sice rozhazene, ale neni to tak zle, naposled jsem to mela 4.11 a od te doby zadny naznak toho, ze bych to mela dostat. TT byl ale po 10 dnech zpozdeni negativni :( Vcera jsem byla u doktora, rekl mi, ze mam zvysenou sliznici, ze nic nevidi, ale ze to neznamena, ze tam jeste mimi nemuze ukazat. Pichnul mi vyvolavacku a ja doufam, ze mrcha neprijde a ze vyvolavacka pripadne tehotenstvi podpori a na dalsi kontrole uz bude prcek videt. Mela jste to nejaka z vas aspon podobne? Nechci si delat zbytecne nadeje ze by to vyslo, ale prosim prosim o par nazpru, abych vedela ze v tom nejsem sama 😇

pavlinar
17. pro 2017

Ahoj, v jednom cyklu jsem měla taky zpoždění víc jak týden, byla jsem si jistá že jsem těhotná.. ale negativní test, a ms dorazila. Další cyklus jsem jsem byla na běžné kontrole. Ptala jsem se dr, jestli je vše v pořádku pro otěhotnění. Měla jsem těsně před ms a tam právě se divila, že mám tu sliznici fakt hodně nízkou. A to už jsem byla těhotná, ale ještě to nebylo vidět. Tak teda nevím, jak je to s tou sliznicí..
Jinak já jsem otěhotněla po 7 měsících ani ne tak snažení, ale vysazení HA. Tak hlavně klídek, zkus na to tolik nemyslet 🙂

caryfucka
17. pro 2017

Ahoj Petulo,držím pěsti,ale kdyby to náhodou nevyšlo,nevěš hlavu.Hormony a cyklus srovnáš třeba tinkturou z jeřábu ptačího, maliníku nebo i olejem z pupalky dvouleté. Taky není od věci uvolnit kostrč, příp. energeticky posílit podbřišek. Výborné je i cvičení podle Ludmily Mojžíšové. Je těch možností spousta, pokud jsi fyziologicky v pořádku😊👍

linee
17. pro 2017

@petulaa_ ahoj, drzim moc palce, dulezite je, kdys mela ovulaci + -, jestli si to sledujes. Jinak po 10 dnech by uz neco na testech mohlo byt videt. Muzes zkusit zajit na samoodber krve na hcg, to bude nejjistejsi. Jinak vyvolavacka nicemu neuskodi. MOc drzim palce!

baraskaska
17. pro 2017

prý ten odběr stojí 200 někdo psal,tak to ani není takový svět a budeš mít jistotu hned. Držím palce, příroda je ošemetná a ovlaci můžeš mít klidně až na konci cyklu a pak z toho aspoň podle mě vznikají dva termíny, čekám druhé a ani u jednoho mi utz neukázal nijak velký rozdíl max 3 dny. ale já mám ms jak atomový hodiny 😀 Ale u hole co mají ms nepravidelnou si prostě ovulace může přijít mnohem dýl. Ono pokud jeden měsíc máš třeba 38 druhej 26 pak třeba i 52 tak těžko zjistíš zda jsi ovulaci neměla třeba až 27 den cyklu a ms by ti tím pádem přišla až 51 dc. 🙂