• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chci otěhotnět po šestinedělí, máte zkušenost?

17. ledna 2014 
@neominka Jsme na tom hodně podobně...já se vdávala 20.10 :slight_smile: ale ovu mi vychází na datum té vaší..:D věřím, že jak píšeš, že se cítíš v pohodě a to je strašně důležité. A věřím, že tělo si prostě řekne a moje myslím doslova řve že je připravené..:D
9. říj 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mischuges uplne me beres slova z ust... pristi tyden mam ovulaci a to me konci posledni tyden sestinedeli...Pokud mam otehotnet otehotnim a pokud ne telo me to nedovoli. Posloucham sama sebe:_)
Jenze dnes mam ATB na tyden - zanet mocaku.-(
9. říj 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neominka jeje...to je neprijemne...snad to nebude nicemu vadit...a doberes je driv nez ..;) a snad se vam to podari..:slight_smile:
10. říj 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mischuges a @neominka :slight_smile: budu držet pěsti oběma :dizzy_face: Já jsem dnes 11 DC a tak pomalu asi začneme od zítra "náš" plodný týden :slight_smile: tfuj tfuj ať se nám to podaří :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
13. říj 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hodne stesti holky...:slight_smile:
13. říj 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kacik87 tfuj tfuj:slight_smile: Ja mam od zitra taky ovulku:slight_smile:)))
13. říj 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@neominka můžu se zeptat, jak to počítáš ? Taky to odhaduješ podle posledních cyklů ? Já měla ovulku nejkratší dobu 15 DC a nejdelší 19 DC. Dneska jsem 12 DC a už jsme raději začali od včera :slight_smile: Neradi bychom to prošvihli :grinning:
14. říj 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacik87 na internetu si vypocitam dle kalkulacky kdy mam plodne dny.-) U prvniho tehu me to vyslo hned napoprve
14. říj 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takco holky...jsme těhotené???..:D
Já bych asi čůrala na těh. test dvakrát denně..:D
21. říj 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky...mám už týden pitomej kašel...:( mám pocit že i kdyby přes ty šílené záchvaty ta spermie to vajíčko našla a oplodnila tak ty otřesy jsou takové že si myslim že se to nemůže uchytit..:( už mě z toho bolí pěkně břicho..takže se trochu bojim, že u mě to nedpoadne...:( :( :(
21. říj 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mischuges taky si myslim, ze staci poslouchat sve telo... Jsem po porodu v 16tt uz 6 mesicu a snazime se od te doby co me zkoncilo sestinedeli a stale nejsem tehotna a je to uz pul roku-telo si rekne samo kdy otehotnet a kdy ne
17. led 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek